Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj piątek.... Ale fajnie. Było tak pięknie że  godzinę siedziałam z Pod. na basenie. Ale jestem zmęczona dawno tak intensywnie nie trwnowalam w czasie pracy.  Życzę wam kobitki dobrej nocy. I podziwiam za wytrwałość. Do jutra. 

 

 

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elf napisał:

Dzisiaj piątek.... Ale fajnie. Było tak pięknie że  godzinę siedziałam z Pod. na basenie. Ale jestem zmęczona dawno tak intensywnie nie trwnowalam w czasie pracy.  Życzę wam kobitki dobrej nocy. I podziwiam za wytrwałość. Do jutra. 

 

 

 

 

@elf, ale masz fajnie. Zazdroszczę, figurkę dostaniesz jak nimfa wodna. Idzie na lato, więc chłopaki będą za tobą sznurem się ustawiać jak w 1980 roku za telewizorami.

Zamieimy się ? Na pewno lubisz obiady z puszek, też robią dobrze na figurę:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

:szydera: tyllko jak je połapać ? Są wszędzie :szydera: i zanim się obejrzę to już zmieniły kolor na bezbarwny:szydera:

Teraz już wiem dlaczego niektórym jedzenie śmierdzi szczególnie te puszkowe :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, elf napisał:

Dzisiaj piątek.... Ale fajnie. Było tak pięknie że  godzinę siedziałam z Pod. na basenie. Ale jestem zmęczona dawno tak intensywnie nie trwnowalam w czasie pracy.  Życzę wam kobitki dobrej nocy. I podziwiam za wytrwałość. Do jutra. 

 

 

 

 

Po zleceniu będziesz miała super figurkę.Mozna połączyć przyjemne z pożytecznym i super:d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Mój podopieczny to fajny chłop. Teoretycznie to miałam tylko mu pomagać przy pezebieraniu. Ale dobry człek się uparł że jeżeli chcę to mają mi kupić karnet i już. Więc dzieci nie miały wyboru i chcąc nie chcąc  pływam.... I zaczynam sobie przypominać jak duża przyjemność kiedyś mi to sprawiało. Ale szczerze powiem że padnięta wracam 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Heidi napisał:

Jak zwykle, wszystkich do łóżek położyłam . Jak to matka zwykle: spać chodzi ostatnia i pierwsza wstaje. Jutro 6.00 mam pociąg do Yumy. Do popisania, pewnie dopiero pojutrze. 

Dobranoc

:cześć:szczęśliwej podróży :cześć3::cześć2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kris nie ma ludzi niezastąpionych i niech tak zostanie, a Ty  przestań wracać do przeszłości i użalać się nad sobą. Wyboru już dokonałeś no i dobrze.  Baw się dobrze bo o to chodzi na każdym forum, Ty już jesteś na kilku i widzę że każdym jesteś tylko biernym obserwatorem .                       Przypominam :

nie hejtujemy  nikogo i nie obrażamy. Jeśli jesteś w stanie to zaakceptować to baw się razem z nami ,jeśli nie to już znamy takie numery , bo to już było .

 

Edytowane przez Kleopatra ?
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kleopatra napisał:

@Niezapominajka 67 chetnie:d:kawa: A Ty już spakowana jesteś?Jutro wyjazd a w poniedziałek powitamy Cię w gronie ciężko pracującego ludu zza Odry:szydera:

Jeszcze nie spakowana O.o

Syn ma dzisiaj urodziny a właściwie jutro ale dzisiaj imprezę wspólną z synowa robia bo ona miała we wtorek :oklaski:

Mam nadzieję, że dam radę jutro rano do busa się wpakować :d

Jadę tylko na 3 tygodnie jak dobrze pójdzie bo to nowe miejsce i tak do końca to ja nie wiem co tam zastanę O.o

Jutro około 20 mam być na miejscu :oklaski:space mean GIF by Archer

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztelomierz sobie już ustawiłam :oklaski:

Taki ruletkowy, bo lubię gry, w warcaby, w szachy, ale najbardziej to gry karciane lubię :oklaski:

Wyobraźcie sobie, że według tego sztelomierza to codziennie jeden dzień będę do tyłu :szydera: znaczy się jeden dzień mi ubedzie, ale za to przybliży mnie to o jeden dzień do powrotu do Polski :oklaski:

Też tak macie???? :d

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niezapominajka 67   lubię takie krótkie zlecenia. Zanim dom poznasz jyz przychodzi czas na powrót do domu. Ja na tej szteli tutaj to  nie mam bardzo głowy dni liczyć. Podopieczny coraz bardziej aktywny głównie za prywatnego kierowcę służę. Wczoraj byliśmy nad jeziorem 80 km w jedną  i tyle samo w druga stronę. Także całe popołudnie i wieczór z głowy. Na kolacje dziadek miał gest i knajpy poszlismy.  Praktycznie niedługo będzie tydzień jak tutaj jestem. A minęło mi jak z bicza trzasł.  Heidi i Niezapiminajce życzę szczęśliwych lotów i jeszcze bardziej szczęśliwego ładowania na szteli (Marzenie dla Was mam nadzieję). Buziolki kobitki 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...