Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Gwardie poświątecznie :d

@Janeczka1963tak nawołujesz do tej kawusi, że nie mogłam nie usłyszeć ja Ci pozazdrościłam slonka przyznaje bez bicia ale chyba ktoś bardziej bo se juz też poszło. 

@Niezapominajka 67u Ciebie widze że juz Boże Ciało  tak płatkami sypiesz :szydera:

@Wenusiapo prawej stronie w głębi zamrażarki jest miejsce na ten bigos i kiełbaskę dla proszonego gościa

@beatrix+proponuje zrzucić te wagę z tego  piętra ale prosto na chodnik to wtedy nie wróci nie na opcji .:hura:Milego dnia rodacy biegnę pozałatwiać sprawy sama zdzdecydowanie więcej zalatwie bez sapania za uchem i przewracania oczami tez ostatnio zadałam pytanie jak pani z obrazka haha cos w tym jest

IMG-20210330-WA0008.jpg

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

zgadza się, spotkanie bardzo owocne w miłej atmosferze :oklaski:przebiegło bez zakłóceń, zgodnie z planem :hura:i teraz możemy oficjalnie mówić sobie po imieniu :zdrówko:. Mam nadzieję że kiedyś jeszcze się spotkamy, tak jak liczę na spotkanie, w bliżej nieokreślonej przyszłości z koleżankami, które poznałam osobiście, jak i z tymi, które znam tylko z forum, a chciałabym poznać osobiście :love:

Przybiegniemy w dwie nie wiem kiedy ale to nie jest ważne do 70 mamy czas :oklaski:

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecialam po ogloszeniach o prace i zastanawiam sie czy kiedy Ci pracownicy agencji zaczna sie do pracy przykladac

Gerda to jest poprawne imie a nie Gerta .Nawet imienia pdp nie potrafia poprawnie podac O.o o reszcie informacji to juz nawet nie mysle .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :cześć:

Pogoda nas nie rozpieszcza, więc witam was milutko i cieplutko kawusią :kawa::kawa::kawa: gorącą :oklaski:. Częstujcie się ido stolika :dyskusja: kawowego :kawa: się przysiądźcie na chwilkę. Przed porannymi obowiązkami nabrać ochoty do pracy :dobrze:.Środa już, jak ten czas szybko leci. Miłego dzionka wam życzę moi mili :cmok:.

 

pobrane (8).jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wam wszystkim  :-)

Dawno mnie nie bylo,ale trzeba sie raz na jakis czas przypomniec,ze  ,,zyje sie"!

Czasami roznie sie ,,zyje"...raz na wozie,raz pod wozem, byle do przodu ;)))

Pozdrawiam wszystkich i zycze samych pogodnych  dni w tej naszej zroznicowanej robocie :-)

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jutro!!!! Nareszcie!!! Do domkuuu!!

P.s.

Kazalam  panu mężowi rynek posprzątać, żebym se nogi nie złamała...:d

A z kierowcą się umówię na minuty akademickie, w razie czego żebym miala czym do Niemiec wracaćxd

Po drodze zawsze się jakaś robota trafi...tyle agencji się wystawiaxd

Zatem żegnam Was moi mili, dzięki żeście ze mną byli.

Teraz powrót na łono rodziny szykuję, ciekawe co małżonek na mój powrót ugotuje?

Oby to nie była czarna polewka

Ze słowami ...

A Pani?

Pani już tu nie mieszka...:d

P.s.

Cel mam taki, żeby urlop zrobić długi.

Ale jak wrócę na Zaodrze, to się napewno odezwę.

Bywajcie!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, beatrix+ napisał:

Już jutro!!!! Nareszcie!!! Do domkuuu!!

P.s.

Kazalam  panu mężowi rynek posprzątać, żebym se nogi nie złamała...:d

A z kierowcą się umówię na minuty akademickie, w razie czego żebym miala czym do Niemiec wracaćxd

Po drodze zawsze się jakaś robota trafi...tyle agencji się wystawiaxd

Zatem żegnam Was moi mili, dzięki żeście ze mną byli.

Teraz powrót na łono rodziny szykuję, ciekawe co małżonek na mój powrót ugotuje?

Oby to nie była czarna polewka

Ze słowami ...

A Pani?

Pani już tu nie mieszka...:d

P.s.

Cel mam taki, żeby urlop zrobić długi.

Ale jak wrócę na Zaodrze, to się napewno odezwę.

Bywajcie!

Becia nie martw się "stary" Zapewne chlebem i solą Cię powita :oklaski: po tylu miesiącach z kofffrem pełnym geldów no no myślę że i kwiaty będą a jakże należy się po takiej tułaczce  a o czarnej małej zapomnij, jeszcze Cię będzie na rękach nosił :hura:

No to szczęśliwej podróży i odezwij się czasem... Ogródek zaczeka

 

IMG-20200228-WA0000.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkie poranne ptaszęta :cmok:. Pogoda wreszcie ma się poprawić, nie ma padać i trochę cieplej dzisiaj :oklaski:. Kawą :kawa::kawa::kawa:częstuję , nie  pytać tylko brać:szydera:. @beatrix+ jeszcze raz szczęśliwej drogi Ci życzę:cmok:. A wszystkim miłego dnia :cmok:

pobrane (7).jpg

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...