Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, waldiroom napisał:

Dzieki wielkie - przechodziłem koło Starbucks i pachniało , a na zakupy jadę ponownie : teraz to tylko Lustracja terenu była... okazało się ze mam za mało czasu ... rodzinka wbiła się na obiad do dziadków i musiałem wrócić  

Nie nie kochany, jeśli rodzinka wbija' na obiad to oni serwują coś od siebie, no chyba że masz z tego dodatkowy 'profit... I nie myślę tu o zmywaniu naczyń, bo zapewne robi to zmywarka :haha:

Ja też lubię najpierw pokukać, a potem na spokojnie wejść tam gdzie powinnam :hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Funny napisał:

Zapomniałeś spodni @waldiroomi slipek też?

Nosz tosz :grzmotnąć: to już jasna prowokacja prawie... a gdzie niby miałem je zostawić ( zapomnieć ) pod łóżko jeszcze nie wlazłem - propozycje dałaś przed chwilą, info razy mówię ze „ pod” nie wchodzę

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, waldiroom napisał:

Bo tam masz dwa wyjścia - albo wiesz co szukasz ... albo poświęcasz cały dzień na grzebanie i zawsze coś znajdziesz godnego uwagi

Ehh no właśnie, tylko sportowe mnie interesują, ale nie było moich rozmiarów :p:szydera::$

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wenusia napisał:

A to ze srebra jest Becia, czy kamienie takie drogie? :kopara:

Nawet ładna :dobrze:

Tak to jest ze srebra i to moja bransoletka. Mówiłam Ci, że prezenty na Święta kupiłam dla rodziny (szczególnie dla siebie) :d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Co Ty chcesz od tej fotki, przecież ja zawodowym fotografem nie jest :)

Czy  toto nie było jak z tym LODEM :haha:bo fota zaiste niespecjalna - wygląda jak przez szybę robiona. Pewnie smartkiem... Tak Ci podpowiem, że warto przed strzałem dotknąć delikatnie ekranu w miejscu gdzie widać  obiekt - tzw. autofocus wyostrzy obraz i będzie git... Coś tam o fotografii wiem... może nie tak jak Geronimo, ale zawsze coś więcej niż amator ....

 

ps. chciałem napisać bardziej zmysłowo i prowokująco:oops: .... ale nieeee, może innym razem

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

@beatrix+ posiada zdjęcie tego cudeńka. Poproszę ja to wrzuci specjalnie dla Ciebie :)

Były do wyboru dwie. Jedna z zielonym koralikiem a druga z dwoma koralikami w odcieniu różu i fioletu. Trochę się wahałam, która kupić bo zielony to mój ulubiony kolor ale, że ostatnio zaczęłam gustować we wszystkich odcieniach różu i fioletu to zdecydowałam się na tą Pink 

 @beatrix+dzięki

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Wenusia napisał:

:szydera::haha:

no bardzo śmieszne :kopara:  temperatura odczuwalna na poziomie zera, a ja niby z klejnotami na wierzchu. Och ta @Funny hmmm, to jej zwisające frędzle i sznureczki  w głowie... to chyba przez  długi kontrakt z dala od domu

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, waldiroom napisał:

no bardzo śmieszne :kopara:  temperatura odczuwalna na poziomie zera, a ja niby z klejnotami na wierzchu. Och ta @Funny hmmm, to jej zwisające frędzle i sznureczki  w głowie... to chyba przez  długi kontrakt z dala od domu

Ciekawe skąd wzięła się ta nazwa ,,klejnoty"ani to korale ,ani broszka a tym bardziej kolczyki  a kolii to nawet nie wspomnę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, waldiroom napisał:

Czy  toto nie było jak z tym LODEM :haha:bo fota zaiste niespecjalna - wygląda jak przez szybę robiona. Pewnie smartkiem... Tak Ci podpowiem, że warto przed strzałem dotknąć delikatnie ekranu w miejscu gdzie widać  obiekt - tzw. autofocus wyostrzy obraz i będzie git... Coś tam o fotografii wiem... może nie tak jak Geronimo, ale zawsze coś więcej niż amator ....

 

ps. chciałem napisać bardziej zmysłowo i prowokująco:oops: .... ale nieeee, może innym razem

Daj sobie chłopie na luz bo już mnie po raz kolejny wkurzyłeś. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18  listopada  w dzień  wielkiego protestu kobiet   FACEBOOK   mnie ZABLOKOWAŁ  NA  AMEN!!! Zablokowali mnie z  jakiś dziwnych powodów  , rzekomo  w  2011  roku  coś tam niby brzydkiego udostępniłam . Tragedia z  tymi pisiorami.  Ktoś  jeszcze  został zablokowany z powodu udostępniania  postów o  strajku i protestach kobiet?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, waldiroom napisał:

Czy  toto nie było jak z tym LODEM :haha:bo fota zaiste niespecjalna - wygląda jak przez szybę robiona. Pewnie smartkiem... Tak Ci podpowiem, że warto przed strzałem dotknąć delikatnie ekranu w miejscu gdzie widać  obiekt - tzw. autofocus wyostrzy obraz i będzie git... Coś tam o fotografii wiem... może nie tak jak Geronimo, ale zawsze coś więcej niż amator ....

 

ps. chciałem napisać bardziej zmysłowo i prowokująco:oops: .... ale nieeee, może innym razem

Akurat geronimo to Ty do pięt nie dorastasz ze swoją fotograficzna wiedzą :p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Bratek napisał:

18  listopada  w dzień  wielkiego protestu kobiet   FACEBOOK   mnie ZABLOKOWAŁ  NA  AMEN!!! Zablokowali mnie z  jakiś dziwnych powodów  , rzekomo  w  2011  roku  coś tam niby brzydkiego udostępniłam . Tragedia z  tymi pisiorami.  Ktoś  jeszcze  został zablokowany z powodu udostępniania  postów o  strajku i protestach kobiet?

Nie ma się czym przejmować :)

Ja od dłuższego czasu nie udostępniam postów z polityką w tle. Nawet ich nie lajkuje od kiedy dowiedziałam się, że za takie rzeczy też można znaleźć się na celowniku O.o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...