Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Wenusia napisał:

Jesso ciekawe czym spowodowany był ten motorek w doopce że tak szybko i dużo załatwiłaś? :haha:

Ogólnie brawo Ty

Wiesz jak ten powód ma na imię :haha:

PS 

Następnym razem na miasto wyruszam sama, właśnie z tego powodu ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wenusia napisał:

I co rozmnożyły się od tego grzania?

E tam roztopiły się a ja dziś dobry uczynek w Lidlu zrobiłam ,przepuściłam takiego jednego też Szpakowatego(nie powiem )do kasy bo biedaczek o kuli stał z kilkoma produktami ,dziękował mi bardzo Taka jestem miła

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Funny napisał:

Szkoda że nie ocenimy, ale ok przynajmniej nie zmałpują zaraz by po te same lampki polecieli

Nic specjalnego. Ja tradycjonalistka jestem, choinka ma być obwieszona jak choinka :haha:

Najważniejsze żeby lampki były :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

Co Ty tak oficjalnie wszyscy nie powinni wiedzieć

Jakie oficjalnie, kręgosłup mnie boli od tego naginania się przy tej choince O.o

Oczywiście chętnego do pomocy przy strojeniu  nie byloO.o

Za to  gdzie są ukryte pierniczki to  nawet pies wie, przez metalowe pudełko potrafił je wyniuchać :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Annasza do Kaifasza dzwoniłam...najpierw mnie pocieszyła żona,  że na plusie jest. :$Potem przyjechał Kaifasz,  pocmokał że to sprawa Annasza i że morgen może przyjedzie ktoś do tankow. Rozbroil mnie pytaniem,  czy ruszałam coś przy piecu? Oni są cudowni!!xd>:(O.o

Zatem śpimy dziś w szmatach,  kindol już mam jak u Rudolfa albo jakiś Obdachloser ...żałuję,  że zamiast nadmiernych litrów mleka do kawy,  nie kupiłam parę butelek Glüweinu. :p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Posłałam zdjęcie choinki corce a ona mi odpisała, że jest dumna. Teraz się zastanawiam czy że mnie czy z choinki :haha:

Ahahahaaaa, zapewne z Ciebie bo choinka dumnie stoi  

Kup jutro ten nooo ten czubek, tylko nie z gumy :szydera::haha::hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funny napisał:

E tam roztopiły się a ja dziś dobry uczynek w Lidlu zrobiłam ,przepuściłam takiego jednego też Szpakowatego(nie powiem )do kasy bo biedaczek o kuli stał z kilkoma produktami ,dziękował mi bardzo Taka jestem miła

Bo masz dobre serduszko ❤

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, beatrix+ napisał:

Od Annasza do Kaifasza dzwoniłam...najpierw mnie pocieszyła żona,  że na plusie jest. :$Potem przyjechał Kaifasz,  pocmokał że to sprawa Annasza i że morgen może przyjedzie ktoś do tankow. Rozbroil mnie pytaniem,  czy ruszałam coś przy piecu? Oni są cudowni!!xd>:(O.o

Zatem śpimy dziś w szmatach,  kindol już mam jak u Rudolfa albo jakiś Obdachloser ...żałuję,  że zamiast nadmiernych litrów mleka do kawy,  nie kupiłam parę butelek Glüweinu. :p

Becia na nos skarpetkę załóż oooo albo maseczkę, będzie ci cieplej

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Wenusia napisał:

Nic tylko elektryczna poducha cię uratuje albo zgłoś się do @waldiroom on ostatnio rozdawał kołdry aaaa @Funny też może ci oddać swoją bo zajumała ostatnio dwie... albo i trzy

Miłego dnia ☺

Bierz od @Funny ja teraz za daleko jestem... i nie wiem czy tu nie rozdam... śniegiem straszą

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, waldiroom napisał:

Bierz od @Funny ja teraz za daleko jestem... i nie wiem czy tu nie rozdam... śniegiem straszą

Uwierz że oddałabym wszystko za choć kapkę' śniegu  

Ale to nie mi jest zimno  

@waldiroom cosik zakręcony jezdeś:haha: aaaa i nie rozdawaj na prawo i lewo...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ja jeszcze stertę dokumentów muszę posortować O.o

Wszystkim życzę spokojnej nocy i miłych snów. Dobranoc Good Morning Snow GIF by echilibrultauU mnie weekend zapowiada się właśnie tak :oklaski:

Beskidy czy Sowie :oklaski:

Ojojj pięknie to wygląda, oddaj śniega ☺

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyła się ciepła woda....

 Czuję się jak na jakimś Survivalu,.żeby się umyć cza se w garze wody zagrzać. Angeli dzięki,  że prund jesce jezd...

Ubrana jak hutnik idę do pracy, mając świadomość że ciepło szybko nie wróci. Wszak Niemcy mają zawsze czas i nigdzie się nie spieszą pracując bezstresowo..

Miłego!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...