Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@waldiroom pozwolisz ,że odniosę się do tej Twojej dlugiej wypowiedzi ,zakończonej piękną piosenką .

,I tak źle ,i tak niedobrze ":haha:

Jak mam dużo pracy to jestem przemęczona i narzekam,ale dni szybko mijają. ,Jak  mam mało pracy to niebardzo wiem co z czasem zrobić i dni się jakoś wloką niemiłosiernie .

Tylko w tym sęk ,że jakbym miala wybierać to nie wiem co bym wybrala O.o

Obecnie z  tego nadmiaru wolnego czasu to chyba na głowę mi padło:$O.o

Przy rozpinaniu biustonosza na myśl przychodzi mi nikt inny jak  @waldiroom:$.Na zakupach w Edece zobaczylam na półce Sangrie i znów przypomiało mi się jak kolega @waldiroom zachwalał na forum ten gatunek winna

Może ja chora jestem ,albo od forum powinnam zrobić przerwę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Jako opiekunki mamy doświadczenie i to duże  w rozpinaniu stanika  na plecach u innych ,tylko w tym sęk ,że robimy to z   innej pozycji do danej osoby niż Ty   Rozpinamy od tylu ,a Ty chyba od przodu

Od dołu tez można ☺

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

@waldiroom pozwolisz ,że odniosę się do tej Twojej dlugiej wypowiedzi ,zakończonej piękną piosenką .

,I tak źle ,i tak niedobrze ":haha:

Jak mam dużo pracy to jestem przemęczona i narzekam,ale dni szybko mijają. ,Jak  mam mało pracy to niebardzo wiem co z czasem zrobić i dni się jakoś wloką niemiłosiernie .

Tylko w tym sęk ,że jakbym miala wybierać to nie wiem co bym wybrala O.o

Obecnie z  tego nadmiaru wolnego czasu to chyba na głowę mi padło:$O.o

Przy rozpinaniu biustonosza na myśl przychodzi mi nikt inny jak  @waldiroom:$.Na zakupach w Edece zobaczylam na półce Sangrie i znów przypomiało mi się jak kolega @waldiroom zachwalał na forum ten gatunek winna

Może ja chora jestem ,albo od forum powinnam zrobić przerwę

Zawladnął Twoim umysłem

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Pytanie do wszystkich opiekunek i opiekunów. Jak to jest w końcu z tymi kwarantannami w Niemczech po przyjeździe na adres?  Firma mi oficjalnie zaręcza, że nie powinno być żadnej kwarantanny, że branży opiekuńczej to nie dotyczy.... natomiast mój zmiennik podczas ostatniej wymiany miał 10 dni kwarantanny (mimo negatywnego wyniku testu przed wyjazdem), tak samo inny znajomy opiekun. Z kolei inny znajomy opiekun ostatnio pojechał i był bez kwarantanny.

Mało tego.... Teraz się dowiedziałem (od takiego Hausmaistera trzymającego pieczę nad adresem) że za kilka dni jak pojadę na adres to jako opiekun mam mieć na miejscu w Niemczech robiony test... co każdy tydzień!!

Wie ktoś coś o co w tym wszystkim chodzi? O.o

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał845 wiem tylko tyle ,że ja robiłam test w Polsce ,a tutaj mam mieć zrobiony test po 5 dniach (przypuszczam ,że będzie to ten szybki test kreskowy ).Przyjechałam w piątek więc jutro powinnam mieć robiony ten test .Może to jest na zasadzie co kraj to obyczaj

Cześć

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Michał845 napisał:

Hej. Pytanie do wszystkich opiekunek i opiekunów. Jak to jest w końcu z tymi kwarantannami w Niemczech po przyjeździe na adres?  Firma mi oficjalnie zaręcza, że nie powinno być żadnej kwarantanny, że branży opiekuńczej to nie dotyczy.... natomiast mój zmiennik podczas ostatniej wymiany miał 10 dni kwarantanny (mimo negatywnego wyniku testu przed wyjazdem), tak samo inny znajomy opiekun. Z kolei inny znajomy opiekun ostatnio pojechał i był bez kwarantanny.

Mało tego.... Teraz się dowiedziałem (od takiego Hausmaistera trzymającego pieczę nad adresem) że za kilka dni jak pojadę na adres to jako opiekun mam mieć na miejscu w Niemczech robiony test... co każdy tydzień!!

Wie ktoś coś o co w tym wszystkim chodzi? O.o

Nic nie wiem na ten temat jade w przyszly wtorek do De i w poniedziałek robie sama test .Witaj

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Takie autorskie, powitalne określenie Opiekunek i Opiekunów korzystających z internetu. Jeszcze nie śmiga po żadnym forum opieki. Prosty przekaz. Nie ma co dumać i czegokolwiek złego się doszukiwać. Myślę, że klarownie wyłożyłem. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to proszę wyraź słowami. Odpiszę logicznie. Dzięks.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, abc'21 napisał:

Takie autorskie, powitalne określenie Opiekunek i Opiekunów korzystających z internetu. Jeszcze nie śmiga po żadnym forum opieki. Prosty przekaz. Nie ma co dumać i czegokolwiek złego się doszukiwać. Myślę, że klarownie wyłożyłem. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to proszę wyraź słowami. Odpiszę logicznie. Dzięks.

Cześć:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, abc'21 napisał:

Takie autorskie, powitalne określenie Opiekunek i Opiekunów korzystających z internetu. Jeszcze nie śmiga po żadnym forum opieki. Prosty przekaz. Nie ma co dumać i czegokolwiek złego się doszukiwać. Myślę, że klarownie wyłożyłem. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to proszę wyraź słowami. Odpiszę logicznie. Dzięks.

Ktoś kiedyś nas nazwał foremki :p:szydera:wybrałam dla siebie tą dluga i smukłą :hura:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...