Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Wenusia napisał:

Ładna ładna pogoda i foteczka

Aaaa zimno było straszliwie, do teraz nie mogę się rozgrzać, oby mnie nic nie złapało O.o

Aaa widzę że słoneczko i księżyc się załapalo na foteczce

Niestety to tylko chochlik ze świetlnych refleksów ... księżyc był na południu  

Popatrz tutaj : - to jest fragment zdjęcia panoramicznego ( cała panorama nie chce wejść ... plik jest za duży, a w smartfonie tego nie przerobię ) 

F9AB494F-8652-4F99-8FA0-9224AD12C82D.jpeg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, waldiroom napisał:

Niestety to tylko chochlik ze świetlnych refleksów ... księżyc był na południu  

Popatrz tutaj : - to jest fragment zdjęcia panoramicznego ( cała panorama nie chce wejść ... plik jest za duży, a w smartfonie tego nie przerobię ) 

F9AB494F-8652-4F99-8FA0-9224AD12C82D.jpeg

Ajć wiem coś o tym, czasem i mi się jakieś diablątko zawieruszy i za dia.... bła nie ściągnę tego bo nie ulepszam' fotek bo nie mam czym  

Tak tu widzę łysego rogalika, maciupki ale widzę

Fajne pastelowe kolorki

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wenusia napisał:

Ajć wiem coś o tym, czasem i mi się jakieś diablątko zawieruszy i za dia.... bła nie ściągnę tego bo nie ulepszam' fotek bo nie mam czym  

Tak tu widzę łysego rogalika, maciupki ale widzę

Fajne pastelowe kolorki

Ja tez nie ulepszam... choć to dzisiaj rzadkość - wszyscy chcą gwiazdorzyć i lighroomem pryszcze  usuwają ... Świat jest coraz bardziej nieprawdziwy ... 

gdy robiłem zdjęcia ( dawno temu ) na pozytywie ... każde zdjęcie było na wagę złota ( w rolce tylko 36 klatek) a slajdy nie podlegały  żadnej obróbce korekcyjnej...

co widziały oczy to zrobił aparat, jeśli się go dobrze ustawiło

teraz technologia cuda czyni, ale ja nadal lustrzanką fotki robie - nie tutaj oczywiście bo to balast ...

ale u Ciebie tez widziałem na szyi jakiś większy sprzęt na tym wierchu  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, waldiroom napisał:

Ja tez nie ulepszam... choć to dzisiaj rzadkość - wszyscy chcą gwiazdorzyć i lighroomem pryszcze  usuwają ... Świat jest coraz bardziej nieprawdziwy ... 

gdy robiłem zdjęcia ( dawno temu ) na pozytywie ... każde zdjęcie było na wagę złota ( w rolce tylko 36 klatek) a slajdy nie podlegały  żadnej obróbce korekcyjnej...

co widziały oczy to zrobił aparat, jeśli się go dobrze ustawiło

teraz technologia cuda czyni, ale ja nadal lustrzanką fotki robie - nie tutaj oczywiście bo to balast ...

ale u Ciebie tez widziałem na szyi jakiś większy sprzęt na tym wierchu  

Tyle się naszrajbałam i znikło mi wszystko :o

Tak więc krótko... 

Nie lubię cudów i dzikich węży typu ulepszaczy, chyba że ktoś wykorzystuje je w celach zarobkowych typu kalendarze, foto tapety  i takie tam cuda na kiju  

Ja jestem foto-amatorką , a fotografia to moje hobby,

mi wystarczy również lustrzanka i trochę wyobraźni, bo to w końcu my patrzymy przez wizjer

Fakt mam lufkę troszkę większą niż standartowe, ale tylko po to by nie zmieniać ciągle obiektywu w extremalnych warunkach po prostu jestem wygodna

Dobra kończę bo nas wyniosą z kawowego' do przedsionka  

A w temacie, do zobaczenia na jutrzejszej pysznej kawusi :kawa::cześć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wenusia napisał:

Tyle się naszrajbałam i znikło mi wszystko :o

Tak więc krótko... 

Nie lubię cudów i dzikich węży typu ulepszaczy, chyba że ktoś wykorzystuje je w celach zarobkowych typu kalendarze, foto tapety  i takie tam cuda na kiju  

Ja jestem foto-amatorką , a fotografia to moje hobby,

mi wystarczy również lustrzanka i trochę wyobraźni, bo to w końcu my patrzymy przez wizjer

Fakt mam lufkę troszkę większą niż standartowe, ale tylko po to by nie zmieniać ciągle obiektywu w extremalnych warunkach po prostu jestem wygodna

Dobra kończę bo nas wyniosą z kawowego' do przedsionka  

A w temacie, do zobaczenia na jutrzejszej pysznej kawusi :kawa::cześć:

JA TYŻ - wszystko co napisałaś ...  amatorsko... okiem i duchem.... wpisuję sie w całości w Twoje spostrzeżenia. Ja mam też lustro... i kilka szkieł, w tym takie  uniwersalne (Sigma 17-70 f 2,8-4,0 ) by być przygotowanym na każde sytuacje xd

 Do zobaczenia :) Dobranoc

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, waldiroom napisał:

JA TYŻ - wszystko co napisałaś ...  amatorsko... okiem i duchem.... wpisuję sie w całości w Twoje spostrzeżenia. Ja mam też lustro... i kilka szkieł, w tym takie  uniwersalne (Sigma 17-70 f 2,8-4,0 ) by być przygotowanym na każde sytuacje xd

 Do zobaczenia :) Dobranoc

 

Bry bry no i gdzie ta kawa jest hę?

Ja mam taki malutki ( Tamron 18-400mm F/3.5-6.3), choć nie ukrywam że chcę dojść do 600 , bo lubię duże

Wstawać szkoda dnia :hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YZ tych porannych postów wnioskuję,  że @waldiroomma malutkiego A @Wenusiaduże...A może odwrotnie,  o wschodzie słońca i to w niedzielę,  mało widzę..

No ,  dobra. Foch zawieszony. 

Serniczek...o odpowiedniej wilgotności..taki,  jak lubisz ..:p

A ponieważ ze mnie odwrotowiec  i NIE trzymam się przepisów  , tylko coś wymyślę...wkroiłam drobno kaki. Żeby było slodsze. 

Dla mnie bomba! 

MIŁEGO!

received_225596752318559.jpeg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, beatrix+ napisał:

YZ tych porannych postów wnioskuję,  że @waldiroomma malutkiego A @Wenusiaduże...A może odwrotnie,  o wschodzie słońca i to w niedzielę,  mało widzę..

No ,  dobra. Foch zawieszony. 

Serniczek...o odpowiedniej wilgotności..taki,  jak lubisz ..:p

A ponieważ ze mnie odwrotowiec  i NIE trzymam się przepisów  , tylko coś wymyślę...wkroiłam drobno kaki. Żeby było slodsze. 

Dla mnie bomba! 

MIŁEGO!

received_225596752318559.jpeg

Bry bry Becia

A lubię wilgotny

Pysznie wygląda aż ślinka cieknie

Z tą wielkością to tak różnie bywa, zależy z której strony popatrzeć

Miłego również życzę

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beatrix+ napisał:

YZ tych porannych postów wnioskuję,  że @waldiroomma malutkiego A @Wenusiaduże...A może odwrotnie,  o wschodzie słońca i to w niedzielę,  mało widzę..

No ,  dobra. Foch zawieszony. 

Serniczek...o odpowiedniej wilgotności..taki,  jak lubisz ..:p

A ponieważ ze mnie odwrotowiec  i NIE trzymam się przepisów  , tylko coś wymyślę...wkroiłam drobno kaki. Żeby było slodsze. 

Dla mnie bomba! 

MIŁEGO!

received_225596752318559.jpeg

Pięknie wygląda i pewnie wybornie smakuje do tego stopnia, że wylizać można talerzyk

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Funny napisał:

O co to to nie żadne prace w parku

Dobra.  Pozostało jeszcze układanie kostki brukowej dla  rowerzystów  przy autostradzie , na trasie Polska-Niemcy:oklaski:. Roboty trzeba wykonać terminowo tj. W tydzień , bo potem dojdzie kopanie rowów 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Heidi napisał:

Dobra.  Pozostało jeszcze układanie kostki brukowej dla  rowerzystów  przy autostradzie , na trasie Polska-Niemcy:oklaski:. Roboty trzeba wykonać terminowo tj. W tydzień , bo potem dojdzie kopanie rowów 

Kostka brukowa to ja się zajęłam,:haha:to mój patent:szydera: 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Heidi napisał:

Dobra.  Pozostało jeszcze układanie kostki brukowej dla  rowerzystów  przy autostradzie , na trasie Polska-Niemcy:oklaski:. Roboty trzeba wykonać terminowo tj. W tydzień , bo potem dojdzie kopanie rowów 

Do pracy na świeżym powietrzu zawsze się chętni znajdą.:oklaski:

Toć to sama przyjemnośc O.o

Dzien dobry w piękny, słoneczny, listopadowy dzień.Jak @Funnyzainicjowała muzyczna niedzielę to ja sobie też podśpiewuje  "Jeszcze będziesz dość tych niedziel miała...... Mnie zostały jeszcze tylko 2 :oklaski:

Wiadomości z frontu walki są pomyślne. Po wczorajszym rosole mój podopieczny odzyskał na tyle sil, że w nocy zrobił z łóżka pilota (chyba tak się to nazywało na koloniach i obozach) :haha:

Dzisiaj zażyczył sobie normalne śniadanie. :oklaski:i nawet je zjadł i popił kawa :dobrze:

Może zacznę leczyć rosolem

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...