Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłam ty:szydera:le gołąbków że chyba cały pułk obdziele. Mój małż ręce zaciera i mówi że nic a to nic się nie zmarnuje, i juz o to zadba:szydera:

Wczoraj przypadkiem będąc u córki wymsknęło mi się przypadkiem że będę gołąbki robic:haha: a już dziś z samego rana miałam telefon od niej niby to z troski jak się czuje :szydera: i na koncu dowiedziałam się że 3 obżartuchy też się czaja na moje gołąbki. Wprawdzie najmlodszy ma 2.5 miesiąca ,no ale jak odmówić ... nijak:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kleopatra napisał:

Zrobiłam ty:szydera:le gołąbków że chyba cały pułk obdziele. Mój małż ręce zaciera i mówi że nic a to nic się nie zmarnuje, i juz o to zadba:szydera:

Wczoraj przypadkiem będąc u córki wymsknęło mi się przypadkiem że będę gołąbki robic:haha: a już dziś z samego rana miałam telefon od niej niby to z troski jak się czuje :szydera: i na koncu dowiedziałam się że 3 obżartuchy też się czaja na moje gołąbki. Wprawdzie najmlodszy ma 2.5 miesiąca ,no ale jak odmówić ... nijak:szydera:

No to dawaj , gwizdnij w paczkę i do nas kieruj te gołąbeczki. A tak na marginesie szukam czegoś na ciebie i znalazłam, ale wujek YT mi posłuszeństwa odmawia na każdym sprzęcie. Brrrr...Nie wiem co jest ?

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kleopatra napisał:

Zrobiłam ty:szydera:le gołąbków że chyba cały pułk obdziele. Mój małż ręce zaciera i mówi że nic a to nic się nie zmarnuje, i juz o to zadba:szydera:

Wczoraj przypadkiem będąc u córki wymsknęło mi się przypadkiem że będę gołąbki robic:haha: a już dziś z samego rana miałam telefon od niej niby to z troski jak się czuje :szydera: i na koncu dowiedziałam się że 3 obżartuchy też się czaja na moje gołąbki. Wprawdzie najmlodszy ma 2.5 miesiąca ,no ale jak odmówić ... nijak:szydera:

weź teleportuj do mnie porcyjkę:cmok:, proszę:d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Heidi napisał:

No to dawaj , gwizdnij w paczkę i do nas kieruj te gołąbeczki. A tak na marginesie szukam czegoś na ciebie i znalazłam, ale wujek YT mi posłuszeństwa odmawia na każdym sprzęcie. Brrrr...Nie wiem co jest ?

Jak nie wiesz jak wiesz:szydera: z czarownica nikt nie zadziera:haha: 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kleopatra napisał:

Jak nie wiesz jak wiesz:szydera: z czarownica nikt nie zadziera:haha: 

Hej... już ci królowo niosę kawał mydła, żebyś mogła się trochę  popienić. Potem:d bara, bara tam

 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

Haha.... @waldiroom Rodzynka Szpaka też  poznałam na ulicy po jego chudych ramionach:tak2:.  Zróbimy jakąś zrzutkę dla niego  na jedzenie i jakieś kartony? Podać nr konta? Może moje konto,  bo mnie  się pieniądze kleją  do rąk :oklaski:

 

@Heidi No dobra masz mnie - ale to było dawno - jak się jeszcze farbowałam, ale miłość nie wybiera : trafia jak tralala ... miłość do muzyki rzecz jasna : onegdaj wyzsała ze mnie to i owo...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kleopatra napisał:

@Heidi gratulacje wywalczylas:oklaski:

Screenshot_20201111-144326~2.png

Teraz zrozumiałam, dlaczego muszę jeździć traktorem, malować pokoje i płoty:zwyciezca:, ale dlaczego mój mąż nie może urodzić mi córki skoro jest równouprawniony? Tylko węża z kieszeni mi ciągle oferuje:papieros:. A ja nie chcę węża, ani innego gada .

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Heidi napisał:

Teraz zrozumiałam, dlaczego muszę jeździć traktorem, malować pokoje i płoty:zwyciezca:, ale dlaczego mój mąż nie może urodzić mi córki skoro jest równouprawniony? Tylko węża z kieszeni mi ciągle oferuje:papieros:. A ja nie chcę węża, ani innego gada .

Krokodyl z wężem w kieszenie :haha:

A to Ci się okaz trafił :haha:

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Wąż długi ani chybi, skoro kieszenią wychodzi się naszej @Heiditrafił:d

 

26 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Wąż długi ani chybi, skoro kieszenią wychodzi się naszej @Heiditrafił:d

Inaczej to by go  @Heidi nie chciała :dobrze::haha::oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, waldiroom napisał:

@Heidi No dobra masz mnie - ale to było dawno - jak się jeszcze farbowałam, ale miłość nie wybiera : trafia jak tralala ... miłość do muzyki rzecz jasna : onegdaj wyzsała ze mnie to i owo...

Konkretnie Ci w głowie zawróciła @waldiroom

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie napisałam i poszło w chmurę co za internet niech to szlag dobra id nowa w skrócie.... Szarlotkę piekę, jutro urodziny dziadka ,synowa coś innego wymyśliła no to sobie dogodzimy grupowo i % też przemkną niepostrzeżenie Zum WohlMoże potańczymy ???

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Funny napisał:

Konkretnie Ci w głowie zawróciła @waldiroom

Wiesz @Funny na taką miłość może sobie każdy pozwolić, nie trzeba ładnie wyglądać ( patrz obrazek od @Heidi) ani ładnie pachnieć ( patrz moja  zagadka filmowa) ani tez chodzić za rękę prze jakiś czas by się zaprzyjaźnić.... Tu wystarczy mieć jakiś  słuch,  otwarty umysł, wyobraźnie, wrażliwość... i jeszcze kilka innych ... ojoj ale się rozpędziłem i nawymyślałem.... a może łatwiej z kobietą ???  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, waldiroom napisał:

Wiesz @Funny na taką miłość może sobie każdy pozwolić, nie trzeba ładnie wyglądać ( patrz obrazek od @Heidi) ani ładnie pachnieć ( patrz moja  zagadka filmowa) ani tez chodzić za rękę prze jakiś czas by się zaprzyjaźnić.... Tu wystarczy mieć jakiś  słuch,  otwarty umysł, wyobraźnie, wrażliwość... i jeszcze kilka innych ... ojoj ale się rozpędziłem i nawymyślałem.... a może łatwiej z kobietą ???  

Trochę za rękę to trzeba jednak pochodzić:szydera::trele: 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

Teraz zrozumiałam, dlaczego muszę jeździć traktorem, malować pokoje i płoty:zwyciezca:, ale dlaczego mój mąż nie może urodzić mi córki skoro jest równouprawniony? Tylko węża z kieszeni mi ciągle oferuje:papieros:. A ja nie chcę węża, ani innego gada .

Tego jeszcze nie wywalczylas:trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kleopatra napisał:

Trochę za rękę to trzeba jednak pochodzić:szydera::trele: 

Kiedyś tak było z chodzeniem , prawda ? :)  ...Z muzyką tez nie było tak łatwo  ....teraz, shazamy, YT, inne portale ...da się wszystko wysłuchac , wygooglować za żadne lub za niewielkie pieniądze. Ale zakochac sie może każdy na swój własny sposób... tak samo w muzyce

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, waldiroom napisał:

Kiedyś tak było z chodzeniem , prawda ? :)  ...Z muzyką tez nie było tak łatwo  ....teraz, shazamy, YT, inne portale ...da się wszystko wysłuchac , wygooglować za żadne lub za niewielkie pieniądze. Ale zakochac sie może każdy na swój własny sposób... tak samo w muzyce

Tak masz rację. Kiedyś Pink Floyd i Metalica mogły nie istnieć dla mnie .A teraz słucham i wsłuchuje się nie tylko w slowa ale i w dźwięk.Zreszta posłuchajcie Czy to już miłość:haha:

 

Edytowane przez Kleopatra ?
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kleopatra napisał:

Tak masz rację. Kiedyś Pink Floyd i Metalica mogły nie istnieć dla mnie .A teraz słucham i wsłuchuje się nie tylko w slowa ale i w dźwięk.Zreszta posłuchajcie Czy to już miłość:haha:

 

Taaaaa Genialny

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...