Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem dzieciarnia. Co u Was ?

@beatrix+ sprawdź proszę czy mają nr buta  41. Jeśli tak, to pozwalam Tobie dla mnie je zakupićxd. Takich butów na wygodnym obcasie jeszcze nie mam. Wszystkie są na szpilce, a prawdę mówiąc leżą one wszystkie w polskiej szafie i się suszą, bo ja w sportowych w DE raczej z dziadkami po ulicach śmigam. Może czas coś takiego mieć, kiedy Ty mówisz , że takie wygodne, to....bądź tak miła i mi sprezentuj :haha:. 6 grudnia wnet, wnet....

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi z większych była tylko 40.W zasadzie to noszę 39,.Ale ja zawsze w skarpetkach chodzę,  bo wiecznie trupie giry mam.No mówię ci,  że jestem mile zaskoczona tymi butami. 

My już po obiadku,  dziś ubiorę się jak na Syberię w mojej zimowej czapuni xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, beatrix+ napisał:

Za.Chiny nie mogę kulinarnego znaleźć...zatem tu.Przepis żaden,.duszona chińszczyzna z dodatkiem ziół i białego wina,  zaprawiona rzecz jasna mlekiem kokosowym. Pietrucha musi być!

 

20201125_113022.jpg

Co to za mięsko ? Pięknie całość wygląda i na pewno jest równie apetyczne. Mniam

U mnie dziś kluski kładzione na wodę na bazie wczorajszej zupy z dyni i smażona pierś z pisklaka. Niebo w gębie. Może jak najem się dziś feste, to mnie uniesie do chmur jak balon ? Kto to wie, gdzie ja dziś znowu wyląduję :haha:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, beatrix+ napisał:

@Heidi z większych była tylko 40.W zasadzie to noszę 39,.Ale ja zawsze w skarpetkach chodzę,  bo wiecznie trupie giry mam.No mówię ci,  że jestem mile zaskoczona tymi butami. 

My już po obiadku,  dziś ubiorę się jak na Syberię w mojej zimowej czapuni xd

Czy u Ciebie Syberia ? U mnie słonko i w bluzie na zewnątrz latałam.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

Pięknie wygląda i na pewno jest równie apetyczne. Mniam

U mnie dziś kluski kładzione na wodę na bazie wczorajszej zupy z dyni i smażona pierś z pisklaka. Niebo w gębie. Może jak najem się dziś feste, to mnie uniesie do chmur jak balon ?

A ja mam spaghetti z łososiem +brokułyGotowiec przyznaje, dobry ale małe korekty naniosłam i pyszne danie wyszło

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funny napisał:

@Niezapominajka 67nie umiem Ci na priv napisać

Doszlo, doszło. Odpisałam Ci. Dziękuję :cmok:

U mnie jak to się mówi już po ptokach :szydera:

Decyzję podjęłam ostateczna. Kto mnie chociaż trochę zna to wie, że ja uparciuch jestem straszny i jak już coś postanowię to nie ma przeproś :d

Na spacerku byłam bo musiałam się przewietrzyć. Ostatnio świeże powietrze bardzo dobrze na mnie działa :d

Przy okazji niestety poczyniłam znów zakupy, parę pierdół kupiłam i doznałam lekkiego  szoku przy kasie O.o

Nastroju mi te zakupy nie poprawiły nadal mam kiepski humor ale., Pomyślę o tym jutro..... ":szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Doszlo, doszło. Odpisałam Ci. Dziękuję :cmok:

U mnie jak to się mówi już po ptokach :szydera:

Decyzję podjęłam ostateczna. Kto mnie chociaż trochę zna to wie, że ja uparciuch jestem straszny i jak już coś postanowię to nie ma przeproś :d

Na spacerku byłam bo musiałam się przewietrzyć. Ostatnio świeże powietrze bardzo dobrze na mnie działa :d

Przy okazji niestety poczyniłam znów zakupy, parę pierdół kupiłam i doznałam lekkiego  szoku przy kasie O.o

Nastroju mi te zakupy nie poprawiły nadal mam kiepski humor ale., Pomyślę o tym jutro..... ":szydera:

Też muszę czasem sobie nastrój poprawić jakimś zakupem wczoraj kupiłam półgolf w kolorze zieleni butelkowej taki luźny ,generalnie nie lubię swetrów pod szyję bo mnie one duszą, ale ten mało mnie dusi Pasuje mi ten kolor do włosów i jeszcze kupiłam srebrna zawieszkę do łańcuszka z literą mojego imienia i kryształkiem Swarovskiego bo dobra cena była .Dalej Lwa nie mam ale plan mam Już niebawem wypłata i dobrze

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Funny napisał:

Też muszę czasem sobie nastrój poprawić jakimś zakupem wczoraj kupiłam półgolf w kolorze zieleni butelkowej taki luźny ,generalnie nie lubię swetrów pod szyję bo mnie one duszą, ale ten mało mnie dusi Pasuje mi ten kolor do włosów i jeszcze kupiłam srebrna zawieszkę do łańcuszka z literą mojego imienia i kryształkiem Swarovskiego bo dobra cena była .Dalej Lwa nie mam ale plan mam Już niebawem wypłata i dobrze

 

Pamiętam czasy jak golfy to były krzykiem mody, jeszcze takie przylegające ciasno do szyi. Przez głowę ledwie takie ubrania przechodziły. Nie wiem jak dało się coś takiego nosić. Teraz bym się niechybnie udusiła a nawet jak nie to bym się czuła jak z pętla na szyi O.o

Widać na kupno lwa  nie nadeszła jeszcze odpowiednia  pora. Gwarantuje Ci, że gdzieś tam czeka prześliczny lew aż przyjdzie @Funnyi go kupi :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Pamiętam czasy jak golfy to były krzykiem mody, jeszcze takie przylegające ciasno do szyi. Przez głowę ledwie takie ubrania przechodziły. Nie wiem jak dało się coś takiego nosić. Teraz bym się niechybnie udusiła a nawet jak nie to bym się czuła jak z pętla na szyi O.o

Widać na kupno lwa  nie nadeszła jeszcze odpowiednia  pora. Gwarantuje Ci, że gdzieś tam czeka prześliczny lew aż przyjdzie @Funnyi go kupi :d

:dobrze:wlasnie tak .Ale cieszę się że nie tylko mnie dusza golfy już myślałam, że potrzebna mi będzie pomoc specjalisty

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kleopatra ja jestem i będę.. Pojawiam się i znikam ale wracam.. Jak czas pozwoli.. Bo zakręcona jestem na maxa.. Całe życie mi się poprzewracało ale powiem jedno.. Warto poszaleć :oklaski::szydera::oklaski:ja to jestem z tych energicznych wariatek.. Pozytywnie zakręconych i szczęśliwych :serce:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...