Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O 22.09.2017 at 21:41, violka napisał:

Bo z reguły mężczyzni mają większy stosunek mięśni do reszty ciała:d

Stosunek mięsni :hahaha: w ogóle mają mężczyzni wszystko większe i silniejsze ,,wiadomo facet to facet i facet ma byc facetem a nie trokami od kaleson,,:hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gość weronika napisał:

A co sądzicie o programach lojalnościowych oferowanych przez agencje? Np. Asy eurokasy? W sumie to spore zobowiązanie, ale jak ktoś jeździ regularnie to może i warto, zawsze to jakaś dodatkowa kasa...

Pierwszy raz o czymś takim słyszę.Jak możesz to napisz coś więcej na czym ten program polega tylko bez reklamy agencji ,która to oferuje ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

Stosunek mięsni :hahaha: w ogóle mają mężczyzni wszystko większe i silniejsze ,,wiadomo facet to facet i facet ma byc facetem a nie trokami od kaleson,,:hahaha::hahaha:

Odrobinkę się nie zgodzę mężczyzna ma mieć wszystko silniejsze ale czy wszystko większe? hm resztę wypowiedzi popieram ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Hal napisał:

Kochani :serce: Czy ktokolwiek z Was coś wie, na temat tej Agencji Hausengel? Jeśli tak, to bardzo proszę o jakieś rzetelne wiadomości na priv. Z góry, bardzo dziekuje... :) 

widziałam ich tam gdzieś na czarnej liście:( @Hal zawsze wpisuj w wujka google opinie o danej agencji . To Ci dużo pomoże , ale to nie znaczy ,że my tez jak coś wiemy to Ci napiszemy :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, erika napisał:

widziałam ich tam gdzieś na czarnej liście:( @Hal zawsze wpisuj w wujka google opinie o danej agencji . To Ci dużo pomoże , ale to nie znaczy ,że my tez jak coś wiemy to Ci napiszemy :serce:

Rozumiem, mówi się trudno. Czyli kółko zamknięte, sami swoi dla swoich?

Serdeczności... :) 

Edytowane przez Hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emma smaruj nach Hause ,,,miłego urlopiku i miłej wolności,,tak jak piszesz ,,zawsze wyjeżdzamy z zamknięcia ,,w jednym miejscu to czułam się jak w więzieniu,,nie chodzi o PDP ale o miejsce i brak wyjscia szybkiego na zewnątrz,,wtedy czułam sie jak w klatce,,miesiąc ale aż miesiąc!

@jolantapl. jasne ,że musi mieć mężczyzna wszystko większe ,,no jak nawet rączka musi być większa i paluszki ,,nóżki muszą być większe ,,w ogóle całośc faceta musi być facetem-hahhaha  oj tam ,,tak ja chciałam i tak mam,,hahahha:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, erika napisał:

ale bez wiagry :hahaha:oj dalej nie piszę :p 

W żadnym wypadku ,,żadnej wiagry ,,mowy nawet nie ma,,,ale piszemy tutaj o agencji,,hallo ,halo,,,,! agencja nie może proponowac nikomu wiagry :hahaha: bo wtedy opiekunkowo wyląduje całe w schlafzimmer:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...