Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Ojjjojj kto gdzie kogo ...że  jak ? :mur::szydera:

Nie wiem :smutek:

Ja tylko torbę chce oddać w Koloni bo pożyczyłam kiedyś i jakos tak nie było okazji oddać :$ a to nieładnie jest. Zlecenie kolejne w Koloni mam to oddam, może przy okazji zmienniczkę moja odwiedzę O.o

Polubiłam to miasto, fajne sklepy tam są :oklaski:

Edytowane przez Niezapominajka 67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

Pewnie tak. Pierwszy raz się tak cieszę, że ktoś ma mnie dosyć po jednym dniu :szydera:

Dała byś dziadkowi pogłaskać a nie misia mu wciskasz :$ z tym dniem to tak trzymaj, a jak będzie ci się nudzić to zawsze dziadka na spacer możesz wziąć...może kupi ci coś ładnego jak tak bardzo o Ciebie dba :hura:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No!! po obiedzie wreszcie. Na moje wielkie szczęści PoP jest otwarta na moja kreatywną kuchnię. 

Koniecznie chcieli nauczyć się robić pierogi. No to poszło farsz z: 

1. szpinaku i Frischkaese plus ser gołda w kawałeczkach polane sosem holenderskim

2. ziemniaki z wczoraj z Frischkaese z boczkiem i jogurtem

3. Nektarynki, których juz nikt nie chciał zjeść, będą na podwieczorek

Pierogowy dzień. Do wyboru , do koloru. Proszę się częstować. PoP szczęśliwa, że nic się nie zmarnowało, a to przecież tylko pół kg mąki poszło w ruch z wodą i solą. 

Najlepsze jest to, że poprzedniczka przekazała mi, że PoP jada tylko jedzenie z opakowań i nie lubi zapachów kuchennych. Ciekawe..... ? I jak tu wierzyć poprzedniczce ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Heidi napisał:

No!! po obiedzie wreszcie. Na moje wielkie szczęści PoP jest otwarta na moja kreatywną kuchnię. 

Koniecznie chcieli nauczyć się robić pierogi. No to poszło farsz z: 

1. szpinaku i Frischkaese plus ser gołda w kawałeczkach polane sosem holenderskim

2. ziemniaki z wczoraj z Frischkaese z boczkiem i jogurtem

3. Nektarynki, których juz nikt nie chciał zjeść, będą na podwieczorek

Pierogowy dzień. Do wyboru , do koloru. Proszę się częstować. PoP szczęśliwa, że nic się nie zmarnowało, a to przecież tylko pół kg mąki poszło w ruch z wodą i solą. 

Najlepsze jest to, że poprzedniczka przekazała mi, że PoP jada tylko jedzenie z opakowań i nie lubi zapachów kuchennych. Ciekawe..... ? I jak tu wierzyć poprzedniczce ?

Wiesz moi podobno jadali nie za dużo i najchętniej zupki z torebki:szydera: podobno, bo rzeczywistosc jest inna

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

No!! po obiedzie wreszcie. Na moje wielkie szczęści PoP jest otwarta na moja kreatywną kuchnię. 

Koniecznie chcieli nauczyć się robić pierogi. No to poszło farsz z: 

1. szpinaku i Frischkaese plus ser gołda w kawałeczkach polane sosem holenderskim

2. ziemniaki z wczoraj z Frischkaese z boczkiem i jogurtem

3. Nektarynki, których juz nikt nie chciał zjeść, będą na podwieczorek

Pierogowy dzień. Do wyboru , do koloru. Proszę się częstować. PoP szczęśliwa, że nic się nie zmarnowało, a to przecież tylko pół kg mąki poszło w ruch z wodą i solą. 

Najlepsze jest to, że poprzedniczka przekazała mi, że PoP jada tylko jedzenie z opakowań i nie lubi zapachów kuchennych. Ciekawe..... ? I jak tu wierzyć poprzedniczce ?

Oczywiście, że wierzyć, że poprzedniczce nie chciało się gotować :szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @Heidi @Kleopatra @❤️Wenusia ❤️

@beatrix + @geronimo

Do raportu macie się stawić natychmiast :lanie:. Ja potrzebuje pomocy z piciu kawy i nie tylko a wy macie mnie w nosie. Nie mówcie, że wy tacy zapracowani jesteście bo i tak nie uwierzę :sos:

Zapraszam Wszystkich do pisania i pozdrawiam serdecznie tych co tworzą to forum czyli piszących i czytających :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

 @Heidi @Kleopatra @❤️Wenusia ❤️

@beatrix + @geronimo

Do raportu macie się stawić natychmiast :lanie:. Ja potrzebuje pomocy z piciu kawy i nie tylko a wy macie mnie w nosie. Nie mówcie, że wy tacy zapracowani jesteście bo i tak nie uwierzę :sos:

Zapraszam Wszystkich do pisania i pozdrawiam serdecznie tych co tworzą to forum czyli piszących i czytających :oklaski:

Spałam:donos:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie spałam . W głowę zachodziłam:p, bo nie mogę zrozumieć jak mój palec mógł bakterie zainplantować podczas kąpieli, natomiast bialuchne ręczniki kąpielowe są prane razem z psimi od wycierania łap. Mam wrażenie, że jednak z moją głową jednak jest coś nie tak !!! Może rzeczywiście jej nie mam :o. Zaczynam mieć stracha:szok:?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niezapominajka 67 dzisiaj to tylko @FrauMiau się spisała jak należy. Prawie jej nie widać, ale odliczyła: raz. Może inni są jeszcze w szkole i poznają liczbe : dwa i trzy? Muszą w DE zarabiać, żeby na korepetycje z matematyki zapłacić :szept:

Edytowane przez Heidi
błąd stylistyczny
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam pecha w życiu. Proszę o pomoc wszystkowiedzące opiekunki:d. Chodzi o to, że zakochałam się też w @FrauMiau. Czy jest możliwe mieć na forum kilka zaobrączkowanych żon?

Boję się jej napisać bezpośrednio, że ją kocham, bo być może @elf będzie szalenie zazdrosny  i skoczy do basenu, i już nie wypłynie.

Nie wiem, czy u kowala zamawiać więcej obrączek .Myślę głównie o możliwości upustu, bo to przecież juz prawie hurt jest:kawa2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Heidi napisał:

Ja to mam pecha w życiu. Proszę o pomoc wszystkowiedzące opiekunki:d. Chodzi o to, że zakochałam się też w @FrauMiau. Czy jest możliwe mieć na forum kilka zaobrączkowanych żon?

Boję się jej napisać bezpośrednio, że ją kocham, bo być może @elf będzie szalenie zazdrosny  i skoczy do basenu, i już nie wypłynie.

Nie wiem, czy u kowala zamawiać więcej obrączek .Myślę głównie o możliwości upustu, bo to przecież juz prawie hurt jest:kawa2:

Ja myślałaś, że tym postem wzbudzisz moja zazdrość, to informuje Cię oficjalnie na forum, że nie jestem zazdrosna, wcale :smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ja myślałaś, że tym postem wzbudzisz moja zazdrość, to informuje Cię oficjalnie na forum, że nie jestem zazdrosna, wcale :smutek:

Dla Ciebie  zamówiłam już  kajdany :love:.  Jedna obrączka  to za mało.  Dokupiłam też żeliwny  kaloryfer z kilometram7 rur . Nikt  Ciebie  mi  nie  wyrwie z objęć:d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

Dla Ciebie  zamówiłam już  kajdany :love:.  Jedna obrączka  to za mało.  Dokupiłam też żeliwny  kaloryfer z kilometram7 rur . Nikt  Ciebie  mi  nie  wyrwie z objęć:d

Słyszałaś powiedziałam Tak :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Słyszałaś powiedziałam Tak :oklaski:

O matko!!!! Już myślałam , że zarobiłam na wszystkie moje marzenia w DE.  Teraz po tym TAK, będę musiała jeszcze  gibać na majstra .  

Nie mogłaś powiedzieć: poczekajmy ze ślubem ,  najpierw dziecko i korzystanie z socjalu?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Heidi napisał:

@elfimages?q=tbn:ANd9GcTUWWk7oQ0TiNVjbrivjPo to ma dobrze.

Zamiast stopami odpychać się w basenie, może to robić uszami:d. Śliczna jest,  co? nie? 

...... Ale gupolek z ciebie.  Kurcze zaczynam kondychy nabierać od tego basenu. Już się boję że mi się spodoba a u nas w mieści nawet wodę z zalewu spuścił będę musiała w kałuży się taplac jak wrócę ze zlecenia 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...