Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, beatrix+ napisał:

xd:p:cool:Naprawdę..

Zaprawdę...powiadam Ci, że ze mnie niezwykle łagodna osóbka, można ze mną konie kraść .

Ale spróbuj na odcisk nadepnąć,  to za te chabety będziesz w syberyjskim łagrze siedzieć do utraty tchu, jakem Skorpion!

Mąż widać się zapomniał...nie wie co czyni biedak..

 

Nie odezwę się do dziada przez tydzień !

Zasłużył , zasłużył!

Pokazowego kawałka podłogi nie umył? :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, waldiroom napisał:

Jest godny - ja go polecałem :d.. tylko Wy wciąż zajęte lbo zakupy albo pieczenie ciasta albo sprzatanie tutaj macie i nikt go do tej pory nie zrecenzował....:(. Dopiero @Funny coś o nim powiedziała - Dziękuje Funny.. 

A proszę Cię bardzo o obudził się miś i zawitał łaskawie na forum .Zaspałeś czy może dużo pracy miałeś ? No wiesz zakupy ,pieczenie sprzątanie i takie tam Nie mów, że filmy oglądałeś

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Przy 7, 8 osobach piszących to trudno o Czad. Jak jeszcze ze 2 urlopuja, kolejne 2 mają jakieś problemy na zleceniu i nie chce im się nawet pisać to pozostaje pisać samemu do siebie O.o

No jak problemy są to się nie chce ....

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, waldiroom napisał:

A skrobią różne ludziska... skrobią....  i dociera, pełna jeszcze nie jest. Więc śmiało tylko dobry adres wpisac trzeba ( jedyny...niepowtarzalny.... zarozumiały i aroganckiiiii  szpak-owaty waldiroom we własnej osobie ) chyba że admin mnie zablokował przez te bardzo skromne świntuszenie ...hi hi hi :d

To już 5 w jednym a może 6 raczej ,biorąc pod uwagę to ,,bardzo skromne" o którym raczyłes nas osobiście poinformowaćhihi @waldiroom

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak dajecie że spać nie idzie ale spróbuje Dobranoc ...pupki schować ...kołderke naciągnąć ..poszperam w waszych snach @Niezapominajka 67nóżke na łóżeczko wiem, że funkcja prezeski męcząca łubu dubu .. , @Wenusiadobrze, że Ci się tylko kotki śnią ale ale co widzę ...jeden to kocur   ,@beatrix+ nie śnij o mężu juz dziś  go nie duś ,@Heidi możesz przestać geldy liczyć? wszystko się zgadza jak godzinę temu No a @waldiroom Zabarykadował się ,obwarował nie wpuści do snu, ale  co widzę ...błądzi w kosmosie, fantasy lubi na jawie i we śnie ....

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d

Kawa mi chyba już wystygła O.o

Internet do d.... tutaj mam, a wszystko przez tego wirusa bo syn Pdp w domu pracuje i mi internet zabiera. 

Udanego dnia i pięknej pogody Wam życzę. U mnie niestety dzisiaj pochmurno i deszczowo. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Patrycja781 napisał:

@Niezapominajka 67 Jestem na grupie na mesengerze,ale jeśli chodzi o czat video to polecam skypa.W 11 odób potrafimy się zebrać

Nie wyobrażam sobie takiej rozmowy. Kiedyś byłam na grupie 4 osobowej i musiałam grzeczniutko czekać na swoją kolejkę aż mnie dopuszcza do głosu O.o

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Nie wyobrażam sobie takiej rozmowy. Kiedyś byłam na grupie 4 osobowej i musiałam grzeczniutko czekać na swoją kolejkę aż mnie dopuszcza do głosu O.o

Zgadzam się, tym bardziej, że każdy swoje 5 minut czasem ma w zupełnie innej porze.... Cóż trzeba wtedy odrobić stracone wpisy i złapać z kogo dziś .... nie z kogo tylko komu dziś stawiamy kawę... i dlaczego kto inny zmywa naczynia.... ale to juz drobiazgi :oklaski::dyskusja:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@waldiroom  hej kolego.  @Niezapominajka 67 miała rację  z odbiorem poczty.  

W prawym górnym rogu są umieszczone trzy poziome kreski. Proszę  kliknąć w tym miejscu. Pokaże  się kopertka, a tam...... są  ukryte informacje poufne?‍♀️. Nikt inny tej korespondencji  nie zobaczy oprócz  nadawcy i odbiorcy.  No... pewnie jeszcze admin ma możliwość ☹. Trzeba tylko zrobić: klik i wyczytać  co się  da ?‍♀️

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Nie wyobrażam sobie takiej rozmowy. Kiedyś byłam na grupie 4 osobowej i musiałam grzeczniutko czekać na swoją kolejkę aż mnie dopuszcza do głosu O.o

A wiesz ja też nie przepadam za grupami. Zdecydowanie wolę rozmowę 1:1. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...