Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Dziękuję  oczywiście za życzenia:cmok:@Wenusia

 Po  nieprzespanej nocy doszłam  do wniosku , że pomysł  z zakładaniem "błękitnej linii" przestępcom ateistom, to  całkiem dobra  ideea. Osoby wierzące w Boga,  mogą uderzyć się  w pierś i powiedzieć 3 x Mea Culpa . Może ktoś usłyszy te uderzenia ;). Tylko czy na pewno usłyszy ten co  powinien?  

Ach... jak człowiek dobrze w nocy  nie śpi,  przychodzą  do głowy różne myśli: co  zrobić,  żeby  wszyscy byli szczęśliwi? 

Póki  co  czekam na sobotę.  Dziś  urwanie pępka. 

Do potem :cześć2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Witajcie. Dziękuję  oczywiście za życzenia:cmok:@Wenusia

 Po  nieprzespanej nocy doszłam  do wniosku , że pomysł  z zakładaniem "błękitnej linii" przestępcom ateistom, to  całkiem dobra  ideea. Osoby wierzące w Boga,  mogą uderzyć się  w pierś i powiedzieć 3 x Mea Culpa . Może ktoś usłyszy te uderzenia ;). Tylko czy na pewno usłyszy ten co  powinien?  

Ach... jak człowiek dobrze w nocy  nie śpi,  przychodzą  do głowy różne myśli: co  zrobić,  żeby  wszyscy byli szczęśliwi? 

Póki  co  czekam na sobotę.  Dziś  urwanie pępka. 

Do potem :cześć2:

Religijnie z rana

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

Jak zawsze. Nie trzeba wstydzić się własnej wiary.  Jest mi dobrze żyć z 10-ma przykazaniami. Tylko czasem jedno mi bardzo  przeszkadza: nie kradnij ☹?‍♀️?‍♀️

Nie kradnij serca drugiego dla niecnych celów swoich?albo nie okradaj mnie z marzeń ... 

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Heidi napisał:

Witajcie. Dziękuję  oczywiście za życzenia:cmok:@Wenusia

 Po  nieprzespanej nocy doszłam  do wniosku , że pomysł  z zakładaniem "błękitnej linii" przestępcom ateistom, to  całkiem dobra  ideea. Osoby wierzące w Boga,  mogą uderzyć się  w pierś i powiedzieć 3 x Mea Culpa . Może ktoś usłyszy te uderzenia ;). Tylko czy na pewno usłyszy ten co  powinien?  

Ach... jak człowiek dobrze w nocy  nie śpi,  przychodzą  do głowy różne myśli: co  zrobić,  żeby  wszyscy byli szczęśliwi? 

Póki  co  czekam na sobotę.  Dziś  urwanie pępka. 

Do potem :cześć2:

Tylko spokój nas uratuje :nie_mówię:

Również pozdrawiam @Heidi :cześć:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Funny napisał:

Witajcie jak widać żyrafa już weekendem żyje od rana ...a ja nadzieją na fajny dzień dobra widzę napis ale żyrafa mi się podoba i nie chciałam jej ucha obcinać   

3d7d2f795136b610d9990cf35a0021f0.jpg

Czyżbyś się gdzieś wybierała, no no taka wystrojona :haha:

Miłego dzionka życzę❤

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Heidi napisał:

Jak zawsze. Nie trzeba wstydzić się własnej wiary.  Jest mi dobrze żyć z 10-ma przykazaniami. Tylko czasem jedno mi bardzo  przeszkadza: nie kradnij ☹?‍♀️?‍♀️

Matko i córko... Toż to najważniejsze przykazanie, ktoś coś gdzieś ukradł ci cuś, ja mu zaraz napukam, tylko pokaż palcem kto :ostrzegam::lanie:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, waldiroom napisał:

Dzień dobry dzień dobry - witamy państwa - wstaje nowy dzień : dzień pełen nadziei i niespodziewanych przyjemności - i oby tak dalej

Dobry czas  na kawe coff GIF

Jak zwykle pyszna kawusia

Przyjemność jak najbardziej wskazana, ale czy niespodziewana? Oto jezd pytanie :trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całą nockę nie spałam. Wyjątkowo nie przez Turka. Przez jednego Niemca...

Syn przeprowadził firmę do osuszania tynkow cycegój ,.bo wilgoć w chałupie. Ustawili 2 ryczące maszyny. A Henryczek łazil po schodach i sprawdzal dlaczego to warczy na niego. 

Co dziwne mnie warczące maszyny nie przeszkadzały tylko Heńkowe trepki po schodach,  bo czuwałam czy nie spadnie że schodów. 

2x go upinałam....A on swoje. Och...zaczęłam tęsknić za leżaczkiem. ;)

Miłego dnia dla Was!

P.S.

Dobrze,  że mam obiad gotowy na dziś. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Wenusia napisał:

Jak zwykle pyszna kawusia

Przyjemność jak najbardziej wskazana, ale czy niespodziewana? Oto jezd pytanie :trele:

Uważam, że każdy dzień przynosi wiele niespodzianek, a to np. wstaje słońce i zapowiada piękny dzień, po czym w południe pada deszcz....niby gorzej ale w dali widać tęczę ....,  a jak jej tu nie widać to komuś dalej tam świeci....

a to dobre słowo od nieznajomej... (osoby...:cmok:), lub tej znajomej jeszcze ładniejsze, a to bank doliczył jakieś wcześniej nie doliczone procenty ( no tu mnie poniosło... wpisałem - bardziej jako życzenie)

Po prostu szklanka z MLEKIEM jest albo do połowy pełna albo na w połowie pusta. U mnie zawsze jest to pierwsze. 

Dzień dobry... to DOBRY dzień. Ale My musimy go wokół siebie takim czynić... Każdego dnia.

 

Dzisiaj mam kilka godzin wolnego  i zwyczajem tutaj znanym powinienem sobie coś przyjemnego zaserwować... np zakupy. Ale nie wiem co bym chciał ??? 

Jakieś sugestie ?

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, waldiroom napisał:

Uważam, że każdy dzień przynosi wiele niespodzianek, a to np. wstaje słońce i zapowiada piękny dzień, po czym w południe pada deszcz....niby gorzej ale w dali widać tęczę ....,  a jak jej tu nie widać to komuś dalej tam świeci....

a to dobre słowo od nieznajomej... (osoby...:cmok:), lub tej znajomej jeszcze ładniejsze, a to bank doliczył jakieś wcześniej nie doliczone procenty ( no tu mnie poniosło... wpisałem - bardziej jako życzenie)

Po prostu szklanka z MLEKIEM jest albo do połowy pełna albo na w połowie pusta. U mnie zawsze jest to pierwsze. 

Dzień dobry... to DOBRY dzień. Ale My musimy go wokół siebie takim czynić... Każdego dnia.

 

Dzisiaj mam kilka godzin wolnego  i zwyczajem tutaj znanym powinienem sobie coś przyjemnego zaserwować... np zakupy. Ale nie wiem co bym chciał ??? 

Jakieś sugestie ?

Ty decyduj czy dla serca dla duszy czy ciała ? ☺️O i jeszcze ważne czy dla siebie czy dla bliskich albo dla najważniejszej ,UPS zaznaczyłeś że dla siebie 

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, waldiroom napisał:

Do Lidla nie jadę... chociaż skoroś taka wystrojona to może zmienię zdanie .....

ale ,ale.... znalazłem 5 km od siebie TK MAX :oklaski:

Nie wchodzi na piętro @Niezapominajka 67ostrzegala ostatnio ,skup się na parterze no chyba że chcesz poszaleć do bólu

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...