Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, beatrix+ napisał:

Bry.Leje deszcz...a takie plany spacerowe mialam...

Nic to, może się przejaśni...może na siłownię pójdę ...może Turków obejrzę...albo spać...

Lykend w sanatorium daje możliwościxd

Milego dnia!

Hejka Becia  

U mnie już popadywuje trochi i wiatrzysko jest  

Więc dzisiaj tylko leżakowanie w planach  

Wzajemnie miłego

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Marlena.Tomczak napisał:

Witam serdecznie ! Jestem nowa.  Zielona w opiece.  Do końca roku mam prace w kraju. Chciałabym wyjechać do pracy w opiece . Głównie po to aby zarobić Ale też zgłębić język niemiecki. Znam niemiecki na b1. Co radzicie ? Na początek? 

Czesc .Moze na poczatek zastanow sie jaki rodzaj zatrudnienia wybierasz :umowa zlecenie (warunki polskie czy niemieckie )lub wlasna dzialalnosc zalozona w Polsce albo niemiecka gewerba ?

Zapomialam :witam:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko każdego kto tu zajrzy :tak2:. Kawa :kawa::kawa::kawa: dymi gorąca, a do kawusi :kawa::tort: coś pysznego daję, częstujcie się proszę :oklaski:. Godzinę krócej dziś mieliśmy na odpoczynek :mur:, będzie to brakować w ciągu dnia. Moim osobistym zdaniem, przesuwanie tego czasu robi więcej szkody niż pożytku :przekleństwa:. Organizm  przez kilka dni nie może dojść do siebie :słabo:. No nic, trzeba to przeżyć, miłej niedzieli wam życzę:cmok:.

Happy Sunday Day GIF by Titounis

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko każdego kto tu zajrzy :tak2:. Kawa :kawa::kawa::kawa: dymi gorąca, a do kawusi :kawa::tort: coś pysznego daję, częstujcie się proszę :oklaski:. Godzinę krócej dziś mieliśmy na odpoczynek :mur:, będzie to brakować w ciągu dnia. Moim osobistym zdaniem, przesuwanie tego czasu robi więcej szkody niż pożytku :przekleństwa:. Organizm  przez kilka dni nie może dojść do siebie :słabo:. No nic, trzeba to przeżyć, miłej niedzieli wam życzę:cmok:.

Happy Sunday Day GIF by Titounis

Dzień dobry ☀ 

Dziękuję za kawusię  

Ja jeszcze odsypiam tą godzinę do przodu  

a pogoda ☀☁ nie ułatwia tej zmiany czasu

Miłej niedzieli

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Marlena.Tomczak napisał:

Witam serdecznie ! Jestem nowa.  Zielona w opiece.  Do końca roku mam prace w kraju. Chciałabym wyjechać do pracy w opiece . Głównie po to aby zarobić Ale też zgłębić język niemiecki. Znam niemiecki na b1. Co radzicie ? Na początek? 

:witam:Marlena  

Fajnie że dołączyłaś do nas, zapraszamy do pogaduszek przy porannej kawusi , pytaj a my w miarę naszej posiadanej wiedzy Ci odpowiemy  

... B1 to już coś  , więc masz duże szanse na znalezienie czegoś konkretnego  

Najlepiej wyjechać przez firmę, oni załatwią za Ciebie wszystko i zawsze możesz na nich polegać, czy w dzień czy w nocy a przynajmniej bezpiecznie jest w czasie  

To tyle na pierwszy rzut... Miłej niedzieli życzę☺

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także ten tego ten.... Dzień dobry kochani, czy jesteście wyspani? :haha:

Hihi chyba niestosowne pytanie zadałam :szydera: albo stosunkowo dobre do zaistniałej sytuacji tzn zmianie czasu  

Ja powiem krótko... 

... Się nie wyspałam :tak2:

Miłej niedzieli i spokojnej pracy życzę

IMG-20210328-WA0002.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Wenusia napisał:

Dzień dobry ☀ 

Dziękuję za kawusię  

Ja jeszcze odsypiam tą godzinę do przodu  

a pogoda ☀☁ nie ułatwia tej zmiany czasu

Miłej niedzieli

 

też się nie wyspałam, witam Cię kochana :cmok:, dobrze, że moja pdp nie mówi, bo chyba też nie jest zadowolona z faktu, że fruhstuk dostała o godzinę wcześniej :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś zestrzeli tego waryjota co ciągle na wskazówkach zegara się huśta..ło sielpiańsko! 

Jakimś cudem się wstałam i na śniadanie wyszykowałam, teraz przegląd prasy robię i zaś leżakować będę.

Dziś cieplej...dziś Palmowa Niedziela.

Moje pierwsze Wielkanocne Święta w Niemczech i to w takiej odsłonie..

 

Ja kcem do dumuuuu!!

P.s

Jeszcze 2 tyg.jakoś wytrzymam.

7 miesięcy poza domem to jakiś Matrix.

 

Miłego dnia dla Was!

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, beatrix+ napisał:

Niech ktoś zestrzeli tego waryjota co ciągle na wskazówkach zegara się huśta..ło sielpiańsko! 

Jakimś cudem się wstałam i na śniadanie wyszykowałam, teraz przegląd prasy robię i zaś leżakować będę.

Dziś cieplej...dziś Palmowa Niedziela.

Moje pierwsze Wielkanocne Święta w Niemczech i to w takiej odsłonie..

 

Ja kcem do dumuuuu!!

P.s

Jeszcze 2 tyg.jakoś wytrzymam.

7 miesięcy poza domem to jakiś Matrix.

 

Miłego dnia dla Was!

Sama tego chcialas

W razie braku ciekawszego zajecia ,prosze o kontakt :telefon:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...