Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry:cześć:

Witam wszystkich milutko i cieplutko w deszczową :333_cloud_rain: Wigilię :cmok:. Do kawy :kawa::kawa::kawa: się dołączam i do stolika zapraszam :dyskusja:. Pogoda na święta spłatała nam figla, zamiast śniegu :339_snowflake: mamy deszczyk, coś ptaszęta ćwierkają, że w drugie święto może spaść biały puszek :340_cloud_snow::339_snowflake::339_snowflake:. Życzę wszystkim, bez wyjątków, tym w pracy i tym na urlopach, żeby święta upłynęły w  miłej domowej atmosferze, bez kłopotów i problemów, żeby nasi pdp byli dla nas mili i serdeczni, my się odwdzięczymy tym samym :love:. Wesołych świąt moi kochani :serce:.

unnamed.gif

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam wszystkich milutko i cieplutko w deszczową :333_cloud_rain: Wigilię :cmok:. Do kawy :kawa::kawa::kawa: się dołączam i do stolika zapraszam :dyskusja:. Pogoda na święta spłatała nam figla, zamiast śniegu :339_snowflake: mamy deszczyk, coś ptaszęta ćwierkają, że w drugie święto może spaść biały puszek :340_cloud_snow::339_snowflake::339_snowflake:. Życzę wszystkim, bez wyjątków, tym w pracy i tym na urlopach, żeby święta upłynęły w  miłej domowej atmosferze, bez kłopotów i problemów, żeby nasi pdp byli dla nas mili i serdeczni, my się odwdzięczymy tym samym :love:. Wesołych świąt moi kochani :serce:.

unnamed.gif

Dziękuje kochana  ❤dla Ciebie  i twoich bliskich również Pięknych w zdrowiu i spokoju Świąt Bożego Narodzenia ❤

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Witam Wszystkich w ten wyjątkowy dzień, który jest tylko jeden raz w roku :oklaski:. Może to i dobrze

Wczoraj walczyłam w kuchni do 24 ale na szczęście miałam pomocnika do krojenia składników na sałatkę :oklaski:

Cześć potraw przygotowały dzieci a część my z mężem (pokroi warzywa do sałatki) ;)

Chciałam bym złożyć Wam najpiękniejsze, szczere życzenia Świąteczne. 

Zdrowych, radosnych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia wszystkim życzę :serce:

Będę o was pamiętała w Święta i na pewno w miarę możliwości tutaj zajrzę. Może na wspólną kawę w któryś dzień się załapie

Merry Christmas GIF by Damien Weighill

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów i forumowiczki.W tym szczególnym dniu chciałbym złożyć wszystkim serdeczne życzenia zwłaszcza zdrowych ,pogodnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia.Zyczenia kieruję,szczególnie do pracujących,aby chociaż wirtualnie mogli poczuć klimat rodzinny.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam wszystkich milutko i cieplutko w deszczową :333_cloud_rain: Wigilię :cmok:. Do kawy :kawa::kawa::kawa: się dołączam i do stolika zapraszam :dyskusja:. Pogoda na święta spłatała nam figla, zamiast śniegu :339_snowflake: mamy deszczyk, coś ptaszęta ćwierkają, że w drugie święto może spaść biały puszek :340_cloud_snow::339_snowflake::339_snowflake:. Życzę wszystkim, bez wyjątków, tym w pracy i tym na urlopach, żeby święta upłynęły w  miłej domowej atmosferze, bez kłopotów i problemów, żeby nasi pdp byli dla nas mili i serdeczni, my się odwdzięczymy tym samym :love:. Wesołych świąt moi kochani :serce:.

unnamed.gif

Fajnie @Janeczka1963ze do nas zaglądnęłaś dziękuję za życzenia i wzajemnie zdrowia życzę ❤️ 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jurek50 napisał:

Witam wszystkich forumowiczów i forumowiczki.W tym szczególnym dniu chciałbym złożyć wszystkim serdeczne życzenia zwłaszcza zdrowych ,pogodnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia.Zyczenia kieruję,szczególnie do pracujących,aby chociaż wirtualnie mogli poczuć klimat rodzinny.

Dzięki @Jurek50 i dla Ciebie zdrówka z resztą sobie poradzimy ☺️

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry. Witam Wszystkich w ten wyjątkowy dzień, który jest tylko jeden raz w roku :oklaski:. Może to i dobrze

Wczoraj walczyłam w kuchni do 24 ale na szczęście miałam pomocnika do krojenia składników na sałatkę :oklaski:

Cześć potraw przygotowały dzieci a część my z mężem (pokroi warzywa do sałatki) ;)

Chciałam bym złożyć Wam najpiękniejsze, szczere życzenia Świąteczne. 

Zdrowych, radosnych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia wszystkim życzę :serce:

Będę o was pamiętała w Święta i na pewno w miarę możliwości tutaj zajrzę. Może na wspólną kawę w któryś dzień się załapie

Merry Christmas GIF by Damien Weighill

Zaglądaj @Niezapominajka 67koniecznie, zdrowka i siły, ciesz się z rodziną , świetujcie wiela wlizie

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde oglądałam co mam w apteczce i rezerwowy antybiotyk już po dacie ważnościzawsze coś wożę w razie W .Ale nic to na chwilę obecną ratuje się innymi środkami i nie jest źle .Rodzina pdp.troche wystraszona ,synowa ma astme i inne przypadłosci oddechowe ,więc oni robią na górze a ja na dole z pdp.ostatnie zakupy podali mi na kiju pod drzwi Dobrze, że na What's appie zobaczę rodzinie bo  było by mi b.przykro zwłaszcza, że pdp.w głębokiej demencji i nie miałaby do kogo dzioba otworzyć

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funny napisał:

On dla Ciebie to robi bo jesteś dla Niego najpiękniejszym kwieciem

Taaa...umył pewnie tylko ten kawałek ,.który jest widoczny w teletransmiji xd

My już poświętowali,.I polegujemy we własnych wyreczkach. Sądzę,  że to najmilsza część programu  świątecznego...

Był na chwilę syn z synową i życzeniami. Akurat jedliśmy kolację...ppczestowalam sledziami w miodzie...już balam się że zostaną na całe święta xd bo sos zaprawiany octem,  a Niemcy kochają ocet :p

Nawet było miło,  ale Henłyczek szybko się gośćmi znudził i ziewal ostentacyjnie...Mimo to jakoś przetrwał czas śledzi i picia kawy. 

Zatem jeszcze raz Spokoju i zdrowia...albo zdrowia i spokoju..

Dobranoc !

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiem twierdzić po dzisiejszej smutnej "kawowej" Wigili, że żadne ale to żadne Weihnachtsgeschenke nie oddadzą Opiekunom przebywającym na obczyźnie, tej Magii Świąt Bożego Narodzenia, atmosfery, miłości i ciepła w gronie Najbliższych i to w jaki sposób My Polacy obchodzimy właśnie ten Dzień najważniejszy w roku... To tyle co mam do powiedzenia,

aaa nie nie ,zapomniałam o obietnicy Wigilijnej;

Już nigdy jakichkolwiek Świąt poza domem Rodzinnym . 

Dobranoc

 Życzę spokojnych snów ❤

FB_IMG_1608789299100.jpg

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Wenusia napisał:

Śmiem twierdzić po dzisiejszej smutnej "kawowej" Wigili, że żadne ale to żadne Weihnachtsgeschenke nie oddadzą Opiekunom przebywającym na obczyźnie, tej Magii Świąt Bożego Narodzenia, atmosfery, miłości i ciepła w gronie Najbliższych i to w jaki sposób My Polacy obchodzimy właśnie ten Dzień najważniejszy w roku... To tyle co mam do powiedzenia,

aaa nie nie ,zapomniałam o obietnicy Wigilijnej;

Już nigdy jakichkolwiek Świąt poza domem Rodzinnym . 

Dobranoc

 Życzę spokojnych snów ❤

FB_IMG_1608789299100.jpg

Naturalnie że oni świętują inaczej bo to zupełnie inny kraj ,inni ludzie ,inny temperament jeśli w ogóle można mówić tu o jakimś temperamencie .Byłam  w 3 różnych rodzinach,tragedii nie było, nawet znośnie .W jednej jedzenia dużo,ale nie nasze oczywiście, choinka ,15 osób ,  w drugiej zbliżone do naszych rodzimych,też gwarno, a tu ja robiłam dla pdp.i dla mnie ale tak jakoś cicho, powera brak.U nas jest klimat...czar ,Tradycja ...jest inaczej   kupa roboty i zapas jedzenia na tydzień dobranoc

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funny napisał:

Naturalnie że oni świętują inaczej bo to zupełnie inny kraj ,inni ludzie ,inny temperament jeśli w ogóle można mówić tu o jakimś temperamencie .Byłam  w 3 różnych rodzinach,tragedii nie było, nawet znośnie .W jednej jedzenia dużo,ale nie nasze oczywiście, choinka ,15 osób ,  w drugiej zbliżone do naszych rodzimych,też gwarno, a tu ja robiłam dla pdp.i dla mnie ale tak jakoś cicho, powera brak.U nas jest klimat...czar ,Tradycja ...jest inaczej   kupa roboty i zapas jedzenia na tydzień dobranoc

Czar i magię czynią ludzie

 zdrowych i pogodnych świat - czy Tu Czy Tam ❤️

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, waldiroom napisał:

Czar i magię czynią ludzie

 zdrowych i pogodnych świat - czy Tu Czy Tam ❤️

@waldiroom tak zgadza się ale też zależy jacy ludzie Cię otaczają ile się można starać by sprawić komuś przyjemność, kiedyś ta chęć  minie

Ja dla siebie jestem Magią i to dla mnie jest najważniejsze

Wzajemnie spokojnych Świąt 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Patrycja781 napisał:

Wesołych,Zdrowych,i Spokojnych Świąt Kochani!Moja wigilia z rodziną PDP całkiem udana.Gwiazdor też szczodry.Jutro"urlopujemy"i lenimy się z PDP ,a w sobotę jej rodzice przyjadą do nas

Miłych i zdrowych Świąt Pati  

U mnie też był szczodry Mikołaj i to tyle z Magii Świąt

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Funny napisał:

A koleżanki opowiadały czasem ,że familia wcale nic nie odprawiała albo było jak w normalny dzień to dopiero koszmar ,dzięki bardzo za takie święta idzie się załamać

Tak, bo tak jest  

Ale może nie u wszystkich,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Funny napisał:

Naturalnie że oni świętują inaczej bo to zupełnie inny kraj ,inni ludzie ,inny temperament jeśli w ogóle można mówić tu o jakimś temperamencie .Byłam  w 3 różnych rodzinach,tragedii nie było, nawet znośnie .W jednej jedzenia dużo,ale nie nasze oczywiście, choinka ,15 osób ,  w drugiej zbliżone do naszych rodzimych,też gwarno, a tu ja robiłam dla pdp.i dla mnie ale tak jakoś cicho, powera brak.U nas jest klimat...czar ,Tradycja ...jest inaczej   kupa roboty i zapas jedzenia na tydzień dobranoc

Ja też już pracowalam w Święta i jedne różnią się od drugich, myślę że to dużo zależy od tradycji, człowieka i jego przywiązania do rodziny a czasem i wiary... 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Wenusia napisał:

Dzień dobry kochani w ten pierwszy Świąteczny poranek ❤ 

Kawusia :dyskusja:  zapodana proszę się czestować i nie przepracowywać się  

Miłego i świątecznego nastroju życzę

Screenshot_2020-12-25-07-15-08-596_com.facebook.katana.jpg

A się poczęstuje,dziękuję  zwłaszcza że mi dziadek dziś bardzo fajna noc zafundował

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...