Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Superancki dzisiaj mialam dzien :d

Z rana ogarnelam mieszkanie ,bo gotowac dzisiaj nie musialam wiec mialam duzo czasu .Sprzatanie z glowy ,kolejne za tydzien .Nastepnie zadzwonilam do zmienniczki ,zeby juz wszystko z firma zalatwiala .Powiedzialam ,ze czekam na nia z utesknieniem .Przed obiadem zdazylam zadzwonic do forumowej kolezanki ,zeby sprawy spotkania i wspolnej kawy omowic :oklaski:(moze lody tez beda )

Zeby sie z nia spotkac ,to mam do pokonanua tylko  2,5 km ,wiec nie przyjmuje innej opcji niz to ,ze spotkamy sie z @Janeczka1963w nastepnym tygodniuMoglysmy sie spotkac nawet dzisiaj ale czekal na corke ,ktora miala przyjsc z obiadem przed 12 ,a przyszla przed 13 O.o.Jak bym wiedziala ,ze tak bedzie to bym nie czekala ,tylko zjadla po powrocie albo cos na miescie .

Pdp dostala prezent od corki :oklaski:

Zestaw 3 gier planszowych :kopara::mur:

Zmienniczka mi glowe urwie O.o

Po obiedzie czekaly mnie same przyjemnosci .Zycie jest piekne

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Superancki dzisiaj mialam dzien :d

Z rana ogarnelam mieszkanie ,bo gotowac dzisiaj nie musialam wiec mialam duzo czasu .Sprzatanie z glowy ,kolejne za tydzien .Nastepnie zadzwonilam do zmienniczki ,zeby juz wszystko z firma zalatwiala .Powiedzialam ,ze czekam na nia z utesknieniem .Przed obiadem zdazylam zadzwonic do forumowej kolezanki ,zeby sprawy spotkania i wspolnej kawy omowic :oklaski:(moze lody tez beda )

Zeby sie z nia spotkac ,to mam do pokonanua tylko  2,5 km ,wiec nie przyjmuje innej opcji niz to ,ze spotkamy sie z @Janeczka1963w nastepnym tygodniuMoglysmy sie spotkac nawet dzisiaj ale czekal na corke ,ktora miala przyjsc z obiadem przed 12 ,a przyszla przed 13 O.o.Jak bym wiedziala ,ze tak bedzie to bym nie czekala ,tylko zjadla po powrocie albo cos na miescie .

Pdp dostala prezent od corki :oklaski:

Zestaw 3 gier planszowych :kopara::mur:

Zmienniczka mi glowe urwie O.o

Po obiedzie czekaly mnie same przyjemnosci .Zycie jest piekne

Też miałam fajny dzień cieszę się że człowiek człowiekowi może zafundować tyle przyjemności... tak po prostu

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko całe grono forumowe :cmok:. Słoneczko :327_sunny: daje po oczach od rana,super, jak ja lubię taką pogodę :hura:. Kawę  :kawa::kawa::kawa::kawa: wam zrobiłam, wstawać śpiochy, bo stygnie a zimna kawa :kawa: jest do doopy :tak2:. Dziś full roboty mam, dzień kąpielowy :1585_bath_tone1: dla babci :szydera:. Miłego piątku wam życzę :cmok:

IMG-20190412-WA0007.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...