Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Wenusia napisał:

Ojojoj nabrałam jeszcze większej ochoty nadzisiejsze zakupy chyba sobie dziś kupię taki, tylko jaki kolor hę?

:oklaski:jednak udało mi się Cię przekonać do czegoś :dobrze:

Kolor jest mniej ważny, najważniejsze żeby był dobrze dopasowany. Ostatnio zaczęłam gustować w kolorowej bieliźnie, ale długo tkwiłam w przekonaniu, że biel lub czern jest najodpowiedniejsza. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wenusia napisał:

Psieplasiam  

Zatem jutro czekam na Twoją pyszną kawusię ☺

Mi za dia.... bla' nie wchodzi niemiecki, umiem to co umiem, na ten czas mi to wystarcza  

Choć uważam że cały czas się uczymy przebywając z Pdp i ich rodzinami, w sklepach i na spacerach, ale te ich dialekty doprowadzają mnie do szału  

Miłego dnia życzę

Aaaa fajny kubeczek masz

Nie mam jeszcze takiego doświadczenia z landami jak Wy tutaj, kilka turnusów na Bawarii i teraz Badenia W. Ale bawarczykow naj gorzej mi było  zrozumieć ... niby jezyk mam dobry ( agentura tak napisała) -  ale szerokim łukiem omijałem gramatykę...bo wmawiano mi ze tak na prawdę nie jest ona tak potrzebna. Teraz rozumiem ze to był błąd... z pomocą  miłej osoby doświadczam olśnienia w wielu kwestiach językowych  

Jutro z gorącą kawą się zamelduje nawet miłego dla @Heidi podgrzeję i ciasteczko jej produkcji przyniosę

wczoraj w Karsztadt zakupione

761BFBFF-7A9C-45CA-97A2-99CFCD01AACB.jpeg

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

I tu się zgadzam w 100%.Lubie czasami rąbek ładnej bielizny pokazać :d

Jakieś drobne przykłady ? Jest taki topik zagadka fotograficzna (co to BH?) golf.. dekolt w szpic @Funny

dacie się ponieść fantazji w zagadkach @Niezapominajka 67 @Wenusia @Funny ?

Edytowane przez waldiroom
Dodanintresc
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, waldiroom napisał:

Jakieś drobne przykłady ? Jest taki topik zagadka fotograficzna (co to BH?) golf.. dekolt w szpic @Funny

dacie się ponieść fantazji w zagadkach @Niezapominajka 67 @Wenusia @Funny ?

Bardzo chętnie ale wiesz, że ja spacjalistka od fotografii nie jestem :$

Kiedyś próbowałam zrobić sobie zdjęcie w moim nowym BH na prośbę koleżanki @Wenusiazresztą i ciągle jedna miseczka mi się tylko w kadrze mieściła O.o:haha:

Pomysł fajny :oklaski:

Czyj to BH? albo odgadniej nick właścicielki? :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Bardzo chętnie ale wiesz, że ja spacjalistka od fotografii nie jestem :$

Kiedyś próbowałam zrobić sobie zdjęcie w moim nowym BH na prośbę koleżanki @Wenusiazresztą i ciągle jedna miseczka mi się tylko w kadrze mieściła O.o:haha:

Pomysł fajny :oklaski:

Czyj to BH? albo odgadniej nick właścicielki? :)

Achhhh jaki fajny niefart z mojej niewiedzy wyszedł BH to... to... z koronką miseczki, stanik !!! Jesss zgadłem  No  pomysł fajny ... ale nie wiem? Nakręcać się nie będę  

Same decyzje podejmiecie - moje hmmm... slipy już raz spadły podczas jazdy rowerem ...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, waldiroom napisał:

Tak przy okazji rozmowy z rodziną dostałem fajną fotkę nt istniejących ograniczeń pt. „Pozostań w domu”

 

1E452C4E-CD31-4BC8-8E11-7120C303E320.jpeg

Słyszałam, że jak były duże ograniczenia w lotach to  była możliwość zafundowania sobie lotu do nikąd :dMożna było się przeleciec jak ktoś bardzo tęsknił za lataniem samolotem:d

. PS 

Nie wiem czy oferta nadal aktualna. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

Słyszałam, że jak były duże ograniczenia w lotach to  była możliwość zafundowania sobie lotu do nikąd :dMożna było się przeleciec jak ktoś bardzo tęsknił za lataniem samolotem:d

. PS 

Nie wiem czy oferta nadal aktualna. 

No tak ... siedząc na dooopie w czterech ścianach to można mocno wyobraźnie rozhuśtać... 

nawet Canary

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Bardzo chętnie ale wiesz, że ja spacjalistka od fotografii nie jestem :$

Kiedyś próbowałam zrobić sobie zdjęcie w moim nowym BH na prośbę koleżanki @Wenusiazresztą i ciągle jedna miseczka mi się tylko w kadrze mieściła O.o:haha:

Pomysł fajny :oklaski:

Czyj to BH? albo odgadniej nick właścicielki? :)

Oj to masz się czym pochwalić no chyba że aparat za mały

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, waldiroom napisał:

Achhhh jaki fajny niefart z mojej niewiedzy wyszedł BH to... to... z koronką miseczki, stanik !!! Jesss zgadłem  No  pomysł fajny ... ale nie wiem? Nakręcać się nie będę  

Same decyzje podejmiecie - moje hmmm... slipy już raz spadły podczas jazdy rowerem ...

Ciekawe kto je znalazł

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

:oklaski:jednak udało mi się Cię przekonać do czegoś :dobrze:

Kolor jest mniej ważny, najważniejsze żeby był dobrze dopasowany. Ostatnio zaczęłam gustować w kolorowej bieliźnie, ale długo tkwiłam w przekonaniu, że biel lub czern jest najodpowiedniejsza. 

Ubrałam raz w kropki .... uciekł

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wenusia napisał:

Tak tak, garbienie to problem wielu ludzi... 

Ja jednak wolę swoje atrybuty' pozostawić dla kogoś wyjątkowego  

Oczywiście exponuję je na plaży czy idąc w góry lub na jakąś wycieczkę tudzież rowerową ale tylko po to by się łopalać   przyodziewając odpowiednie wdzianko, przecież nie będę tego w golfie robić  :szydera::p

A widzisz jednak eksponujesz 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...