Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytuj

@Filozofka kurcze skręca mnie z ciekawości gdzie ty teraz jesteś.  Mam nadzieję że to coś na "odpowiednim poziomie". Weź no się wypowiedź bo to zapewne będzie ciekawa dyskusja 

W bycie w którym ludzie raportują królowej jak tu narozrabiali. Co z nimi jest nie tak? Ten co pisał kilka dni temu tu o tajemnicy korespondencji sam ją ujawnił w wyżalankach:), ale przynajmniej wiemy dlaczego dostał bana (wiadomość od moderacji). Umiera we mnie wiara w ludzi.

Bardzo proszę nie pisać o nieobecnych i nie przenosić informacji z innych for. Każdy ma prawo przebywać w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. My zajmujemy się swoim. Częścią tego forum są nie tylko obecni, ale i nieobecni, proszę to uszanować.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Filozofka ja po nocnym nie spaniu z powodów nieznanych, tak trzepnieta jestem że zupełnie nie wiem co masz na myśli o tej królowej i jej poddanych użalających się. Może i dobrze. Bo inaczej pomyślabym coś niestosownego, co ma dużo wspólnego z seksem i królowa Katarzyną... Tą co sobie chłopów wybierała. A tak po prostu udam że jestem nie kumata... i nie będę się wogole zastanawiać.  Tak ogólnie to witam. Ciebie i ciebie i ich i owych i tamtych i owamtych. Znaczy się wszystkich po równości 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kleopatra  ratujesz mnie ta kawą. @Niezapominajka 67 jedź kobieto szybko i szczęśliwie. Ciekawa jestem czy rzeczywiście tylko 4 osoby w busie. Firmy kłamią jak z nut że połowę zabierają. Biorą drożej za miejsce a itak pełen bus jest. No chyba że trafiła ci się wyjątkowo porządna jeżeli tak to "sza po ba" 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, elf napisał:

@Kleopatra  ratujesz mnie ta kawą. @Niezapominajka 67 jedź kobieto szybko i szczęśliwie. Ciekawa jestem czy rzeczywiście tylko 4 osoby w busie. Firmy kłamią jak z nut że połowę zabierają. Biorą drożej za miejsce a itak pełen bus jest. No chyba że trafiła ci się wyjątkowo porządna jeżeli tak to "sza po ba" 

A proszę Cię bardzo :d kawy i mnie dostatek. Jeśli chodzi o busy to pomiędzy bajki można włożyć upominanie się w busiarni o odległość. Jechałam na zlecenie 2 tygodnie temu i bus był pełny. Miałyśmy maseczki że sobą ale przecież nikt nie wytrzyma takiej podróży w masce.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 13.06.2020 at 08:50, Niezapominajka 67 napisał:

Sztelomierz sobie już ustawiłam :oklaski:

Taki ruletkowy, bo lubię gry, w warcaby, w szachy, ale najbardziej to gry karciane lubię :oklaski:

Wyobraźcie sobie, że według tego sztelomierza to codziennie jeden dzień będę do tyłu :szydera: znaczy się jeden dzień mi ubedzie, ale za to przybliży mnie to o jeden dzień do powrotu do Polski :oklaski:

Też tak macie???? :d

Hi z tym sztelomierzem to tak różnie bywa, uważaj ci by nie dodawał dni :haha:

Szczęśliwej podróży @Niezapominajka 67 :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziń dobry wszystkim fanom Forum.

Witam trzepotem skrzydeł @Helmut i @Filozofka. Czas przestać ciastka na sztuki kupować, tylko już zacząć kroić wielki tort. Cieszmy sie sobą póki  żyjemy. 

Miło, że OR przyciąga nwych czytelnikó i piszących posty. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kleopatra  wracałam że zlecenia w środku pandemii jak nic nie jeździło, busiarnia poinformowała firmę że zabierają tylko połowę ludzi i dlatego tak drogo jest.   Nie dość że bus był pełen to jeszcze żadnych środków do dezynfekcji, ludziska bez maseczek, a kierowca to oznajmij że on ma w du..... Środki ostrożności bo ta choroba to tylko starych i chorych zabija. Miałam ochotę go palnąć w łep. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elf napisał:

@Kleopatra  wracałam że zlecenia w środku pandemii jak nic nie jeździło, busiarnia poinformowała firmę że zabierają tylko połowę ludzi i dlatego tak drogo jest.   Nie dość że bus był pełen to jeszcze żadnych środków do dezynfekcji, ludziska bez maseczek, a kierowca to oznajmij że on ma w du..... Środki ostrożności bo ta choroba to tylko starych i chorych zabija. Miałam ochotę go palnąć w łep. 

Ja też miałam na to ochotę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, elf napisał:

Gdzie ta Niezapominajka się podziała..... Mam. Nadzieję że busiarnia ja całą i zdrową dowiozla na zlecenie. Czekamy na wiadomości.....

Dajmy jej czas na zaaklimatyzowanie się w nowej rzeczywistości:szydera: żeby tylko mam się nie zachlysnela wolnością

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Heidi napisał:

Dziń dobry wszystkim fanom Forum.

Witam trzepotem skrzydeł @Helmut i @Filozofka. Czas przestać ciastka na sztuki kupować, tylko już zacząć kroić wielki tort. Cieszmy sie sobą póki  żyjemy. 

Miło, że OR przyciąga nwych czytelnikó i piszących posty. 

Kochani twórzmy razem jedna całość :oklaski:tego tortu, który nazywa się Opiekunka radzi :oklaski:

Każdy z nas jest jego kawałkiem :oklaski:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, elf napisał:

@Kleopatra a może opiekunki się Przestraszyl i zaszyl się w piwnicy. A na poważnie to pewnie przywiozła go za parę dni że szpitala lub heimu. @Niezapominajka 67 co to za porządna firma z którą jechałaś. Możesz zareklamować jak solidni. 

Wersję o piwnicy wykluczam :haha:

Oczywiście, że napiszę jaka to firma tylko jutro w odpowiednim temacie bo jestem zadowolona z obsługi :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Filozofka napisał:

W bycie w którym ludzie raportują królowej jak tu narozrabiali. Co z nimi jest nie tak? Ten co pisał kilka dni temu tu o tajemnicy korespondencji sam ją ujawnił w wyżalankach:), ale przynajmniej wiemy dlaczego dostał bana (wiadomość od moderacji). Umiera we mnie wiara w ludzi.

Bardzo proszę nie pisać o nieobecnych i nie przenosić informacji z innych for. Każdy ma prawo przebywać w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. My zajmujemy się swoim. Częścią tego forum są nie tylko obecni, ale i nieobecni, proszę to uszanować.

Filozofka ja uważam, że nie warto, rozmieniać się na drobne albo jeszcze inaczej,, być z jednym tyłkiem na dwóch weselach "(to drugie to jest niemożliwe) :haha:

Po przeczytaniu tego co na czerwono, poczułam się jak gorszy sort" :smutek:

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, elf napisał:

@Kleopatra a może opiekunki się Przestraszyl i zaszyl się w piwnicy. A na poważnie to pewnie przywiozła go za parę dni że szpitala lub heimu. @Niezapominajka 67 co to za porządna firma z którą jechałaś. Możesz zareklamować jak solidni. 

A ja myślę że @Niezapominajka 67ma opiekę bez opieki:szydera:. Pobedzie na zleceniu ile ma być i zgarnie kasę 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...