Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście dwa ranne ptaszki już na placu boju Dzień dobry sny miałam dziś łokropne.Ale nic to... trzeba wstawać i zacząć działać w kuchni jednak bez szaleństw ,przecież już nie jesteśmy tacy młodzi.Znając siebie na wszystko znajdę czas .Miłego dnia

 

gotowanie-na-ekranie.jpg

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, geronimo napisał:

Sie mata krwio, tfu  kawopijcy:kawa:

Miłego dnia:cześć2:

My już dawno po :kawa: spóźniłeś się za karę będziesz. pił sam :trele:

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kucharzę żeby jutro się nie przemęczać. 

Wszak wiadomo od wieków,  jako Wilijo,.taki następny rok..

Ryba po chińsku wg. Betusi :d bo skoro Grek bladego pojęcia nie ma o greckiej rybie,  tak chińczyka też zrobilam w kuchni. 

1.Rybka w cieście. 

2.Sos z chińskiej republiki ludowej mrożonej z dodatkiem wina czerwonego,  ananasa z puszki i przypraw na ostro. Na koniec pomidory z kartonika. 

3.Zalane ryby w sztos :dzapieklam na 40 min. 150 promila :p

No i musiała być już degustacja. 

Bomba!

A  Nie tam jakiś grek...

20201223_103640.jpg

20201223_103805.jpg

20201223_112437.jpg

Edytowane przez beatrix+
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, beatrix+ napisał:

Ja też kucharzę żeby jutro się nie przemęczać. 

Wszak wiadomo od wieków,  jako Wilijo,.taki następny rok..

Ryba po chińsku wg. Betusi :d bo skoro Grek bladego pojęcia nie ma o greckiej rybie,  tak chińczyka też zrobilam w kuchni. 

1.Rybka w cieście. 

2.Sos z chińskiej republiki ludowej mrożonej z dodatkiem wina czerwonego,  ananasa z puszki i przypraw na ostro. Na koniec pomidory z kartonika. 

3.Zalane ryby w sztos :dzapieklam na 40 min. 150 promila :p

No i musiała być już degustacja. 

Bomba!

A  Nie tam jakiś grek...

20201223_103640.jpg

20201223_103805.jpg

20201223_112437.jpg

Pychotka daj trochi

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Wenusia napisał:

Nie tylko  

Nawet przepis dostałam na pyszny serniczek ☺ Ooo :hura:

@geronimo sorki ale musiałam

received_231041611734810.jpeg

Oprócz apetycznie wyglądającego serniczka :417_fork_and_knife:widzę marmury i srebrana taca :d

@geronimo widać na bogato jest :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Patrycja781 napisał:

Jest mi źle...i nawet nie mam się komu wygadać bo i tak mnie nikt nie zrozumie...

dlaczego zakładasz, że nikt Cię nie zrozumie. Patrycja głowa do góry,ja też mam kłopoty i zmartwienia i też czasami muszę się komuś wyglądać ale nigdy nawet nie zastanawiałam się nad tym czy ktoś mnie zrozumie czy nie. Rozmowa zawsze mi pomaga. Ze znajomymi, z przyjaciółmi i nawet niekoniecznie musi to być rozmowa tylko  o moich problemach, wręcz przeciwnie. Po tym jak już się wyzale to musi być czas na lżejsze tematy. Na żarty i na smiech również :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Patrycja781 napisał:

Jest mi źle...i nawet nie mam się komu wygadać bo i tak mnie nikt nie zrozumie...

Pati chcesz klapsa??? 

A od czego my tu jesteśmy.. Żeby się wspierać, pomagać, dzielić się doświadczeniami... 

Pamietaj, przyjaciel czy znajomy to nie to samo co Opiekun osób starszych. Nikt tak Cię nie zrozumie jak My ❤ 

Głowa do góry, nos proszę obetrzeć ' i do przodu pierś... weź głęboki oddech, jeden może dwa i myśl tylko o pozytywach

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

dlaczego zakładasz, że nikt Cię nie zrozumie. Patrycja głowa do góry,ja też mam kłopoty i zmartwienia i też czasami muszę się komuś wyglądać ale nigdy nawet nie zastanawiałam się nad tym czy ktoś mnie zrozumie czy nie. Rozmowa zawsze mi pomaga. Ze znajomymi, z przyjaciółmi i nawet niekoniecznie musi to być rozmowa tylko  o moich problemach, wręcz przeciwnie. Po tym jak już się wyzale to musi być czas na lżejsze tematy. Na żarty i na smiech również :cmok:

Dokladnie, pogadać o wszystkim i o niczym, nawet pomilczeć czy popłakać razem to już jest o wiele lżej,  My wiemy to najlepiej :cmok:

@Patrycja781 nie daj się smutkom, ją zawsze sobie tłumacz, że są inni co mają gorzej ode mnie... 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...