Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już pije popołudniową kawę :d mała przymiarkę do pracy sobie robię, bo w De to przeważnie o 15.kawke.sie pija :)

Życzę miłego popołudnia i wieczoru, a tym co w pracy również spokojnej pracy. 

Zaczynam powoli pakować bagaze O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Już się poprawiam i zobacz jak w następnym akapicie ☆sam siebie☆ zrugam jak burą... wiewiórkę☝️:

Są dzieła sztuki, które długo i mozolnie malowało wielu terminujących czeladników a próżny mistrz je tylko parafował.
Twórzmy tu razem, nie czekajmy, by tylko jedno się produkowało i pisało a reszta tylko składała autograf raz na sezon, przypisując sobie autorstwo całej treści, bez utożsamiania się z nią(nawet uważnie nie przeczytawszy).
Wtedy zapewniam, że coś się  wartościowego wykuje i będzie przyciągać jak magnesik.
I szanujmy nasz język ojczysty, poprzez poprawną pisownię bez manierycznych deformacji(zostawmy je nastolatkom).
Do werniksu daleko.

*przepraszam, więcej już będę bardziej się dotleniał na spacerach a przynajmniej utrzymywał miarowy oddech;):szydera:

 

no,toż to cały elaborat prawie :oklaski:, co do składania autografu,to od klikania w laiki może ręka czasem zaboleć :d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Zastanawia się gdzie reszta forumowej ekipy @beatrix+@Wenusia@Jurek50, @geronimo, @adamos6

I cała reszta bo o @Heidi i @Kleopatra  to ja już prawie zapomniałam ;)

Jestem jestem:d wzięłam sobie urlop na żądanie z forum. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Już się poprawiam i zobacz jak w następnym akapicie ☆sam siebie☆ zrugam jak burą... wiewiórkę☝️:

Są dzieła sztuki, które długo i mozolnie malowało wielu terminujących czeladników a próżny mistrz je tylko parafował.
Twórzmy tu razem, nie czekajmy, by tylko jedno się produkowało i pisało a reszta tylko składała autograf raz na sezon, przypisując sobie autorstwo całej treści, bez utożsamiania się z nią(nawet uważnie nie przeczytawszy).
Wtedy zapewniam, że coś się  wartościowego wykuje i będzie przyciągać jak magnesik.
I szanujmy nasz język ojczysty, poprzez poprawną pisownię bez manierycznych deformacji(zostawmy je nastolatkom).
Do werniksu daleko.

*przepraszam, więcej już będę bardziej się dotleniał na spacerach a przynajmniej utrzymywał miarowy oddech;):szydera:

 

O to to właśnie.. o ten magnesik chodzi

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ramón Serano Lopez II napisał:

To działo(focia wyżej), ani chybi. Są przecież różne rodzaje miłości. Prawda?

Mamę kocham jak dziecko. Ona mnie odwzajemnia uczuciem matczynym, żonę jak mężczyzna z żarem niegasnącym, dzieci miłością ojcowską, odwzajemniają mi tym, co ja daję mojej rodzicielce i tacie, siostrę i brata, po bratersku, kolegę, przyjaciela kocham po przyjacielsku. Cała gama, w której i ty znajdziesz swoje miejsce. ❤

 

Gotować też kochasz, to już inna miłość:d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ramón Serano Lopez II napisał:

To działo(focia wyżej), ani chybi. Są przecież różne rodzaje miłości. Prawda?

Mamę kocham jak dziecko. Ona mnie odwzajemnia uczuciem matczynym, żonę jak mężczyzna z żarem niegasnącym, dzieci miłością ojcowską, odwzajemniają mi tym, co ja daję mojej rodzicielce i tacie, siostrę i brata, po bratersku, kolegę, przyjaciela kocham po przyjacielsku. Cała gama, w której i ty znajdziesz swoje miejsce. ❤

 

prawdę rzeczesz :love:, ja jeszcze znam inne rodzaje miłości, ale cichoooo sza;)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

To działo(focia wyżej), ani chybi. Są przecież różne rodzaje miłości. Prawda?

Mamę kocham jak dziecko. Ona mnie odwzajemnia uczuciem matczynym, żonę jak mężczyzna z żarem niegasnącym, dzieci miłością ojcowską, odwzajemniają mi tym, co ja daję mojej rodzicielce i tacie, siostrę i brata, po bratersku, kolegę, przyjaciela kocham po przyjacielsku. Cała gama, w której i ty znajdziesz swoje miejsce. ❤

 

to działo, to ma taaakkkką lufę :oklaski:, każdy sobie w myślach popisze co chce:trele:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

OGNIA!!! Nie płacą "cła reńskiego" w Bonn, nie przepływają!

Spacer był, kawa była, do niej również, buzi-buzi a i owszem, bo po fachu i starej, mądrej znajomości a że na pusto nie polazłem, więc i po próżnicy nie wróciłem, tachając polską sałateczkę, wymuskaną i doprawioną ochoczymi rączkami rodaczki. Mam zjeść na kolację ale strasznie, ale to strasznie na mnie łypie okiem. Zamrożę

Ren gwałtownie przybiera i wylewa.

20210203_102324.thumb.jpg.f30866d0842d82ef79848f7e789a25fe.jpg

Mam nadzieję że nie skierowana na München?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...