Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry :d:kawa::kawa::kawa::kawa::kawa:żeby nie było że kawy nie mam albo ze zrobić nie potrafiePierwsza nocka cała za mną, coś mi się śniło, ale  to nie nowe miejsce i nie nowe łóżko dla mnie więcej sie nie liczy .Milego dnia rodacy. Kto ma dłuższy jęzor no kto ?Jak liznie na powitanie to z góry na dół .

122437_r0_940.jpg

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

No to tradycyjnie, witam milutko i cieplutko poranne ptaszki w liczbie jeden @Funny:cmok:. Pozostałe śpioszki też witam kawusią :kawa::kawa:, oczywista oczywistość , częstuję :oklaski:. Dziś się nie wyspałam, już o 5:00 samolot mnie obudził :przekleństwa:, a podobno w przepisach stoi :czytaj:, że nie wolno im latać między 22:00 a 6:00 rano.  Leje, to na spacer pójdę, między kroplami będę biegać :szydera:. No wy kolega nam przybył @Ramón Serano Lopez II, witam serdecznie :witam:. Miłego dnia życzę :cmok:

 

pobrane (2).jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochani. Widzę, że @Funny i @Janeczka1963 już w gotowości bojowej i pełnym rynsztunku :oklaski:

Na :kawa: się dzisiaj nie spóźniłam za bardzo :d wiec się przysiadam do was dziewczyny :dyskusja:

Miłego poniedziałku i udanego tygodnia wszystkim życzę :cmok:

U mnie przymroziło konkretnie O.o za oknem - 10 termometr wskazuje. Już mi się śniło  że za gaz jakiś spory rachunek dostałam O.o

Guten Morgen GIF by memecandy

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polskim domu awaria pieca...

Wszystko przez moc elektroniki i w ciul czujników. 

Wysiadl czujnik od klapy podajnika na ekogroszek. Zatem komputer nie widzi zamknięcia,  co za tym idzie nie rozpali pieca. 

Zanim specjalist kommt,  pan mąż rozpalił w kominku,  a Tescoopedii podłączył grzejnik. Hydraulik wezwany zrobił obejście,  a serwis dopiero we wtorek przyjeździe wymienic dziada. Czujnika znaczy. 

Poeczarkowa na obiad. Przepraszam, że nic nie będzie na słodko....Ale mój pdp tylko płynne diety,  zatem proszę włączyć tryb odchudzania xd

@Ramón Serano Lopez II A może ukraiński,  też super!

 

Ps.

Ja , durna,  zamiast niemiecki szkolić to siedzę na Turkach i wschodnich kabaretach...aaaa!!

Jeszcze Olga była...,

 

Boskie są, co?

xd

P.s.

@Ramón Serano Lopez IIzapytaj żony,  czy lubi tureckie seriale?

Bo wiem,  że Rosjanki uwielbiają ich filmy A do nas właśnie są tłumaczone z rosyjskiego. 

Miłego dnia dla Was!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ja dzisiaj w nocy to nawet nos miałam zimny :szydera:

Można sobie taką welnianą osłonkę na nos usztrykować z gumkami po bokach, bardzo fajna sprawa a jak zrobisz większą i dłuższą to można na coś innego z powodzeniem naciągnąć jak zima sroga :p:d 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Cześć kochani. Widzę, że @Funny i @Janeczka1963 już w gotowości bojowej i pełnym rynsztunku :oklaski:

Na :kawa: się dzisiaj nie spóźniłam za bardzo :d wiec się przysiadam do was dziewczyny :dyskusja:

Miłego poniedziałku i udanego tygodnia wszystkim życzę :cmok:

U mnie przymroziło konkretnie O.o za oknem - 10 termometr wskazuje. Już mi się śniło  że za gaz jakiś spory rachunek dostałam O.o

Guten Morgen GIF by memecandy

Czy w pełnym rynsztunku to nie wiem,  rano wszystkiego szukałam nawet kapci pod łóżkiem no nie mogę przeciez niekompletnie ubrana do seniora startnąć :p

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Dobranoc Państwu, do poczytania.

Dzien dobry,, nowy ":dWitam w naszych progach ale nie skromnych, baw się dobrze jako i my czynimy :cześć:Kurde dlugi masz Nick, jakiś Espaniol.Ja mam krótki i wyraża wszystko co powinien ;)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

@Funny senior by się zdziwił :o a może i podskoczył z radości na taki widok :d

myślę, że wysoki rachunek @Niezapominajka 67 to jednak koszmar senny, pokusa raczej do przykręcenia kurka z gazem :szydera:

Niech na Niemcy wali to zarobi i jeszcze jej sporo zostanie :dCo tyle siedzi w domu przy mężusiu ...poco  ..na co :p

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

@Funny senior by się zdziwił :o a może i podskoczył z radości na taki widok :d

myślę, że wysoki rachunek @Niezapominajka 67 to jednak koszmar senny, pokusa raczej do przykręcenia kurka z gazem :szydera:

Na jego podskoki liczyć nie można już ale jak każdy chłop popatrzyl by na rusałkę bosą :trele:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Funny napisał:

Można sobie taką welnianą osłonkę na nos usztrykować z gumkami po bokach, bardzo fajna sprawa a jak zrobisz większą i dłuższą to można na coś innego z powodzeniem naciągnąć jak zima sroga :p:d 

Dziwnym trafem to coś innego , to zawsze cieplutkie jest :p:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...