Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

COVID A DODATKOWE 100 EURO


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla osób będących na zleceniu za  przedłużenie pobytu co najmniej do Nowego Roku moja firma daje 100 Euro co miesiąc dodatkowo do wypłaty. To jedno wiem.  Nie wiem czy wszyscy ale oddział o którym ja wiem. Pytałam znajomego koordynatora. Ale robią to tylko gdy ktoś zapyta co z tego dostanie że zostaje do świąt. Oczywiście podwójna opłata za święta nadal aktualna. 

Edytowane przez elf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma gadanego, zawsze wygrywa. Kto nie ma jaj,  ma zawsze mniej .

Jeśli chodzi o sam covid, to też  nie dostalam kasy. Nie spodziewam się nawet. Agencje covid  traktują jak inne  istniejące  choroby. Nie mam w tej kwestii złudzeń .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Kto ma gadanego, zawsze wygrywa. Kto nie ma jaj,  ma zawsze mniej .

Jeśli chodzi o sam covid, to też  nie dostalam kasy. Nie spodziewam się nawet. Agencje covid  traktują jak inne  istniejące  choroby. Nie mam w tej kwestii złudzeń .

@Heidi kto nie ma jaj....ma bidę z nędzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Funny napisał:

@Heidi kto nie ma jaj....ma bidę z nędzą

Nie  dość,  że bez jaj ma bidę z nędzą, to  jeszcze.... głodno i chłodno :trele: chodzi spać 

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku były i dostawałam plus 100 euro za każdy miesiąc a teraz usłyszałam, że lepiej chorować w niemczech niż w polsce i agencja zachęca do zostania dłużej zwłaszcza z powodu wyższych zachorowań u nas. Chyba już wszyscy mają wirusa w tyłeczku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 27.10.2020 at 20:30, Gość Maria napisał:

W zeszłym roku były i dostawałam plus 100 euro za każdy miesiąc a teraz usłyszałam, że lepiej chorować w niemczech niż w polsce i agencja zachęca do zostania dłużej zwłaszcza z powodu wyższych zachorowań u nas. Chyba już wszyscy mają wirusa w tyłeczku :(

Kazda wymowka dobra zeby zaproponowac przedluzenie. A jak sie ta firma nazywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 24.10.2020 at 19:50, Bratek napisał:

Może i dają , ale sobie . Niestety nie można się doprosić  o żadne  dodatki , u rodziny również.

niekoniecznie. z tego co slyszalem od kolegi to veritas daje 25euro na tydzien więc chociaż ta stówka wleci w miesiącu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 26.10.2020 at 07:15, elf napisał:

Dla osób będących na zleceniu za  przedłużenie pobytu co najmniej do Nowego Roku moja firma daje 100 Euro co miesiąc dodatkowo do wypłaty. To jedno wiem.  Nie wiem czy wszyscy ale oddział o którym ja wiem. Pytałam znajomego koordynatora. Ale robią to tylko gdy ktoś zapyta co z tego dostanie że zostaje do świąt. Oczywiście podwójna opłata za święta nadal aktualna. 

a jaka firma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 26.10.2020 at 19:39, Heidi napisał:

Nie  dość,  że bez jaj ma bidę z nędzą, to  jeszcze.... głodno i chłodno :trele: chodzi spać 

 

O 29.10.2020 at 20:44, Hillary napisał:

Veritas,zaskoczyłes  mnie że dają 100

dokładnei 25 na tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 26.10.2020 at 14:57, Heidi napisał:

Kto ma gadanego, zawsze wygrywa. Kto nie ma jaj,  ma zawsze mniej .

Jeśli chodzi o sam covid, to też  nie dostalam kasy. Nie spodziewam się nawet. Agencje covid  traktują jak inne  istniejące  choroby. Nie mam w tej kwestii złudzeń .

Ogolnie masz racje ,ale sytuacja w Polsce i gdzie indziej pokazuje ,ze nie tylko gadane sie liczy a co? prosze sie domyślec.  Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Funny napisał:

Dzwoniłam do firmy za Covda nic nie dają, ale za przedłużenie umowy i owszem, 25 e netto za każdy tydzień .Przedłużam o 4 tyg .więc 100 wpadnie .

no bo to jest to kowidowe tak sie dowiedzialem od agentki z veritasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...