Skocz do zawartości

Uwaga! Mina: Necla, Olchinag


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stella MINA! 

Kobieta do opieki lat 86 (z pochodzenia Turczynka). 

Imię- Necla. 

Miejscowość - 82140 Olching. 

Zimno w całym domu oprócz pokoju opiekunki(bo tam można sobie kaloryfer odkręcić). NA OŚCIEŻ otwarte drzwi od balkonu cały dzień (bo świeże powietrze jest zdrowe)! 

Przy czym wymaga od opiekunki by ta z nią w takim zimnie siedziała i oglądała tv. (wszystkie programy po turecku)!!! Żeby nie było

 

Na śniadanie i kolacje po kromce chleba. 

Obiad babcia sama gotuje naturalnie wszystko tureckie i tłuste i przyprawione b. Mocno! Niejadalne. Cały dzień na cały głos leci muzyka turecka z Tv. - Ani chwili spokoju PSYCHICZNEGO. 

Babcia bardzooo rozczeniowa. Opiekunkę traktuje jak powietrze. Wydaje jej tylko polecenia nie rozmawiając z nią. 

Nie polecam nikomu. Ja zjechałam po 2 dniach. (firma zareagowała natychmiast). Babcia została sama bez opieki do przyjazdu kogoś innego. 

Ostrzegam. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...