Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Jestem po spotkaniu rodzinnym O.o

Chciałam się wymigac od tego, broniłam się rękami i nogami ale się nie dało. 

Lubię jak rodzina podopiecznego patrzy na mnie trochę jak na , dzikusa "z za wschodniej granicy :d

Uzyskałam pozytywna ocenę :zwyciezca:

Po tygodniu mojego pobytu tu syn stwierdził, że jestem zajefajna znaczy się tak dosłownie się nie wyraził ale powiedział, że doskonale sobie radzę i bardzo szybko wszystko ogarnęłam :d

Poprosił   przy okazji o mój numer telefonu :$ oczywiście w sprawie naszej dalszej współpracy chciałby się ze mną kontaktować O.o

Ejże on Cię podrywa:donos:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Tu gdzie jestem jest piękny i mądry pies. Jest uzupełnieniem wszystkiego tego czego mi tu brakuje. Mówią, że muzyka łagodzi obyczaje, a ja uważam , że  obecność psa łagodzi frustrację. Każdy powinien mieć psa w domu , kto ma ku temu warunki mieszkalne . 

Nie zapomnij zareklamować przy piesku dobrego odkurzacza:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elf napisał:

@Niezapominajka 67 syn mojego podopiecznego poprosił o numer po godzinie rozmowy..... . Tylko że nie miało to żadnego podtekstu. Założył WhatApp grupę w której są wszystkie ważne osoby dla dziadka. Łącznie z dentysta który okazał się najbardziej interesów y i pisze mi najwięcej komplement ów. Mimo że widział mnie tylko raz. 

@elf @Niezapominajka 67macie branie:szydera: a mnie się zapytano czy znam mopa:szydera::szydera: a sprzątaczka która nie sprząta pytała się czy znam suszarkę:szydera::szydera:

Nie nie znsm:donos: ja tu nie sprzatam:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, elf napisał:

 U mnie szaleństwo związane z wyjazdem. Umyć samochód zatankowac do pelna. Wszystko podopinac do ostatniej dziurki. Podopieczni myślą że do obozu pracy jedziemy gdzie nic nie ma i wszystko należy zabrać. Szok 

Ty wiesz ile zaoszczędzą gdy wezmą wszystko i nic nie będą muszę kupić?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

Mnie też było miło poznać @:769_heart:Wenusia:769_heart:super kobietę, dzięki za fajnie spędzony czas, na pewno będzie powtórka, bo czas tak szybko minął i już trzeba było wracać :haha:

Tak dokładnie musimy to nadrobić i pójść na :kawa:...mówią że szczęśliwi czasu nie liczą :love:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, FrauMiau napisał:

Dzień dobry wszystkim. Jak nie susza to powodzie, jak nie powodzie to korona, jak nie korona to wybory. Dzieje się ostatnio. Miłego dnia wszystkim

lazy pig GIF

Ale się zakamuflowała pewnie tak będzie leżakowała przez cały tydzień :haha:

Miłego również życzę :cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Szybkie dzień dobry mówię Wam wszystkim. 

Zaczynamy nowy tydzień, więc życzę Wam powodzenie Post Team GIF by Szkoła Cosinus

Langsam langsam koleżanko,  było nie spać tak długo :szydera: 

Ostatnio nie ma ptasiego radia przy kawie ehh :telefon::papieros::ostrzegam:

Spokojnego dnia życzę :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

a co sobie mamy żałowaćxd, tym bardziej:szydera: , że ja nie żałuję:p.  @❤️Wenusia ❤️to bardzo fajna kobietka i miło mi się z nią rozmawiało:oklaski:

Dziekuski i z wzajemnoscią :oklaski:

15 godzin temu, elf napisał:

Fakt zawsze to jakaś dobra dusza która wie ców trawie piszczy bo na tym. Samym wózku jedzie 

W trawie piszczy tak że uszy pachną a do tego jeszcze ptasie radyjooo  to koncert murowany jest :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kleopatra napisał:

Ty wiesz ile zaoszczędzą gdy wezmą wszystko i nic nie będą muszę kupić?

Oooo wiesz ze o tym nie pomyślałam. W nocy trochę wypakuje bo przecież to 350km i może się w drodze popsuć. Potem powiem że zapomnieliśmy. A co jak urlop to urlop..... Trzeba trochę w knajpach posiedzieć 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elf napisał:

Oooo wiesz ze o tym nie pomyślałam. W nocy trochę wypakuje bo przecież to 350km i może się w drodze popsuć. Potem powiem że zapomnieliśmy. A co jak urlop to urlop..... Trzeba trochę w knajpach posiedzieć 

Oby Co się udał ten chytry plan z knajpkami . Wiesz oni też mogą mieć plan B na wypadek czekos tam, i ręczę Ci że może być zupełnie inny niż Twoj:p

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...