Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Funny napisał:

Masz już wybrana szczególną osobę? Mogę zasugerować ale się boję :szept:ok zostawię Cię tę wątpliwą przyjemność wyboru

najlepiej na biegun północny, tam nikt nie zauważy nadmiaru śniegu:trele:

fobia biznesowa, ja nie kumam, prosta baba jestem, proszę mnie oświecić :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

skończyłam odśnieżać i mam dość :dobrze:, prawie godzinę czasu odgarniałam śnieg, muszę koniecznie kupić taką łopatę do śniegu, bo robiłam  to miotłą:ostrzegam::mur:. Sypie nadal, popołudniu druga dawka pracy na świeżym powietrzu:lanie:

Miotłą??? przecież można tym się wykończyć, koniecznie kup tą łopatę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Funny napisał:

Czuje już atmosferę przed podróżą  ??Dzień dobry hilfowe ludki ja stawiam drugą żeby nie było że chamka jestem na koniec ☺️i jak to na naszą pracę przystało ruchem jednostajnie opóźnionym lekko tanecznym z uśmiechem na dziubie będę dziś ogarniać swoją bazę .Bist bald

A Ty już ogarnęłaś tę bazę?  

Ja wygrałam się do sklepu i musiałam się przepakowywać

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

nasypało około 15 cm, a nadal sypie, mam około 20 m chodnika do odgarnięcia i w koło domu tara,a śliski jest jak diabli , może masz pm ktoś pomysła czym to posypać, żeby tak ślisko nie było, podest wkoło domu jest drewniany, okładam batogiem ten głupi śnieg, żeby sobie poszedł do kogoś innego:szydera:

Kochana, ja posypałam solą, jest naprawdę dobra, pomimo drugiej nawałnicy śnieg topniał. 

Chyba w lidlu jest albo w Edece

 

IMG_20210112_155838.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Michał845 napisał:

Nie ma żadnych kontroli na granicy. To przewoźnicy mają obowiązek podać dane podróżnych do sanepidu. I właśnie mnie ciekawi jak to dokładnie wygląda, chyba w ten sposób, że agencje informują przewoźników, że nas kwarantanna nie dotyczy.  Ja wracam 1 lutego ale tydzień przed będę dzwonił do swojej i dopytywał aby nie było lipy, w tych agencjach często jest bu***l ;)

No właśnie, nie wszyscy zglaszają i nie wszystkie agencje informują. 

Oby obyło się bez niespodzianek.... 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Patrycja781 napisał:

Dzień dobry. @Janeczka1963  jak pięknie:D !A tak w ogóle to WRRRRRR!Chcę się wybrać do Netto na małe zakupy(słodkości mi sie skończyły)A PDP cały czas sie nie chce zgodzić bo CORONA.Nieważne że jej matka robi nam zakupy niedaleko stąd ,w REWE,gdzie miasto większe i klientów w sklepie więcej.W miejscowym Netto nie wolno bo CORONA.Wczoraj jej spytałam ilu klientów zaraziło się wirusem w tym właśnie Netto,to nie odpowiedziała...Jutro jedzie do lekarza to się chyba wybiorę...

A matka jak przychodzi ze sklepu to nie przyniesie??? 

Ja bym nie wytrzymała tyle siedzieć w domu

No chyba że lubisz tak być ograniczana.... 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

A co Ty się kochana pdp przejmujesz, idę na spacer, po drodze do sklepu, ona nawet nie musi o tym wiedzieć, że do netto weszłaś:cmok:

A widok owszem piękny, ale odśnieżać byś niechciała

Dobrze prawi @Janeczka1963,  pauza to pauza nikt Cię  nie kontroluje co robisz @Patrycja781 , to Twój czas!!! 

Już wcześniej napisalam ale powtórzę... Czy córka nie boi się że matka robiąc zakupy nie przyniesie do domu? To jakiś absurd dziewczyno, nie daj się . 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Funny napisał:

Jak wszystko będzie dobrze to tu wrócę ale oj później.....a w lutym inne miejsce jednak  dobrze mi znane i b.lubiane

Super, ja jeszcze się zastanawiam czy tu wrócić... Dobre miejsce, mili ludzie, € też niczego sobie...ale jest zawsze ... ale

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...