Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Kleopatra napisał:

Już nie wiem co o tym myśleć :szydera: co się tu dzieje ,wydmuszki z jajek razem z nożem i widelcem na stole Jajka twarzą do siebie a do tego skaczący na główkę dziadekO.o

Wesoło jest. Takich atrakcji to gdzie indziej  nie znajdziesz :d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nam @beatrix+ i @Blondi zginęły na widnokręgu. Myślicie, że się katapultowały ? Bez jedzenia w kosmosie;) ? Może znalazły elixir młodości na Marsie i  nie chcą się podzielić? Hm....coś jest nie tak>:(

Edytowane przez Heidi
zmiana myśli
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zginęli ?  To się narobiło !!!!

To w takim razie  powiem sobie : słodkich snów kochanie i dam sobie buzi, buzi, buzi...

Zanim zasnę , pobawię się trochę myszką:p

Edytowane przez Heidi
zmiana myśli
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

@Niezapominajka 67 ciekawe kogo mają pod tą kołderką,  że od  wczoraj wieczora milczą,  a może już w tajemnicy przed  nami,  pod osłoną kołdry  geldy liczą ?  Pewnie  wypłatę  dostali w monetach :szydera:

Jedno i drugie może być bardzo interesujące :oklaski:. Może nam zdradza co pod tą kołderką ich tak długo zatrzymało :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy moja POP  trochę  buszowała. Myślałam, że  sprawdza porządki po mnie, ale nie.  To była piwnica i dziś od  rana było przekładanie paczek. No  cóż ,  niektórzy tasują karty inni mrożonki.  

 Zdecydowanie wolę  demencyjnych. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na obiad podałam ziemniaki purre w kształcie lodowych  kulek.  Z uśmiechem na ustach , mówię, że dziś są  ziemniaki, a'la Eis, pięknie podane jak u Geslerowej.  PoP  na mnie wsiadła, że ona lodów nie będzie na obiad jadła :przekleństwa:. Po co gadałam?  Mogłam udawać , że jestem głupia. Na drugi raz dostanie obiad na łopacie podany:trele:

Potem mówię jej, że tak kazała zrobić:czytaj:, bo przecież wcześniej naturalnie dostałam instrukcję jak robi się purre kartoflane w DEO.o. Przeprosiła mnie na jej szczęście, bo zapomniałą, że jestem inna od poprzedniczki. Chciała mnie przytulić , a ja do niej: sio babo:grzmotnąć:.

Moje "miśki" są dla mojej rodziny:gra:

Ja  , to na prawdę Dudek jestem:donos:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dzisiaj nic się nie chce. Zrobiłam paprykę faszerowana jutro usmaze do niej schaboszczaka. W poniedzialek zupa i z głowy do soboty bo jadę na urlop.  Mam nadzieję że nie będziemy gotować . Ja nie zamierzam, mogę nie jeść obiadów co najwyżej obiado kolacji ale gotować nie będę. Teraz popołudniu Przyjechalam z podopiecznymi nad jezioro żałuję że nie wzięłam stroju bo śliczna plaża jest. Dziadki się wygrzewaja na ławeczce a ja leżakuje na kocyku 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, elf napisał:

A mnie dzisiaj nic się nie chce. Zrobiłam paprykę faszerowana jutro usmaze do niej schaboszczaka. W poniedzialek zupa i z głowy do soboty bo jadę na urlop.  Mam nadzieję że nie będziemy gotować . Ja nie zamierzam, mogę nie jeść obiadów co najwyżej obiado kolacji ale gotować nie będę. Teraz popołudniu Przyjechalam z podopiecznymi nad jezioro żałuję że nie wzięłam stroju bo śliczna plaża jest. Dziadki się wygrzewaja na ławeczce a ja leżakuje na kocyku 

O jedzeniu ma być w temacie obiadowym :czytaj:

Właśnie zauważyłam, że Ci się nic nie chce, nawet pisać ;)

Ja kawkę zrobiłam, ciacho synowa przyniosła bo podobno ma dzisiaj urodziny a podopieczny nadal śpi. Wczoraj było to samo, synowa mu poduszkę spod głowy wyszarpała, żeby wstał. Mnie nawet się nie śni, żeby takie argumenty stosować. Śpi to śpi, nawet domyślam się przyczyny ale nie będzie się madralowac . W poniedzialek wreszcie będę miała możliwość powiedzieć mojemu koordynatorowi co o tym wszystkim myślę. Jeszcze 2 tygodnie mi zostały ale nie wiem co to będzie dalej. Mu niezawodny węch psa myśliwskiego mówi mi, że dziadek pójdzie do heimu :(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo a co za droga jesteś?. Hei. Też drogi jak Cholera a narzeczona prywatna może nie pozwolić by ukochany poszedł  do zamkniecia. Tam trudno miziu miziu robić bo na ogół tanie pokoje są dwuosobowe. Może cię polubili i chcą byś została 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, elf napisał:

Oooooo a co za droga jesteś?. Hei. Też drogi jak Cholera a narzeczona prywatna może nie pozwolić by ukochany poszedł  do zamkniecia. Tam trudno miziu miziu robić bo na ogół tanie pokoje są dwuosobowe. Może cię polubili i chcą byś została 

Nie, nie o to chodzi, wręcz przeciwnie pobyt w heimie jest droższy niż wynajęcie opiekunki. Po osobistej narzeczonej tudzież przyjaciółce ani widu, ani słychu. Może zamieniła mojego podopiecznego na nowszy model. Jeśli chodzi o polubienie to nie wiem ale chcieli, żeby przedłużyła pobyt. Patrzą mi na ręce, kontrolują, ogólnie wracają się do tego co nie powinni. Najgorsze jest to, że podejrzewam ich o podanie informacji niezgodnych że stanem faktycznym. Jakbym wiedziała, że oni mieszkają w jednym domu i na dodatek cały czas są w domu to bym zlecenia nie przyjęła. Od czasu jak córka mojej podopiecznej, wraz ze swoim mężem spowodowali, że byłam zmuszona zrezygnować ze zlecenia to unikam jak ognia zleceń gdzie rodzina mieszka w jednym domu z podopiecznym >:(

PS @elf tu nikt nie będzie chciał pracować, problem z obsada będzie. Tak ja to widzę :papieros:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...