Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minut temu, Funny napisał:

Wiesz co mnie to co innego śmieszy jak firmy piszą z dużych liter że ROWER JEST Dobra to ważne ale żeby aż tak na piedestał stawiać? Toż to nie merc a niejednokrotnie ledwo zipiący jednoślad bez luftu .A co do wymagań rodzin to z roku na rok wyższe, więc nie ma się co szczypać i poprzeczkę firmom też wyżej stawiać

Wolę Rower niż dwie pociechy Pdp do obsłużenia O.o i to na dodatek, lubiące swoją niemiecka kuchnie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Funny napisał:

Palce słaby rozruch mają może funkcję nagrywania Moderator zainstaluje ja tez leniwa w pisaniu na What's app -ie wszędzie się nagrywam ,szybko i sprawnie

No już kiedyś to zaproponowałam  

Tak to jest bardzo wygodna funkcja, ale tu niestety nie przejdzie tak mi się wydaje ☺  ale miejmy nadzieję że może kiedyś się doczekamy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Wolę Rower niż dwie pociechy Pdp do obsłużenia O.o i to na dodatek, lubiące swoją niemiecka kuchnie

Pod Freiburgiem kuchnia u moich pdp.(małżeństwo)była okropna dlatego ja ze wszystkich sił walczyłam by babcia już ś.p po kuchni nie buszowała i z reguły mi się to udawało .Ale hitem był dziadek ,który parę razy zaszalał w kuchni i  wszystko próbował jedna łyżką dokładnie ja wylizując raz go nawet złapałam na tym, że kapustę paluchami próbował a co nimi robił wcześniej no Najwyższy jeden wiedział  oczywiście musiałam odmówić i zwalić na  biegunkę ,miałam też asa w rękawie że gdyby mnie bardzo nakłaniali to bym bardzo obrazowo o tym durchfallu opowiedziała Nigdy jednak tego Asa wyciągać nie musiałam .

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Funny napisał:

Pod Freiburgiem kuchnia u moich pdp.(małżeństwo)była okropna dlatego ja ze wszystkich sił walczyłam by babcia już ś.p po kuchni nie buszowała i z reguły mi się to udawało .Ale hitem był dziadek ,który parę razy zaszalał w kuchni i  wszystko próbował jedna łyżką dokładnie ja wylizując raz go nawet złapałam na tym, że kapustę paluchami próbował a co nimi robił wcześniej no Najwyższy jeden wiedział  oczywiście musiałam odmówić i zwalić na  biegunkę ,miałam też asa w rękawie że gdyby mnie bardzo nakłaniali to bym bardzo obrazowo o tym durchfallu opowiedziała Nigdy jednak tego Asa wyciągać nie musiałam .

No nieźle

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Funny napisał:

Ahahaha może dziś pobiegnę do nich koniecznie z Helgą muszę się przywitać, jęzorem mnie pomizia

Lubię krówki, ale tu wszystkie ogrodzone są, jeden tylko baran chciał mnie dziobnąć zakręconym rogiem

Edytowane przez Wenusia
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Wenusia napisał:

Kawaaaa kaaawa :kawa: 

Rozruszajcie się trochę bo wam kości się zastaną

IMG-20200516-WA0000.jpg

Ja się rozruszałam przy odkurzaniu. Teraz zajadam się wafelkami, przełożonymi masa krowkowa. Pychota :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ja się rozruszałam przy odkurzaniu. Teraz zajadam się wafelkami, przełożonymi masa krowkowa. Pychota :d

Ja dawno temu robiłam ciasto toffi ,kupowałam mleka w puszce ,puszkę gotowałam kupa roboty ,potem można było już takie puszki gotowe kupić z toffi ,herbatniki moczyłam w wódce i herbacie i układałam na formie ,ale chyba spód cienki piekłam ,kurde już nie pamiętam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Funny napisał:

Ja dawno temu robiłam ciasto toffi ,kupowałam mleka w puszce ,puszkę gotowałam kupa roboty ,potem można było już takie puszki gotowe kupić z toffi ,herbatniki moczyłam w wódce i herbacie i układałam na formie ,ale chyba spód cienki piekłam ,kurde już nie pamiętam

Prawie dokładnie tak jak ja :dobrze:

PS 

3 godziny się ta puszkę gotowało, żeby kajmak się zrobil O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...