Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Wenusia napisał:

No to kochani do później, spadam" na spacer  

I... zostawiam ciasto tzn w-z ka z musem sliwkowym, jeszcze w "negliżu bez polewy czekoladowej iż ponieważ byłoby za słodkie dla PDP :tak2::hura: 

Tylko nie zjedzcie wszystkiego

 

IMG_20210312_121352.jpg

Fajnie wygląda ale ja mimo wszystko to z polewą poproszę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, waldiroom napisał:

Masz tam jak w niebie :oklaski:.. i obsługa full service.

W ubiegłym miesiącu moją zona była w polskim szpitalu ... zgroza: obsługi nie ma / wszyscy delegowani do oddziału Covidowego... a jedzenie :(:( : jak na obrazkach, a zewnętrznego  kateringu nie wpuszczają. Nie żebym narzekał na Polski system zdrowotny ( przecież nie istnieje...) ale takie zestawienie do Twoich doświadczeń w 21-szym wieku :)

Wracaj do zdrowia ... Bo jak by nie było tam dobrze to powód wizyty nie jest przyjemny :cześć: 

 

57ce7eae956b2_o_full.jpg

Ja musiałam se powiększyć żeby zobaczyć co to za odwłok tam leży koloru łososiowego powiem Ci tak dopóki w b.dobrze znanym mi szpitalu działała kuchnia z naprawdę dobrymi kucharzami świetną szefową i dietetyczką było tam dobre jedzenie( nie jeden makaron na 2 litry wody z kostki rosołowej )porcje nieduże ale jedzenie doprawione  .  Można było sobie też prywatne obiady wykupywać a wtedy był full wypas i porcje ogromniaste,często z tych obiadów korzystał personel medyczny.Poźniej zmienił się prezes i zrobili katering i wozili jedzenie z okolicy pacjenci się skarżyli ,że zimę że twarde ....Teraz nie wiem jak jest i nie chce wiedzieć tak długo jak to tylko możliwe

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, beatrix+ napisał:

3x dziennie mam mierzone parametry życiowe.
Zawsze w normie...nawet były w normie(górnej)gdy było źle ze mną..

Leżymy we dwie...ja w połowie wieku, sąsiadka ma prawie końcówkę życia.Ale w miarę dobrze funkcjonuje, jak to u Niemców bywa.

Wpada 2osobowy team i zajmuje się nami.Najpierw ja..
Ciśnienie 130/75..mogą być odchyły o 5bar czy co to tam za jednostka miary jest..

Pielęgniarz rzece..
Daję 90 lat gwarancji na życie! 

Podchodzi do sąsiadki, jej ciśnienie też w normie...

P: Daję 90 lat gwarancji! Ona zadowolona( a ma jakieś 88lat)

A ja...

Uuhhh...nicht zu vil..:p

Pielęgniarka mruga do mnie okiem, prawie mnie w rękę szczypie, podtrzymując śmiech..

Na szczęście siąsiadce aparat słuchowy wypadł wtedy...

xdxdxd


A po burzy słońce...

 

Dalej Ci kibicuje 3m się

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldiroom napisał:

Masz tam jak w niebie :oklaski:.. i obsługa full service.

W ubiegłym miesiącu moją zona była w polskim szpitalu ... zgroza: obsługi nie ma / wszyscy delegowani do oddziału Covidowego... a jedzenie :(:( : jak na obrazkach, a zewnętrznego  kateringu nie wpuszczają. Nie żebym narzekał na Polski system zdrowotny ( przecież nie istnieje...) ale takie zestawienie do Twoich doświadczeń w 21-szym wieku :)

Wracaj do zdrowia ... Bo jak by nie było tam dobrze to powód wizyty nie jest przyjemny :cześć: 

 

57ce7eae956b2_o_full.jpg

Ten  talerz to chyba rodem z PRL u

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wenusia napisał:

Widzę że ciacho nadgryzione dwa razy  

Powiem... Pychotka choć na takie nie wygląda  

Ale mus sliwkowy zrobił swoje :oklaski:

To może kawy???

received_2823664361205674.gif

No wiecie co żeby nadgryźć i uciec to już szczyty są ślinę zostawić i iść... se ...☺️

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienię trochę temat, na coś w kontekście naszej pracy. 

Ostatnio nasz kolega @geronimo trafił na zlecenie gdzie musiał się garbić przy pchaniu wózka. Rodzina u ktorej teraz jestem wyszła temu problemowi naprzeciw . Przyszedł fachowiec, zabrał wózek i dorobił rączki (których wysokość można regulować), żeby wszyscy, którzy ten wózek będą prowadzili(pchali) mieli wygodnie i nie musieli się garbić. Można, można. 

Druga sprawa to krzesełko, na którym po domu porusza się moja pdp. Super sprawa, krzesełko (fotelik) przypomina krzesło biurowe. Ma dodatkowo hamulec ręczny czyli taka ręczna blokadę i elektryczna opcje regulowania wysokości siedziska. Zrobiłam zdjęcia, ale nie wiem czy @Wenusia będzie tak uprzejma, żeby je tu zamieścić

Miałam założyć nowy temat, bo przy kawie to sama nie wiem czy o takich sprawach się powinno pisać. Jest tu na forum już tyle tematów, nie wiedziałam gdzie te informacje wcisnąć. 

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beatrix+ napisał:

No chyba bez NICZEGO jest taki striptizer....się wydaje mi.Nie wiem, na żywo nie oglądałam, tylko tv.

 

Kto mu zabroni mieć koronę na głowie, przecież to by w niczym nie przeszkadzało chyba

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, beatrix+ napisał:

No chyba bez NICZEGO jest taki striptizer....się wydaje mi.Nie wiem, na żywo nie oglądałam, tylko tv.

 

Telewizja  chyba kłamie

Gdzie byś mu geldy włożyła he????

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...