Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Patrycja781 napisał:

@Wenusia Na szczęście dziewczyna lubi dużo przebywać sama,więc karmię z łopaty,omijam szeroki łukiem i czasami rzucam w nia czekoladą...Żartuję ;) Ale serio,lubi dużo czasu spędzać sama więc jestem przy niej tyle ile trzeba i staram się jej nie zamęczać swoją obecnośćia

I to jest Profi

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, beatrix+ napisał:

Tobie to tylko jaja we główce xd

Z jajamy szą też szczawiowe,  botwinkowe..

Soecjalnie sypnęłam pietruszki żeby z żurkiem nie pomylić...

Wiolcia pomyliła. :)

A dziś baby się pożarły na salatkach  ... wigilijnych. 

Świat się kończy...

Idę do Turków,.Dziś z Mehmetem. 

 

Screenshot_20201208-212202_Instagram.jpg

A ile ten dzieciak ma lat ?jeszcze mleko ma pod nosem

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry czwartkowo :oklaski:

Zwyczajowo na wspólną :kawa: i :dyskusja: wszystkich zapraszam., życząc przy tym miłego i spokojnego dnia :oklaski:Good Morning Goo GIF by GIPHY Studios Originals

PS 

Mnie to tylko pozytywne myślenie ratuje :oklaski:

No z takimi jajkami w oczach to tylko usiąść i śniadanie zajadać  

Co Tobie od rana po głowie chodzi czyżby mssaż był na bolące plecy ☺

Miłego również życzę ☺

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie się kłócą...

Na wędzarniczej,  na nalewkowych, salatkowych,  kulinarnych,  podróżniczych o opiekuńczych nie wspomnę. Myślałam,  że chociaż ogrodnicy są "normalni "...

Gdzie tam! Wysokość pryzmy krecikowej ziemi nad powierzchnią kociej kuwety w pietruszkowej grządce na RODos w Pcimiu Dałbym potrafi takie emocje wzbudzić,  że admin najpierw zablokować post musi,  a potem pół grupowiczów wywalić za próg!

Okropne czasy nastały...

Łeb mnie boli. To chyba starość .Mimo to pierogi zrobione. 1.5 szkl mąki wyszło 23 pierogi. Obgotowalam,  się studzą,  potem zamrożę. 

Miłego dnia dla Was!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, beatrix+ napisał:

Wszędzie się kłócą...

Na wędzarniczej,  na nalewkowych, salatkowych,  kulinarnych,  podróżniczych o opiekuńczych nie wspomnę. Myślałam,  że chociaż ogrodnicy są "normalni "...

Gdzie tam! Wysokość pryzmy krecikowej ziemi nad powierzchnią kociej kuwety w pietruszkowej grządce na RODos w Pcimiu Dałbym potrafi takie emocje wzbudzić,  że admin najpierw zablokować post musi,  a potem pół grupowiczów wywalić za próg!

Okropne czasy nastały...

Łeb mnie boli. To chyba starość .Mimo to pierogi zrobione. 1.5 szkl mąki wyszło 23 pierogi. Obgotowalam,  się studzą,  potem zamrożę. 

Miłego dnia dla Was!

Teraz pewnie o pierogi się będą kłócić  

Becia a wiesz że jest taki temat " Z kraju i ze Świata " Czy jakoś tak   Ty byś się nadawała na Reporterkę Łopiekaczek

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Funny napisał:

Dzien dobry :dpaskudnie, deszczowo,  pogoda barowa z gorzałą w tle :pKawkę podebrałam ,jajecznice zaraz zrobie .Niech nam sie darzy :d

IMG-20201216-WA0006.jpg

U mnie tak było rano, teraz nawet słoneczko wyszło, 

Miłego również

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...