Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, beatrix+ napisał:

A w niebie!! @waldiroom...nawet striptizera nimajomxd, to jakie niebo chopok?:p  Do kitu ten śpitol:d

Wiesz... ja doświadczeń szpitalnych specjalnie nie mam, ale pamietam taki czas jak odwiedzałem swoja połowicę, to jej koleżanka ze szpitala na ciche przepustki wyskakiwała. Łon przyjeżdżał pod szpital... ona niby na fajke na zewnątrz bocznymi schodami i rano na termometr już była... Da się ? Nie wiem jak w niemieckich warunkach ...no i ten coronkowy szał...:):)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, beatrix+ napisał:

No chyba bez NICZEGO jest taki striptizer....się wydaje mi.Nie wiem, na żywo nie oglądałam, tylko tv.

 

Beatrix - proszę brdzo - dla Ciebie skoro Corona szaleje i zamyka wszystkie drzwi

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Zmienię trochę temat, na coś w kontekście naszej pracy. 

Ostatnio nasz kolega @geronimo trafił na zlecenie gdzie musiał się garbić przy pchaniu wózka. Rodzina u ktorej teraz jestem wyszła temu problemowi naprzeciw . Przyszedł fachowiec, zabrał wózek i dorobił rączki (których wysokość można regulować), żeby wszyscy, którzy ten wózek będą prowadzili(pchali) mieli wygodnie i nie musieli się garbić. Można, można. 

Druga sprawa to krzesełko, na którym po domu porusza się moja pdp. Super sprawa, krzesełko (fotelik) przypomina krzesło biurowe. Ma dodatkowo hamulec ręczny czyli taka ręczna blokadę i elektryczna opcje regulowania wysokości siedziska. Zrobiłam zdjęcia, ale nie wiem czy @Wenusia będzie tak uprzejma, żeby je tu zamieścić

Miałam założyć nowy temat, bo przy kawie to sama nie wiem czy o takich sprawach się powinno pisać. Jest tu na forum już tyle tematów, nie wiedziałam gdzie te informacje wcisnąć. 

Proszę bardzo

received_255104262772403.jpeg

received_257270309216968.jpeg

received_448595746259665.jpeg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, waldiroom napisał:

Wiesz... ja doświadczeń szpitalnych specjalnie nie mam, ale pamietam taki czas jak odwiedzałem swoja połowicę, to jej koleżanka ze szpitala na ciche przepustki wyskakiwała. Łon przyjeżdżał pod szpital... ona niby na fajke na zewnątrz bocznymi schodami i rano na termometr już była... Da się ? Nie wiem jak w niemieckich warunkach ...no i ten coronkowy szał...:):)

Przypomniales mi jak pracowalam w Alfter i jak przyjechałam to zmienniczka mi powiedziała, że dziadek ciągle jej mówil, że ja go szybko do łóżka pakowałam, a potem gdzieś wychodziłam i wracałam o 6 rano :$Trochę mnie to wkurzyło, ale, że znałyśmy się dobrze ze zmienniczka i ona wiedziała co dziadek potrafi nawymyślać, to się tym nie przejęłam. Ona też mi mówiła, żebym się nie przejmowała. Ona pojechała do domu, a dziadek zaraz na drugi dzień mi powiedział, że ona codziennie wychodziła wieczorem, a wracała rano taksówka. Prawie, że parsknęłam śmiechem i powiedziałam, że nie wierzę, bo ona nie ma tyle pieniędzy, żeby się taksówkami wozić

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...