Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@❤️Wenusia ❤️ masz rację, na świeżym powietrzu najlepiej smakują:tak2:

U mojej córki myszki idą na pierwszy rzut do pożarcia i wafelki czekoladowe w polewie z mlecznej czekolady:ciastko:

Kochana nie rób mi smaka bo głodna się zrobiłam a obiecałam sobie że nie będę wieczorem jeść żadnych słodyczy...kusicielko :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Kochana nie rób mi smaka bo głodna się zrobiłam a obiecałam sobie że nie będę wieczorem jeść żadnych słodyczy...kusicielko :szydera:

ja nie robię Ci smaka, tylko mówię, jak jest u córki, sama opycham się owocami, właśnie Heidelbeere wcisnęłam:362_cherries:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się wkurzyłam na koniec tego Pięknego dnia. Córeczka przywiozła tatusia i zażyczyła sobie, żeby tatuś był od jutra codziennie kapany :przekleństwa:

Moja odpowiedź była krótka Nie!!!! 

Nie podejmuje się codziennej kąpieli na lifcie wannowym. Jeden raz w tygodniu wykąpać to jest problem bo dziadek nie chce się za bardzo kąpać. 

Syn się zadeklarował, że on będzie kąpał, golił i ubierał. Ja pinkole jeszcze jego mi potrzeba codziennie rano :smutek:

Nie wiem jak ja te 2 tygodnie wytrzymam. 

Jak wymagania rodziny będą rosły w takim tępię to oni nie znajdą tu chętnej opiekunki ale to nie mój problem. 

Jestem wkurzona :papieros:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

No i się wkurzyłam na koniec tego Pięknego dnia. Córeczka przywiozła tatusia i zażyczyła sobie, żeby tatuś był od jutra codziennie kapany :przekleństwa:

Moja odpowiedź była krótka Nie!!!! 

Nie podejmuje się codziennej kąpieli na lifcie wannowym. Jeden raz w tygodniu wykąpać to jest problem bo dziadek nie chce się za bardzo kąpać. 

Syn się zadeklarował, że on będzie kąpał, golił i ubierał. Ja pinkole jeszcze jego mi potrzeba codziennie rano :smutek:

Nie wiem jak ja te 2 tygodnie wytrzymam. 

Jak wymagania rodziny będą rosły w takim tępię to oni nie znajdą tu chętnej opiekunki ale to nie mój problem. 

Jestem wkurzona :papieros:

No i niech to robi, a ty zajmij się śniadaniem, sami szybko zrezygnują z tego mycia jak zobaczą że dziadek będzie zmęczony i zamiast na spacer to będzie szedł do łóżka :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dzień dobry jak fajnie że środa dzisiaj jest.  Oczka otworzyłam podopiecznych brak.  Ptaszki swiergola o 8 zapisałam się na śniadanie.. Trzeba się doprowadzić do wyglądu. I można rozpocząć drugi dzień urlopu. Wczoraj poznałam owce konie i mojego sąsiada z pokoju. Hym.... Coś za miły był i koniecznie chciał mnie na piwo zaprosić 

Edytowane przez elf
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

No i niech to robi, a ty zajmij się śniadaniem, sami szybko zrezygnują z tego mycia jak zobaczą że dziadek będzie zmęczony i zamiast na spacer to będzie szedł do łóżka :oklaski:

Czekam i jakoś syn do tej kąpieli nie przyszedł. Mam rozpierniczony dzień. Wstałam o 6 żeby na 7 była wolna łazienka. Przygotowałam w łazience wszystko do kąpieli Chyba zaraz kogoś pogryzę. Czekam i właściwie nie wiem na co. Może dziadek sam się wykąpie. Zobaczymy co na to powie agencja hm właściwie wiem co powie,cos w stylu zostało pani tylko 2 tygodnie to proszę się nie przejmować :smutek:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niezapominajka 67 i tak zrób nie Przemuj sie. Byłaś zdecydowanie na nie by facet przylaziił zobaczył że nie jesteś chętna na męskie zaloty to odpuścił. Niemcy bywają dziwni.. Zła Fama sprzed 15lat jest o kobietach że wschodu więc próbują. Wystarczy jednak zdecydowanie powiedzieć nie i opuszczają. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elf napisał:

@Niezapominajka 67 i tak zrób nie Przemuj sie. Byłaś zdecydowanie na nie by facet przylaziił zobaczył że nie jesteś chętna na męskie zaloty to odpuścił. Niemcy bywają dziwni.. Zła Fama sprzed 15lat jest o kobietach że wschodu więc próbują. Wystarczy jednak zdecydowanie powiedzieć nie i opuszczają. 

No ale goły tors sobie będę mogła codziennie pooglądać. Tak jak dzisiaj. Nawet sprawnie mu to poszło. Ja to się potrafię ustawić. Więc tylko dodam, że na moim zleceniu codziennie o 8 przychodzi syn, kąpię dziadka, goli. Trzeba go tylko ubrać i przypilnować, żeby żeby umył. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Kolejna opiekunka będzie miała dobrze ustawiona stele :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, elf napisał:

Opalam się jak bogata Niemka na tarasie i zastanawiam się coby tu zwiedzić. 

Właśnie też idę się łopalać :oklaski: zwiedzić hę ? Chyba tylko  kocyk przy opalaniu :szydera: no chyba że planujesz opalać się przy zwiedzaniu albo i odwrotnie :papieros:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko i szybciorkiem zmykam na dłuuugą przerwę,dziś całe 5 godzin, szkoda że @:769_heart:Wenusia:769_heart:ma długie wolne w inne dni:słabo:. Miłego dnia życzę wszystkim:cmok:

images - 2019-10-28T204027.211.jpg

Hejka , ano szkoda ...Ja se wybrałam  sobotę na długą  pauzę :tak2:

Miłego spacerku życzę :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Czekam i jakoś syn do tej kąpieli nie przyszedł. Mam rozpierniczony dzień. Wstałam o 6 żeby na 7 była wolna łazienka. Przygotowałam w łazience wszystko do kąpieli Chyba zaraz kogoś pogryzę. Czekam i właściwie nie wiem na co. Może dziadek sam się wykąpie. Zobaczymy co na to powie agencja hm właściwie wiem co powie,cos w stylu zostało pani tylko 2 tygodnie to proszę się nie przejmować :smutek:

I się nie przejmuj  nie twoja broszka,  wyluzuj  kochana idź na taras po witaminkę  D i miej to daleko... spokojnego dnia życzę :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe przy tym zwiedzaniu znalazłam Aldika i nie omieszkalam kupić białe i czerwone wino będzie będzie akurat na wieczorne spotkanie z Urszula która pracuje w tym pensjonacie gdzie ja mam  pokój 

Edytowane przez elf
A tak sobie pozmieniałem dla jaj
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam kobitki szczerze że jak Was czytam tonie odnoszę wrażenia że praca w ciepłe dni jest dla was jakąś udręką czy wyrzeczeniem.... I ze bonusy letnie zasłużenie nam się  należą... . Ktoby chciał opalać się codziennie. Jak nie polska opiekunka 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...