Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum :d. Deszczy dziś od rana, do doopy taka pogoda:(. Kawe parze ja dziś @Wenusiapowiedziała:haha:, no to częstujcie się :kawa::kawa::kawa:. Miłego dnia życzę :cmok:

dzien-dobry_014.jpg

Bry bry @Janeczka1963 :serce: dziękuję za  pięknie wyglądającą kawusię na pewno będzie smakowała :cmok:

U mnie też nie ciekawa pogoda, mglisto i szaro wszędzie w porównaniu do wczorajszego dnia ehh nic dodać nic ująć, dziś długa pauza więc będę się snuła po galeriach :hura:

Spokojnego dnia życzę :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

Nie mogłam odmówić sobie tej przyjemności powitania was w ten piękny świąteczny dzień :oklaski:

Dzisiaj Święto Niepodległości  (pewnie wszyscy o tym dobrze wiedzą i pamiętają). :oklaski:

Cieszę się, że mogę żyć w takim pięknym kraju jakim jest moja ukochana ojczyzna Polska i jestem bardzo, bardzo z tego dumna, że jestem Polka :)

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mgła okrutna do domu się pcha drzwiami i oknami ,horror mi się przypomniał ,,Mgła" ,kiedyś bardzo lubiłam ten gatunek, teraz już mniej strachliwa się stałam coś ,ale w towarzystwie obejrzę ewentualnie za fotel wiezę albo pod kołdrę i przeczekam .I dzień dobry milusińscy -mittfochowo-

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wenusia napisał:

Bry bry @Janeczka1963 :serce: dziękuję za  pięknie wyglądającą kawusię na pewno będzie smakowała :cmok:

U mnie też nie ciekawa pogoda, mglisto i szaro wszędzie w porównaniu do wczorajszego dnia ehh nic dodać nic ująć, dziś długa pauza więc będę się snuła po galeriach :hura:

Spokojnego dnia życzę :cmok:

Oby dobry duszek prowadził Cię tam, gdzie tylko dobre ceny królują

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć  wam. Z samego  rana jedną nogą tąpnęłam we mgłę, a druga stopa utknęła w filiżance z kawą.  Kochane jesteście i nikomu nie żałujecie wrażeń :cmok:

Tak sobie leżę  i myślę co by wam tu wstawić:papieros:na rozgrzewkę moje babuszki staruszki . Chustki na głowy i dawajtie:

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

@Heidi super te babuszki, uśmiałam się do łez, a moja pdp patrzy zczego ja tak rżęOh Brother Reaction GIF by reactionseditor

Pokaż jej jak w Rosji tańczą i duplikiwać prędziuchno. Ja z moją POP  tańczę i czasem rżymy jak konie z radości :p

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha.... @waldiroom Rodzynka Szpaka też  poznałam na ulicy po jego chudych ramionach:tak2:.  Zróbimy jakąś zrzutkę dla niego  na jedzenie i jakieś kartony? Podać nr konta? Może moje konto,  bo mnie  się pieniądze kleją  do rąk :oklaski:

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już @Niezapominajka 67 nigdy więcej nie będę wierzyć.  Mówiła,  że codziennie  robi jazdę z kotem, a tymczasem jest to koń:szydera:.  Powiedzcie mi ile klas szkoły trzeba mieć,  żeby pomylić kota z koniem :szydera:?  .  A swoją  drogą  jak ona pięknie  rozkłada kolana:szydera: na łonie... natury:oklaski:

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Heidi napisał:

Udało mi się namierzyć @Funny ze słuchawkami na uszach.  Zdolna z niej  bestia i bardzo skromna przy tym talencie .

 

O żesz Ty jak mnie namierzyłaś ? ja swój talent i urok osobisty przed światem chowam całe lata, może czas wyjść z ukrycia 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Heidi napisał:

Haha.... @waldiroom Rodzynka Szpaka też  poznałam na ulicy po jego chudych ramionach:tak2:.  Zróbimy jakąś zrzutkę dla niego  na jedzenie i jakieś kartony? Podać nr konta? Może moje konto,  bo mnie  się pieniądze kleją  do rąk :oklaski:

 

Zdecydowanie za chudy robimy zrzutę

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Heidi napisał:

Cześć  wam. Z samego  rana jedną nogą tąpnęłam we mgłę, a druga stopa utknęła w filiżance z kawą.  Kochane jesteście i nikomu nie żałujecie wrażeń :cmok:

Tak sobie leżę  i myślę co by wam tu wstawić:papieros:na rozgrzewkę moje babuszki staruszki . Chustki na głowy i dawajtie:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...