Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Funny napisał:

Żadne dziwadło .Ludzie czasem mają full znajomych a żadnego przyjaciela .Najlepsi są na FB czasem ich w życiu nie spotkałaś albo spotkałeś

Oj tych z fB to bym trochi wzięła na dystans :haha:oczywiście oprócz tych, których znam z reala

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wenusia napisał:

Oj tych z fB to bym trochi wzięła na dystans :haha:oczywiście oprócz tych, których znam z reala

No raczej ,ja znam dużo ludzi ale z garstką pisze czy gadam albo się spotykamy w miarę możliwości ...ale to są ludzie niesamowici ,mieszanka wariatów ,nawiedzonych ,skerotków,humorzastych wspaniałych ludzi z nimi to konia bym ukradła nawet bryczkę i krowy też a i rząd można obalić % jak coś komuś na żołądku leży

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Wenusia napisał:

Pati chcesz klapsa??? 

A od czego my tu jesteśmy.. Żeby się wspierać, pomagać, dzielić się doświadczeniami... 

Pamietaj, przyjaciel czy znajomy to nie to samo co Opiekun osób starszych. Nikt tak Cię nie zrozumie jak My ❤ 

Głowa do góry, nos proszę obetrzeć ' i do przodu pierś... weź głęboki oddech, jeden może dwa i myśl tylko o pozytywach

Już klapsa

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Funny napisał:

No raczej ,ja znam dużo ludzi ale z garstką pisze czy gadam albo się spotykamy w miarę możliwości ...ale to są ludzie niesamowici ,mieszanka wariatów ,nawiedzonych ,skerotków,humorzastych wspaniałych ludzi z nimi to konia bym ukradła nawet bryczkę i krowy też a i rząd można obalić % jak coś komuś na żołądku leży

Dokładnie i ją mam takich, ale także jak już podkreśliłam wcześniej , takich których znam z reala

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Wenusia napisał:

Ja nie wiem jak wy ale kawkę popołudniową trza wypić? Czy jak?

Jesssso co ja mam się z tą klawiaturą w tym moim hendi ten mój XM robi cuda na kiju

Wysokie ciśnienie dzisiaj mam to popołudniową sobie odpuściłam. Idę do kuchni robić dalej O.o

Miłego wieczoru kochani :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Funny napisał:

Jakiś Afrykanczyk w komitywę chciał z Tobą wejść pewnie albo i bliżej stacionujacy nie pytam o szczegóły

Ciezko rozpoznać  czy to Afrykanczyk czy inna nacja :$

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wenusia napisał:

Ja nie wiem jak wy ale kawkę popołudniową trza wypić? Czy jak?

Jesssso co ja mam się z tą klawiaturą w tym moim hendi ten mój XM robi cuda na kiju

Mnie dziś kolega rozłożył na łopatki przez Messenger ...

Opisywał jak robi zupę grzybową i biedny chciał napisać "zaprawiam  żurem " Ale oczywiście telefon WIE lepiej i Januszek doprawił grzybową Żydem..a że jest nas parę osób na grupie,  to kładliśmy się pokotem wszyscy ze śmiechu. A po południu rzeczony kolega wyszedł z dynią na smyczy..xdxd czyli z sunią  w rzeczy samej..Ło Liebe Gott !!

Grzybowa zrobiona,  sernik też,  podłogi wymyte,  jutro kąpiele tylko. 

I planuję leżeć pachnieć do 6 Króli :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, beatrix+ napisał:

Mnie dziś kolega rozłożył na łopatki przez Messenger ...

Opisywał jak robi zupę grzybową i biedny chciał napisać "zaprawiam  żurem " Ale oczywiście telefon WIE lepiej i Januszek doprawił grzybową Żydem..a że jest nas parę osób na grupie,  to kładliśmy się pokotem wszyscy ze śmiechu. A po południu rzeczony kolega wyszedł z dynią na smyczy..xdxd czyli z sunią  w rzeczy samej..Ło Liebe Gott !!

Grzybowa zrobiona,  sernik też,  podłogi wymyte,  jutro kąpiele tylko. 

I planuję leżeć pachnieć do 6 Króli :d

 

Screenshot_2020-12-09-21-26-47-468_com.facebook.katana.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...