Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dzieciaki:cmok:. Wczoraj byłam na zakupach markowych. Muszę dać Mikołajowi szansę się wykazać:hura:. Wczoraj wydawanie:$, dziś zarabianie. :hura:. Eksklusiv Frau ze mnie:hura:, tak lubię:hura:, tak chcę:hura:

Byłam dziś w kuźni :trele:. Kułam :grzmotnąć:geldy ile wlezie. Znowu do przodu biedę popchnęłam.  

Ciśnienie z samego wieczora miałam podniesione, bo koleżaneczka mi rzecze , że w Szwajcarii zarobiła 3500 Chf za miesiąc roboty niczym nie różniącej się od tej  którą my wykonujemy w DE . Mam znowu wielki plan, jak to ja -Dudek wiatrem podszyty. Czas podjąć decyzje i znowu dokonać zmian w swoim życiu. Czas podnieść poprzeczkę . Ma być:  gut i teuer wie immer, aber in neue Land

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Cześć dzieciaki:cmok:. Wczoraj byłam na zakupach markowych. Muszę dać Mikołajowi szansę się wykazać:hura:. Wczoraj wydawanie:$, dziś zarabianie. :hura:. Eksklusiv Frau ze mnie:hura:, tak lubię:hura:, tak chcę:hura:

Byłam dziś w kuźni :trele:. Kułam :grzmotnąć:geldy ile wlezie. Znowu do przodu biedę popchnęłam.  

Ciśnienie z samego wieczora miałam podniesione, bo koleżaneczka mi rzecze , że w Szwajcarii zarobiła 3500 Chf za miesiąc roboty niczym nie różniącej się od tej  którą my wykonujemy w DE . Mam znowu wielki plan, jak to ja -Dudek wiatrem podszyty. Czas podjąć decyzje i znowu dokonać zmian w swoim życiu. Czas podnieść poprzeczkę . Ma być:  gut i teuer wie immer, aber in neue Land

Masz pewną rację @Heidi... Pieniądze szczęścia nie dają, tylko ich wydawanie (zakupy :oklaski:) ...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

hehe.. osobistego kota nie masz ? :o , a nie wystarczy na niego usiąść:d ? Wiem... on nie miauczy :szydera:

Na wieczór jakieś kocie myśli Cię nachodzą :haha:

PS 

Jakbym na kocie usiadła to on by kwiczał a nie miałczal :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ,że ja jeszcze żyję to cud. Zrobiłam swoje na parterze, wróciłam do swojego pokoju na pięterku. Korzystając z poświaty świała z przedpokoju , dotarłam do łóżka, chcę w nie legnąć, a tu zong, miejscówka zajętaO.o. Pop za Chiny Ludowe nie chce mojego łóżka opuścić, bo mówi, że już ma ugrzane miejsce:szydera: . To co ja mam zrobić ? Ułożyć się w bębnie pralki, bo tam też jeszcze od pania ciepełko zostałoO.o?  Nic to. Z dementykiem nic siłą nie robisz. Czekam na przypływ jej  świadomości>:(

Myślałam , że mi serce wyskoczy pomiędzy cyckami:smutek:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@Heidi ja bym jej tam za bardzo nie wierzyła ptaszynko kochana:donos:, z drugiej strony, jeżeli możesz sobie polepszyć, to dlaczego nie spróbować szczęścia w innym miejscu:dobrze:, same jesteśmy kowalami swojego szczęścia:cmok:

Ciiiii. Niech @Heidi nam kurz ze złotego traktu piórkami pozamiata a my podążymy jej składam i dotrzemy tam w niezakurzonych butach :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ciiiii. Niech @Heidi nam kurz ze złotego traktu piórkami pozamiata a my podążymy jej składam i dotrzemy tam w niezakurzonych butach :oklaski:

Jutro ostro działam w tejże kwestii. O godzinie 9.00 startuję. Tylko rachunek telefoniczny może być mocno hoch>:(. Chcę ominąć polskie agencje. Szwajcaria ma wszystko hoch:(.

Jest rozwiązanie: rachunek położę na złotym trakcie , potem zaś szlaban z uroczą kasującą geldy:czytaj:, Ja też chcę chodzić w czystych i całych lakierkach:p

Główka już pracuje:hura:.

Tak sobie myślę, że też ten mój mąż jeszcze ze mną wytrzymuje, a wręcz mi kibicuje. Jak ja Go kocham :serce:za tolerancję moich wiecznych wydumań. Czasem mi mówi, że boi się kiedy się budzę, bo on wie, że już ma w tym momencie  nowy pomysł i plan działania:haha:. Przysłowie "nie znasz dnia ani godziny" :cześć3: mówi o mnie

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...