Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Funny napisał:

Też muszę czasem sobie nastrój poprawić jakimś zakupem wczoraj kupiłam półgolf w kolorze zieleni butelkowej taki luźny ,generalnie nie lubię swetrów pod szyję bo mnie one duszą, ale ten mało mnie dusi Pasuje mi ten kolor do włosów i jeszcze kupiłam srebrna zawieszkę do łańcuszka z literą mojego imienia i kryształkiem Swarovskiego bo dobra cena była .Dalej Lwa nie mam ale plan mam Już niebawem wypłata i dobrze

 

:tak:super.. Zakupy to relax i to jaki... :tak2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Funny napisał:

A ja mam spaghetti z łososiem +brokułyGotowiec przyznaje, dobry ale małe korekty naniosłam i pyszne danie wyszło

Coś ostatnio same łososie się przewijają w menu Łopiekaczek" Ja też miałam Ososia' wczoraj na obiadek

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Funny napisał:

Też muszę czasem sobie nastrój poprawić jakimś zakupem wczoraj kupiłam półgolf w kolorze zieleni butelkowej taki luźny ,generalnie nie lubię swetrów pod szyję bo mnie one duszą, ale ten mało mnie dusi Pasuje mi ten kolor do włosów i jeszcze kupiłam srebrna zawieszkę do łańcuszka z literą mojego imienia i kryształkiem Swarovskiego bo dobra cena była .Dalej Lwa nie mam ale plan mam Już niebawem wypłata i dobrze

 

Nosiłam często i gęsto takie półgolfy, cienkie " z racji tego że byłam kilka lat na fali' noszenia marynarek miło wspominam ten czas

@Funny jesteś "Baśką? :oklaski:

 

FB_IMG_1606370243051.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Doszlo, doszło. Odpisałam Ci. Dziękuję :cmok:

U mnie jak to się mówi już po ptokach :szydera:

Decyzję podjęłam ostateczna. Kto mnie chociaż trochę zna to wie, że ja uparciuch jestem straszny i jak już coś postanowię to nie ma przeproś :d

Na spacerku byłam bo musiałam się przewietrzyć. Ostatnio świeże powietrze bardzo dobrze na mnie działa :d

Przy okazji niestety poczyniłam znów zakupy, parę pierdół kupiłam i doznałam lekkiego  szoku przy kasie O.o

Nastroju mi te zakupy nie poprawiły nadal mam kiepski humor ale., Pomyślę o tym jutro..... ":szydera:

Zdecydowanie musisz jeszcze raz iść na zakupy  

Uparciuchu :hura::cmok:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Funny napisał:

:dobrze:wlasnie tak .Ale cieszę się że nie tylko mnie dusza golfy już myślałam, że potrzebna mi będzie pomoc specjalisty

Mnie też dusiły ale zawsze po praniu je rozciągałam, pomagało to tylko na chwilę, bo później wracały do normy :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry już mi się mózg lasuje od tego wkuwania  dojczlanda... Gramma Mnie zameczy ( i sam sobie to robie ) - jak się budzę rano to myśle ze to proste... ten niemiecki. 
 

 A później zaraz później se myśle  : wejdę i się przywitam może będę pierwszy tego dnia :d a tu już ranny ptaszek @Wenusia jak zwykle szybsza od wszystkich  

I dobrze bo ktoś musi budzić towarzystwo Dzień dobry przy kawie : dosiadam się, mogę ze swoim kubkiem

83F7431B-2384-4A2E-BCB7-D4F094F05990.jpeg

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Funny napisał:

Mam tu zostać do lutego więc jeden półgolf się przyda

Dla mnie półgolf w szpic dekolt, inaczej nie umiem oddychać xd:p

Bry Łobaczki,  mgły weszły na net i moje ślepka. Obiad wczorajszy,  zatem luzik. 

Przez ten doopny net nawet nie mam jak Turków oglądać,  buuu...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, waldiroom napisał:

Dzień dobry już mi się mózg lasuje od tego wkuwania  dojczlanda... Gramma Mnie zameczy ( i sam sobie to robie ) - jak się budzę rano to myśle ze to proste... ten niemiecki. 
 

 A później zaraz później se myśle  : wejdę i się przywitam może będę pierwszy tego dnia :d a tu już ranny ptaszek @Wenusia jak zwykle szybsza od wszystkich  

I dobrze bo ktoś musi budzić towarzystwo Dzień dobry przy kawie : dosiadam się, mogę ze swoim kubkiem

83F7431B-2384-4A2E-BCB7-D4F094F05990.jpeg

Psieplasiam  

Zatem jutro czekam na Twoją pyszną kawusię ☺

Mi za dia.... bla' nie wchodzi niemiecki, umiem to co umiem, na ten czas mi to wystarcza  

Choć uważam że cały czas się uczymy przebywając z Pdp i ich rodzinami, w sklepach i na spacerach, ale te ich dialekty doprowadzają mnie do szału  

Miłego dnia życzę

Aaaa fajny kubeczek masz

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wenusia napisał:

Zdecydowanie musisz jeszcze raz iść na zakupy  

Uparciuchu :hura::cmok:

Jak zrobisz mi przelew na konto to mogę na zakupy latać nawet dwa razy dziennie :d;):cmok:

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry. Witam Wszystkich serdecznie i życzę pięknego dnia przeżytego  w harmonii z samym sobą szczególnie :oklaski:

Good Morning Swerk GIF

Ojjj jaki cudny misiaczek, mogę go zabrać?  

Miłego dnia życzę  

Co do harmoniji' to dziś to jakoś  u mnie nie współpracuje

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Jak zrobisz mi przelew na konto to mogę na zakupy latać nawet dwa razy dziennie :d;):cmok:

Ahahaaa, tak to się nie da kochana, trzeba wydawać swoje a nie cudze geldy na swoje przyjemności, no chyba że mi coś za nie kupisz :szydera:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wenusia napisał:

Ahahaaa, tak to się nie da kochana, trzeba wydawać swoje a nie cudze geldy na swoje przyjemności, no chyba że mi coś za nie kupisz :szydera:

 

Z wydawania czyiś na swoje przyjemności jest większa przyjemność :oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...