Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dziewczyny i niech nam nikt więcej się nie odważy sie zarzucać, że my tu radzić nie potrafimy :oklaski:

.... No właśnie. Tutaj nic tylko dobre rady się pojawiają.  Kris to  się chyba na Was obraził.... Bo ja to grzecznie go Przeprosilam i napisał że się nie gniewa. Ale teraz wasza kolej ugiąć kolana... Jak nie do uleglosci.. To może do dominacji

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elf kark i kolana mam wyjątkowo sztywne.  Kiedyś kij  połknęłam i tak mi już zostało do  dziś.  Nie da się.  @kris może  do drzwi kołtką zapukać, jak usłyszę,  to otworzę O.o. Zresztą ze słuchem też kiepsko u mnie . Może spróbować kominem wejść w każdej chwili .  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

@elf kark i kolana mam wyjątkowo sztywne.  Kiedyś kij  połknęłam i tak mi już zostało do  dziś.  Nie da się.  @kris może  do drzwi kołtką zapukać, jak usłyszę,  to otworzę O.o. Zresztą ze słuchem też kiepsko u mnie . Może spróbować kominem wejść w każdej chwili .  

Ty już nie bądź taka gościnna I nie proponuj nieznajomemu wejścia kominem:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam popołudniową porą.Panna Andzia czyli ja ma dziś wychodne:szydera:Nie wiem dokąd i z kim ale idę Najbliżej mam las:szydera: trochę dalej też las:szydera: a tak całkiem daleko to też tylko las.

Więc już wiem dokąd tylko z orientacja kiepsko.Pewnie ba północ ruszę bo na drzewie mech:szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, elf napisał:

.... No właśnie. Tutaj nic tylko dobre rady się pojawiają.  Kris to  się chyba na Was obraził.... Bo ja to grzecznie go Przeprosilam i napisał że się nie gniewa. Ale teraz wasza kolej ugiąć kolana... Jak nie do uleglosci.. To może do dominacji

A czy My czy Wy coś kogoś gdzies kiedyś ..eeee chyba nie

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kleopatra napisał:

Witam popołudniową porą.Panna Andzia czyli ja ma dziś wychodne:szydera:Nie wiem dokąd i z kim ale idę Najbliżej mam las:szydera: trochę dalej też las:szydera: a tak całkiem daleko to też tylko las.

Więc już wiem dokąd tylko z orientacja kiepsko.Pewnie ba północ ruszę bo na drzewie mech:szydera:

To już dobrze jak wiesz gdzie iść, tylko teraz musisz zdecydować w którą stronę. Czy w stronę mchu czy w przeciwna :)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, elf napisał:

.... No właśnie. Tutaj nic tylko dobre rady się pojawiają.  Kris to  się chyba na Was obraził.... Bo ja to grzecznie go Przeprosilam i napisał że się nie gniewa. Ale teraz wasza kolej ugiąć kolana... Jak nie do uleglosci.. To może do dominacji

Mam artroze w kolanach i nie mogę ich zginąć nawet jakbym bardzo chciała O.o

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kleopatra zawsze możesz pobyczyć się w u siebie. Chodź wtedy rodzina podopiecznego zapyta po co ci wolne?.  Osobiście po lesie to trochę strach.... Mrówki mogą cię skonsumowac lub jakiś myśliwy ustrzeli. Albo czerwony kapturek Przydybie zakocha się i co zrobisz. Musisz orientację zmienić 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elf napisał:

@Kleopatra zawsze możesz pobyczyć się w u siebie. Chodź wtedy rodzina podopiecznego zapyta po co ci wolne?.  Osobiście po lesie to trochę strach.... Mrówki mogą cię skonsumowac lub jakiś myśliwy ustrzeli. Albo czerwony kapturek Przydybie zakocha się i co zrobisz. Musisz orientację zmienić 

Nigdy nie wiadomo co pod strojem czerwonego kapturka się kryje ;)

Myśliwych to znam tylko dwóch ale tego młodszego to warto by było w lesie spotkać :hura:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elf napisał:

@Niezapominajka 67 myślisz że Kleopatra nawet orientacji by zmieniać nie musiała gdy na odpowiedniego "czerwonego kapturka" trafiła. Hym może jednak ten las to dobry pomysł 

Z tego co pisze @Kleopatra  to ona raczej wyboru nie ma O.o

W lesie to zawsze coś można znaleźć, grzyby, jagody albo niewybuch z czasów wojennych :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Z tego co pisze @Kleopatra  to ona raczej wyboru nie ma O.o

W lesie to zawsze coś można znaleźć, grzyby, jagody albo niewybuch z czasów wojennych :szydera:

Lub stara lodówkę,  zużyte PREZERWATYWY, czasem nawet oponę od traktoru typu ZETOR..

Edytowane przez elf
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kleopatra napisał:

Nogi mi do dooopy wchodzą.Zaliczylam las:szydera::szydera: a prawdę mówiąc uciekłam bliżej cywilizacji. Wychodne to wychodne i już.

Panna Andzia w domu juz:szydera:

Te pani Andzia a kapelusz z piórkiem sobie ubrałaś? :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...