Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sobota za nami. Babci takie nowe pampersisko ubrałam, może się nie zaleje. Ogrom, ale nie inaczej.

@Heidi no przecież zazdrosnic nie brakuje, szlak ich trafia jak widzą, że ktoś coś drogiego kupuje, dlatego mam kilka takich zaufanych przyjaciół i to mi wystarczy. Są tacy co by chcieli siedzieć w portfelu czyimś i jeszcze decydowac za Ciebie co masz kupić czy na co masz wydac pogoniłam taka jedną, co mi zaczęła liczyć kasę. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Blondi napisał:

No właśnie takie cuś jeździło, a teraz zaparkowało w specjalny malutki garaż i czeka. 

Tzn, że teraz się ładuje  do następnego wyjazdu z "matki" . Z kapsułą do  odkurzania jest identycznie.  Objedzie  całe  powierzchnie pomieszczeń i wraca do  bazy .  Teraz wyszły nowe wersje tj. czyszczące najdrobniejszy kurz , ten który zazwyczaj fruwa w przestrzeni pokoju  i osiada nam np. na meblach oraz  mają mikrofibry parowe. Te nowe  teraz kosztują  600 PLN. Na prawdę warto mieć w domu taki  sprzęt. Niesamowite jakie drobinki wyłapie z każdego kąta .  Mało  tego  , taką  inteligentną bestią jest,  że schodów nie spadnie :papieros:. Zupełnie jakby rozum miała, pracuje  inaczej jak ludzie:d.  

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

No właśnie takie cuś jeździło, a teraz zaparkowało w specjalny malutki garaż i czeka. 

Tzn, że teraz się ładuje  do następnego wyjazdu z "matki" . Z kapsułą do  odkurzania jest identycznie.  Objedzie  całe  powierzchnie pomieszczeń i wraca do  bazy .  Teraz wyszły nowe wersje tj. czyszczące najdrobniejszy kurz , ten który zazwyczaj fruwa w przestrzeni pokoju  i osiada nam np. na meblach oraz  mają mikrofibry parowe. Te nowe  teraz kosztują  600 PLN. Na prawdę warto mieć w domu taki  sprzęt. Niesamowite jakie drobinki wyłapie z każdego kąta .  Mało  tego  , taką  inteligentną bestią jest,  że schodów nie spadnie :papieros:. Zupełnie jakby rozum miała, pracuje  inaczej jak ludzie:d.  

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć niedzielnie. Wstawać  leniuszki. Czas zacząć dzubać już  po  niemiecku  przy swoich POP. Pierwszy dzban kawy już  przez okno do sąsiada wylałam. Pić nie ma komu. Co za czasy.  Nie myślałam,  że  tego wydarzenia  doczekam :cześć2:

Przyjemności  przy  wykonywaniu obowiązków i słonka w sercach dziś i na przyszły cały miesiąc  życzę.  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włosy blond od stycznia mam, wcześniej był rote cashmir. Piękny ! Ale co miesiąc musiałam farbować. Przy blond nie trza,  nie widać siwych..

Mąż ten sam,  teściowa też,  psy także. 

Tylko nowa pdp i nowa firma. 

Ale chyba na chwilę , bo chciały mnie w wielkim domu putzfrau zrobić..A takiego wała!!

Postawilam się okoniem,  i bodaj bym piegi z nudów straciła,  nie będę wykonywać czynności porządkowe nie związane bezposrednio z moją pdp. JAMENT 

CHYBA se kawę zrobię...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Witam Was wszystkich w piękna czerwcowa niedzielę :oklaski:

U mnie też w nocy przeszła burza, grzmiało aż mnie nawet obudziło, a jest to bardzo trudne bo sen mam kamienny, szczegolnie po dniu spędzonym na robotach ogrodowych :dobrze:

:kawa: proszę się częstować i miłego dnia Wszystkim życzę :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi kupię sobie takiego sprzątacza. W Pl mam duże powierzchnie do sprzątania, widziałam już jak pracuje i mimo, że było odkurzone w domu w De to jak synuś przywiózł się pochwalić takim robotem i jak popracował u nas w De w domu. To ile jeszcze brudu wyciągną ten mały robocik, szok normalnie. Dlatego wiem, że to super pomoc domowa. :tak:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Niedziela i pytanko czy są już te programy.. Live garden

Nie wiem jak się nazywa ale wiem że w niedzielę był i zawsze super muzyka i fajny program. Do 12 godz. 

Też chce wiedzieć.  Kto wie,  niech  farbę puści 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Heidi napisał:

Cześć niedzielnie. Wstawać  leniuszki. Czas zacząć dzubać już  po  niemiecku  przy swoich POP. Pierwszy dzban kawy już  przez okno do sąsiada wylałam. Pić nie ma komu. Co za czasy.  Nie myślałam,  że  tego wydarzenia  doczekam :cześć2:

Przyjemności  przy  wykonywaniu obowiązków i słonka w sercach dziś i na przyszły cały miesiąc  życzę.  

Do sąsiada to chyba kukasz co chwilę ,fajny chociaż?:trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

@Blondi nie kupisz taniej jak u mnie :d. 600 PLN , jak  znajdziesz  taniej,  to stawiam kawę  i lody . 

Ile sztuk zamawiasz? Kurier dowiezie pod adres

 

Gdzieś tutaj w tematach wstawiałam tego robota. Muszę poszukać go, musi mieć moc. Pochwal się lepiej jaka marka. Jaka siła.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Gdzieś tutaj w tematach wstawiałam tego robota. Muszę poszukać go, musi mieć moc. Pochwal się lepiej jaka marka. Jaka siła.

Ta @Kleopatra  powinna pamiętać markę,   też go ma  . Ja mam pamięć  tylko do pieniędzy :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...