Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was żółwie.  Od  mojej ostatniej tu wizyty tylko 3 strony czytania.  Wolno się  kręcie:haha:

Ogłoszenie drobne: poszukuję  pilnie kogoś na moje miejsce.  Od 20go. 11.2020 na miesiąc.  Szukajcie.  Błagam... może wśród znajomych ktoś  czeka  na super okazję  ?

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

Witam Was żółwie.  Od  mojej ostatniej tu wizyty tylko 3 strony czytania.  Wolno się  kręcie:haha:

Ogłoszenie drobne: poszukuję  pilnie kogoś na moje miejsce.  Od 20go. 11.2020 na miesiąc.  Szukajcie.  Błagam... może wśród znajomych ktoś  czeka  na super okazję  ?

No tu taki czad dziś, że dopchać się nie idzie, już niedługo tu będą tylko obrazki dzień dobry i dobranoc

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

No tu taki czad dziś, że dopchać się nie idzie, już niedługo tu będą tylko obrazki dzień dobry i dobranoc

Przy 7, 8 osobach piszących to trudno o Czad. Jak jeszcze ze 2 urlopuja, kolejne 2 mają jakieś problemy na zleceniu i nie chce im się nawet pisać to pozostaje pisać samemu do siebie O.o

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 17.11.2020 at 17:54, Niezapominajka 67 napisał:

Tytuł coś mi mówi a jak mi tytuł coś mówi to albo go oglądałam, albo jest godny oglądnięcia :)

Jest godny - ja go polecałem :d.. tylko Wy wciąż zajęte lbo zakupy albo pieczenie ciasta albo sprzatanie tutaj macie i nikt go do tej pory nie zrecenzował....:(. Dopiero @Funny coś o nim powiedziała - Dziękuje Funny.. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, waldiroom napisał:

Jest godny - ja go polecałem :d.. tylko Wy wciąż zajęte lbo zakupy albo pieczenie ciasta albo sprzatanie tutaj macie i nikt go do tej pory nie zrecenzował....:(. Dopiero @Funny coś o nim powiedziała - Dziękuje Funny.. 

A widzisz. Ja pamiętam, że go polecałeś jak jeszcze nie było tematu zagadki filmowe. Ostatnio mało czasu miałam. W domu byłam dosłownie gościem a w pracy na telefonie nie lubię oglądać. Napisałam Ci, że obejrzę jak będę miała czas ale niestety Ty chyba nie przywiązujesz zbytniej wagi do tego co ja pisze ;)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 17.11.2020 at 18:13, Niezapominajka 67 napisał:

Proszę mi tu zaraz z kodów wyskakiwać Ci co na Święta w De zostają. 

, Na Święta nikt z opiekunów nie może być sam w pracy ":serce:

I to jezd piękny pomysł @Niezapominajka 67 gute iddeeee:tak:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, waldiroom napisał:

Skoro Prezeska tak rzecze.... muss das sein @Funny. Tylko każdemu coś dobrego... Chocolate Choco GIF by Ritter Sport

Fajny przekładaniec :oklaski:

Co do prezeski to zawsze powtarzam, że znajomości wśród opiekunów mogą się okazać bardzo przydatne :d

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Przy 7, 8 osobach piszących to trudno o Czad. Jak jeszcze ze 2 urlopuja, kolejne 2 mają jakieś problemy na zleceniu i nie chce im się nawet pisać to pozostaje pisać samemu do siebie O.o

Zrobie jakiś tłok niewielki....Hejka dziewczęta... 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

A widzisz. Ja pamiętam, że go polecałeś jak jeszcze nie było tematu zagadki filmowe. Ostatnio mało czasu miałam. W domu byłam dosłownie gościem a w pracy na telefonie nie lubię oglądać. Napisałam Ci, że obejrzę jak będę miała czas ale niestety Ty chyba nie przywiązujesz zbytniej wagi do tego co ja pisze ;)

No weź przestań- nawet mi takich rzeczy nie mów... jak zniknęłaś na dwa dni ... prawie... to się martwiłem.

Elfik w angielskim stylu się ulotniła.... i tez mi przykro.... Choć nie wiem co nabroiłem:mur:

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli teraz wezmę se @geronimo jako drugiego kierowcę i wpadnę na chwilę do chałupy ubić dziada męża rodzonego psiamać, to myślcie że Henryczek zauważy,.że opiekunka jest na gigancie???

Boszsz .....trzymajta mnie!!!

Och,.te chłopy!! W Kosmos ich!!

 

A poza tym to dobranoc dziewczynki i chłopczyki!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, waldiroom napisał:

No weź przestań- nawet mi takich rzeczy nie mów... jak zniknęłaś na dwa dni ... prawie... to się martwiłem.

Elfik w angielskim stylu się ulotniła.... i tez mi przykro.... Choć nie wiem co nabroiłem:mur:

W kontekście tego, nabrojenia "chciałam Ci coś napisać prywatnie ale masz tak zawalona skrzynkę pocztową, że niestety nie można do Ciebie wysyłać wiadomości. Teraz to już nieistotne ale tak na przyszłość to skrzynkę pocztową forumowa przydałoby się wyczyścić bo może ktoś, kiedyś będzie chciał coś skrobnąć do Ciebie :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, beatrix+ napisał:

Czy jeśli teraz wezmę se @geronimo jako drugiego kierowcę i wpadnę na chwilę do chałupy ubić dziada męża rodzonego psiamać, to myślcie że Henryczek zauważy,.że opiekunka jest na gigancie???

Boszsz .....trzymajta mnie!!!

Och,.te chłopy!! W Kosmos ich!!

 

A poza tym to dobranoc dziewczynki i chłopczyki!

Zauważy :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, beatrix+ napisał:

Czy jeśli teraz wezmę se @geronimo jako drugiego kierowcę i wpadnę na chwilę do chałupy ubić dziada męża rodzonego psiamać, to myślcie że Henryczek zauważy,.że opiekunka jest na gigancie???

Boszsz .....trzymajta mnie!!!

Och,.te chłopy!! W Kosmos ich!!

 

A poza tym to dobranoc dziewczynki i chłopczyki!

...zajefajne przemyśłenie... Co w tej główencji jeszcze drzemie... wiedzieć nie chcę , a i wrogiem - broń Boże :d:(:mur:  

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

W kontekście tego, nabrojenia "chciałam Ci coś napisać prywatnie ale masz tak zawalona skrzynkę pocztową, że niestety nie można do Ciebie wysyłać wiadomości. Teraz to już nieistotne ale tak na przyszłość to skrzynkę pocztową forumowa przydałoby się wyczyścić bo może ktoś, kiedyś będzie chciał coś skrobnąć do Ciebie :)

A skrobią różne ludziska... skrobią....  i dociera, pełna jeszcze nie jest. Więc śmiało tylko dobry adres wpisac trzeba ( jedyny...niepowtarzalny.... zarozumiały i aroganckiiiii  szpak-owaty waldiroom we własnej osobie ) chyba że admin mnie zablokował przez te bardzo skromne świntuszenie ...hi hi hi :d

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, waldiroom napisał:

...zajefajne przemyśłenie... Co w tej główencji jeszcze drzemie... wiedzieć nie chcę , a i wrogiem - broń Boże :d:(:mur:  

xd:p:cool:Naprawdę..

Zaprawdę...powiadam Ci, że ze mnie niezwykle łagodna osóbka, można ze mną konie kraść .

Ale spróbuj na odcisk nadepnąć,  to za te chabety będziesz w syberyjskim łagrze siedzieć do utraty tchu, jakem Skorpion!

Mąż widać się zapomniał...nie wie co czyni biedak..

 

Nie odezwę się do dziada przez tydzień !

Zasłużył , zasłużył!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...