Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Kleopatra napisał:

To tak jak u mnie :szydera: z tym że mój małż wyszukuje coraz to inne nowości do domu i konsultuje ze  mną najmniejszy szczegół.Niestety cała jego praca idzie na marne jeśli mówię....nie to nie to o co mi chodzi,:haha:ake cierpliwy jest baaardzo:szydera:

Toz to skarb w domu

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Nie jest łatwo podzielić sprawy na też ważniejsze i mniej ważne. Co innego pilne i mniej pilne do załatwienia Trochę inaczej jest z ludźmi. Ważni zawsze są ważni i to nie ulega zmianie przez całe życie, przynajmniej dla mnie. 

Życie jest pełne natręctw... i najgorsze w tym, ze czas jest niezmienny  a tzw. poczucie czasu ogromnie chwiejne - prawo Murphiego : co ma się zdarzyć - zdarzy się na pewno !

dla

mnie np chwilka to kilka minut -  jeśli odbiorca jest mężczyzną to problemu nie ma... jeśli natomiast to kobieta tworzy się problem, bo dla niej chwilka ma inny wymiar, tak jak „zaraz” „niebawem” wkrótce ...

zrozumienie tego faktu u partnerów bez względu na staż i wiem jest krokiem milowym

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, waldiroom napisał:

Życie jest pełne natręctw... i najgorsze w tym, ze czas jest niezmienny  a tzw. poczucie czasu ogromnie chwiejne - prawo Murphiego : co ma się zdarzyć - zdarzy się na pewno !

dla

mnie np chwilka to kilka minut -  jeśli odbiorca jest mężczyzną to problemu nie ma... jeśli natomiast to kobieta tworzy się problem, bo dla niej chwilka ma inny wymiar, tak jak „zaraz” „niebawem” wkrótce ...

zrozumienie tego faktu u partnerów bez względu na staż i wiem jest krokiem milowym

Całkiem prawdopodobne :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, waldiroom napisał:

Życie jest pełne natręctw... i najgorsze w tym, ze czas jest niezmienny  a tzw. poczucie czasu ogromnie chwiejne - prawo Murphiego : co ma się zdarzyć - zdarzy się na pewno !

dla

mnie np chwilka to kilka minut -  jeśli odbiorca jest mężczyzną to problemu nie ma... jeśli natomiast to kobieta tworzy się problem, bo dla niej chwilka ma inny wymiar, tak jak „zaraz” „niebawem” wkrótce ...

zrozumienie tego faktu u partnerów bez względu na staż i wiem jest krokiem milowym

Masz rację zrozumienie pojęcia ..chwilkę i zaraz... są krokiem milowym zwłaszcza jeśli ktoś musi wynieść śmieci:haha:Bardziiej zrozumiałym jest jeśli mężczyzna czeka na kobietę i słyszy od pół godziny ...chwila zaraz bede:haha:

Edytowane przez Kleopatra ?
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kleopatra :haha:

Ostatnio na Fb ktoś zadał ciekawe pytanie, Czy wasi partnerzy (o mężczyzn chodziło) też ciągle was pytają gdzie co jest, tak jakby nie mieszkali we wspólnym domu i się nie orientowali "??? 

Oczywiście rozpętała się dyskusja z której jasno wynikało, że prawie każdy mężczyzna ciągle pyta gdzie co jest :haha:Teraz się zastanawiam czy oni mają w tym pytaniu jakiś ukryty cel

Ciekawa jestem męskiego punktu widzenia na tą sprawę, no bo chyba nie robią tego tylko dlatego żeby nas wkurzać?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Kleopatra :haha:

Ostatnio na Fb ktoś zadał ciekawe pytanie, Czy wasi partnerzy (o mężczyzn chodziło) też ciągle was pytają gdzie co jest, tak jakby nie mieszkali we wspólnym domu i się nie orientowali "??? 

Oczywiście rozpętała się dyskusja z której jasno wynikało, że prawie każdy mężczyzna ciągle pyta gdzie co jest :haha:Teraz się zastanawiam czy oni mają w tym pytaniu jakiś ukryty cel

Ciekawa jestem męskiego punktu widzenia na tą sprawę, no bo chyba nie robią tego tylko dlatego żeby nas wkurzać?

Dobrze że zaznaczone zostało  ,,prawie każdy "

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Twój nie pyta? :d

Od 5 lat nie M4 ma opanowane prawie do perfekcji .Jestem gościem w domu i to ja czasem szukam Natomiast wcześniej działałam jak navi jak mi się nie chciało z sofy dupencji dźwignąć (gdy zmęczenie mnie dopadło )Jednak z reguły stawiał sobie za punkt honoru że znajdzie sam.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Funny napisał:

Od 5 lat nie M4 ma opanowane prawie do perfekcji .Jestem gościem w domu i to ja czasem szukam Natomiast wcześniej działałam jak navi jak mi się nie chciało z sofy dupencji dźwignąć (gdy zmęczenie mnie dopadło )Jednak z reguły stawiał sobie za punkt honoru że znajdzie sam.

Mój na początku pytał i dzieci pytały. Kilka razy powiedziałam, że nie zabrałam tego że sobą i przestali pytać :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźniać się do szkoły??? Z woźną groźniejszą od Stalina??? Ach w życiu!! W ekonomiku,  który miał nazwę "klasztoru " nawet przed myśl nikomu to nie przeszło...

Jedynie gdy autobus się spóźnił,  i to z zaświadczeniem od MPK, można było uniknąć kary..

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, beatrix+ napisał:

Spóźniać się do szkoły??? Z woźną groźniejszą od Stalina??? Ach w życiu!! W ekonomiku,  który miał nazwę "klasztoru " nawet przed myśl nikomu to nie przeszło...

Jedynie gdy autobus się spóźnił,  i to z zaświadczeniem od MPK, można było uniknąć kary..

 

Następna wzorowa się znalazła :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...