Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry. Nowy dzień i Nowy tydzień a zarazem ostatni tydzień listopada :oklaski:

Miłego i spokojnego dnia Wszystkim życzę a także udanego tygodnia :d

Cześć Nie lubię listopada ,ale ten miesiąc zleciał mi wyjątkowo szybko i miło, oby tak dalej ,bo wg założeń, nie planów, jeszcze dużo poniedziałków przede mną Ale nie będę tu sama w święta to też jakaś pociecha

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, waldiroom napisał:

Dzień dobry ❤️ Witojcie - toz to nowy dzień Dzień pełen  nowych możliwości - obyście wszyscy tak miło kawę dzis spożywali Ta jak ja dzisiaj starbucks GIF

@waldiroom czy jak ja wypije taka kawę to też będę tak migać ? No bo śmigać napewno Cześć

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Cześć Nie lubię listopada ,ale ten miesiąc zleciał mi wyjątkowo szybko i miło, oby tak dalej ,bo wg założeń, nie planów, jeszcze dużo poniedziałków przede mną Ale nie będę tu sama w święta to też jakaś pociecha

Podobno czym człowiek starszy to czas szybciej biegnie. W moim przypadku to się potwierdza. Ten rok to tylko śmignął. Kiepski niestety był pod względem tego choróbska i ograniczen z tym związanych. Może ten kolejny będzie lepszy?

W szczególnie pewnym wieku człowiek skupia się na tym żeby zdrowie dopisywało, dla mnie zawsze było to najważniejsze.Moj brat mawia, że jak zdrowie dopisuje to można zawsze odrobić wszystkie straty i wyjść na prostą :oklaski:

Starszy brat to dla mnie taki trochę goru, no i rola młodszej siostrzyczki zawsze bardzo mi odpowiadała  :d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kleopatra napisał:

Dzień Dobry:d Dzisiaj mroźno i nie chce się z domu wychodzić. Sprzątać też mi się nie chcę W sumie ciężko mi określić co mi się dziś chce, albo na co mam ochotę:haha:Trudny wybór przede mną:szydera:

Miłego dnia Wam życzę:d

Ja bym nie sprzątała  

Zawsze masz jakiś wybór np. Poleżeć :haha:

Miłego również życzę

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Podobno czym człowiek starszy to czas szybciej biegnie. W moim przypadku to się potwierdza. Ten rok to tylko śmignął. Kiepski niestety był pod względem tego choróbska i ograniczen z tym związanych. Może ten kolejny będzie lepszy?

W szczególnie pewnym wieku człowiek skupia się na tym żeby zdrowie dopisywało, dla mnie zawsze było to najważniejsze.Moj brat mawia, że jak zdrowie dopisuje to można zawsze odrobić wszystkie straty i wyjść na prostą :oklaski:

Starszy brat to dla mnie taki trochę goru, no i rola młodszej siostrzyczki zawsze bardzo mi odpowiadała  :d

Tak, również uważam ten rok za byle jaki, mówią : jak   przywitasz Nowy Rok taki będzie cały... Hymm byłam w górach na Sylwestra, świetnie się bawiłam na szczycie Śnieżki, ale było strasznie zimno... i taki chłodny jest cały rok, choć bywały też szczyty" uniesień

Ja też byłam młodszą siostrzyczką i jestem z tego bardzo zadowolona

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Wenusia napisał:

@Funny ja już mam Misiołaja popacz :haha:

IMG_20201123_085147.thumb.jpg.8637e200c2051cc9a1cf3d6641dcc841.jpg

Siedzi po drugiej stronie ulicy i czeka na prezenty :p

 

@Wenusia jak będziesz koło niego przechodziła to przysiądź na chwilę na tej ławeczce i  szepnij mu na ucho jakie prezenty chciałabyś od niego dostać w tym roku  :d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Wenusia jak będziesz koło niego przechodziła to przysiądź na chwilę na tej ławeczce i  szepnij mu na ucho jakie prezenty chciałabyś od niego dostać w tym roku  :d

Ta przysiądę a ktoś z miotłą wyleci  

Wolę List napisać, z resztą nie mam wygórowanych życzeń, chciałabym tylko dobre zdrowie mieć

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, waldiroom napisał:

Dzień dobry ❤️ Witojcie - toz to nowy dzień Dzień pełen  nowych możliwości - obyście wszyscy tak miło kawę dzis spożywali Ta jak ja dzisiaj starbucks GIF

KurkaWodna' zawirował świat mieni mi się w oczętach  jak po balu sylwestrowym... To już ten czas? :szydera:

Ja dzisiaj i bez takich pawwwerów mam kopa :oklaski:

Ale jedną zabieram na później

Dzięki @waldiroom i miłego również życzę :dobrze:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Funny napisał:

 Ale nie będę tu sama w święta to też jakaś pociecha

Będziemy razem dyżur pełnić...

Dzień dobry. 

JA zaś Henryczka ganialam po mojej łazience-hajzung mi wyłącza. A.to jedyne miejsce,  gdzie mogę pranie suszyć. No i wyłącza te pikpikpik maszynę do osuszania ścian z wilgoci..

On wszystko wie i rozumie,  ale co szkodzi pobawić się z opiekunką w " co mi zrobisz,  jak mnie złapiesz "?

Zatem żywcem śpię ..

My  już po obiadku. Miłego dnia dla Was!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, beatrix+ napisał:

Będziemy razem dyżur pełnić...

Dzień dobry. 

JA zaś Henryczka ganialam po mojej łazience-hajzung mi wyłącza. A.to jedyne miejsce,  gdzie mogę pranie suszyć. No i wyłącza te pikpikpik maszynę do osuszania ścian z wilgoci..

On wszystko wie i rozumie,  ale co szkodzi pobawić się z opiekunką w " co mi zrobisz,  jak mnie złapiesz "?

Zatem żywcem śpię ..

My  już po obiadku. Miłego dnia dla Was!

To już trzy jesteśmy w te Święta  

Miłego również, ja też po obiadku już

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...