Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby wszyscy spali :kopara:

Nie chcę chwalić dnia przed Zachodem, ale moja Pdp po dłuższym "wolnym" Poszła dziś do przedszkola,,, ludziska jaki luzik poczułam normalnie jakbym miała 18 lat  

Dom posprzątałam, zakupy zrobiłam, przespałam się i kawę :kawa: wypiłam :oklaski::haha:

Teraz czekam na powrót mojej gwiazdy

Miłego popołudnia życzę :hura:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś kogut opiał:szok:. Dostałam do dyspozycji elektryczny rower i czekoladki z fabryki, gdzie wykonuje się je ręcznie. :oklaski:. W kuchni stoi winko. W głowie mi się przewróci:oklaski:. Wystarczyło tylko się przespać i oczy otworzyć w nowej rzeczywistości i wcale to nie jest Reality Show w TV:hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Heidi napisał:

Mnie dziś kogut opiał:szok:. Dostałam do dyspozycji elektryczny rower i czekoladki z fabryki, gdzie wykonuje się je ręcznie. :oklaski:. W kuchni stoi winko. W głowie mi się przewróci:oklaski:. Wystarczyło tylko się przespać i oczy otworzyć w nowej rzeczywistości i wcale to nie jest Reality Show w TV:hura:

Boję się że jednak Ci się w głowie przewróci:hura:Na wszelki wypadek oczu nie otwieraj:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wenusia napisał:

Czyżby wszyscy spali :kopara:

Nie chcę chwalić dnia przed Zachodem, ale moja Pdp po dłuższym "wolnym" Poszła dziś do przedszkola,,, ludziska jaki luzik poczułam normalnie jakbym miała 18 lat  

Dom posprzątałam, zakupy zrobiłam, przespałam się i kawę :kawa: wypiłam :oklaski::haha:

Teraz czekam na powrót mojej gwiazdy

Miłego popołudnia życzę :hura:

To mial być W O L N Y dzień dla Ciebie,  a nie sprzątanie. 

Sprząta się w godzinach pracy. 

Aj,  Wenusia,  Wenusia niereformowalna xd

A ja nie mogłam się tego pikpik piątku czarnego doczekać i kupilam se dziś butki i tojebkie xd

No bo kto bogatemu zabroni wydawać kasę w piękny,  słoneczny wtorek,  psiamać! No kto??

A co najważniejsze,  od razu je założyłam pod sklepem i pojechalam  połazic  po Rynku,  bo plecaczek mi się marzył. 

Przespacerowałam w nich 3.5km i nic nie czułam wysokości obcasa,  świetnie wyprofilowane. 

Nie pytajcie o markę,  bo się nie znam. Zwykłe buty z sieciowki V-markt. Ale się po prostu zakochałam o musiałam je mieć,  o !

A piątek zostawię se na Douglasa i z premią świąteczną się pozegnam :cool::p

 

received_423546639003905.jpeg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień można odfajkować :oklaski:

Dzisiaj był dzień podejmowania ostatecznych decyzji a jutro dzień ostatecznych rozmów :)

Na spacerku dzisiaj byłam w czasie przerwy. Popołudniu ładnie się wypogodziło to sobie poszłam. Zawsze dobrze człowiekowi robi pobyt na świeżym powietrzu,  nawet  mózg jakoś lepiej pracuje  :haha:

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, beatrix+ napisał:

To mial być W O L N Y dzień dla Ciebie,  a nie sprzątanie. 

Sprząta się w godzinach pracy. 

Aj,  Wenusia,  Wenusia niereformowalna xd

A ja nie mogłam się tego pikpik piątku czarnego doczekać i kupilam se dziś butki i tojebkie xd

No bo kto bogatemu zabroni wydawać kasę w piękny,  słoneczny wtorek,  psiamać! No kto??

A co najważniejsze,  od razu je założyłam pod sklepem i pojechalam  połazic  po Rynku,  bo plecaczek mi się marzył. 

Przespacerowałam w nich 3.5km i nic nie czułam wysokości obcasa,  świetnie wyprofilowane. 

Nie pytajcie o markę,  bo się nie znam. Zwykłe buty z sieciowki V-markt. Ale się po prostu zakochałam o musiałam je mieć,  o !

A piątek zostawię se na Douglasa i z premią świąteczną się pozegnam :cool::p

 

received_423546639003905.jpeg

Zanudziłabym się na śmierć  

Wolałam posprzątać bo to zawsze jakaś gimnastyka jest, każdy pauze spędza inaczej :szydera:

A poza tym jak w domu jest Pdp to nie ma jak ogarnąć wszystkiego bo ona zazwyczaj śpi :haha:

No butki cacko  

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Kolejny dzień można odfajkować :oklaski:

Dzisiaj był dzień podejmowania ostatecznych decyzji a jutro dzień ostatecznych rozmów :)

Na spacerku dzisiaj byłam w czasie przerwy. Popołudniu ładnie się wypogodziło to sobie poszłam. Zawsze dobrze człowiekowi robi pobyt na świeżym powietrzu,  nawet  mózg jakoś lepiej pracuje  :haha:

Tak masz rację, świeże powietrze jest wskazane

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

Mnie dziś kogut opiał:szok:. Dostałam do dyspozycji elektryczny rower i czekoladki z fabryki, gdzie wykonuje się je ręcznie. :oklaski:. W kuchni stoi winko. W głowie mi się przewróci:oklaski:. Wystarczyło tylko się przespać i oczy otworzyć w nowej rzeczywistości i wcale to nie jest Reality Show w TV:hura:

No to teraz czekoladki trza zjeść a potem elektryk niech spała kalorie :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kochani :cmok:

Milutkiej środy życzę, wszak to środek tygodnia jest i do weekendu coraz bliżej :oklaski:

No i smacznego porannej kawusi :kawa:

Ps. Właśnie... Jak wygląda weekend opiekuna/ki w weekend, czy jest to luźniejszy' czas czy bardziej intensywny w pracy?

 

IMG-20201123-WA0000.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień powitać! Śniadanko skończone,  Można się  kawą rozkoszować...A potem pyszny obiadek. Dziś łybka,  bo świeżą kupiłam. Zrobię ją na białym winie z warzywami chińskimi. Żaden przepis,  tfórcość własna xd

Łykend zawsze luźny,  bo nie ma prania,  gotowania,  sprzątania. No , może jakieś ciasto. Organizuję się tak,.żeby było miło. Jedzenia na 2 dni gotuję i spokój. No chyba,.że ktoś wyżre xdAle tu mam wszystko pod MOJĄ kontrolą. 

Moje śniadanko. Henryczek marmolady zajada kilogramami rzecz jasna,  popijając kawą. 

Miłego dnia dla Was!

20201125_082443.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wenusia napisał:

Dzień dobry kochani :cmok:

Milutkiej środy życzę, wszak to środek tygodnia jest i do weekendu coraz bliżej :oklaski:

No i smacznego porannej kawusi :kawa:

Ps. Właśnie... Jak wygląda weekend opiekuna/ki w weekend, czy jest to luźniejszy' czas czy bardziej intensywny w pracy?

 

IMG-20201123-WA0000.jpg

Mnie od ciężkiej pracy w dniu dzisiejszym to już chyba nic nie uratuje ale na szczęście koniec już bliżej niż dalej :oklaski::cmok:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...