Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Niezapominajka 67

39 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Muszę upomnieć się w agencji o dodatek za opiekę nad dziadkiem jako dodatkowej osoby w gospodarstwie domowym

koniecznie, za dwóch masz trochę więcej, chociaż podejrzewam, ze kotek nie jest taki upierdliwy:szydera:

jak przyjeżdża rodzina do mojej pdp, to przywożą ze sobą psa, on doskonale wie co się po polsku do niego mówi, a jak widzi szyneczkę to jeszcze lepiej rozumie:p

1.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beatrix+ napisał:

Myslałam,  że to forum branży opiekuńczej A nie Menopauza,  skutki uboczne i inne fochy. Widać myślenie,  nie jest moją mocą. 

@waldiroom Kawa podana przez Ciebie pięknie pachnie...akurat do mojego serniczka. 

Jak dobrze,  że jesteś już siwy...:cool:

Nie nie ... nie do końca - kryzysy wieku sredniozaawansowanego już za nna ... tak sadze ale szpakiem nie bez kozery mnie tu czasem wyzywają. Nadal czarny ( charakter ) włos dominuje

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, beatrix+ napisał:

Dlaczego ja NIE mam ani kotkaaa ani pieskaaaaa????:rozpacz: Buuuu....tęsknię za moimi sierściuchami..

Collage 2020-05-14 11_23_43.jpg

To moje cudo... absolut. Zawsze czeka i zawsze bardzo się cieszy jak do niej wychodze, przychodzę itp... 

IMG-2419.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wenusia napisał:

Z laktozą czy bez w Twoim towarzystwie i wielu innych tutaj łopiekunów smakuje wyśmienicie:hura:

Hihi no to wstałeś z trzecią kurą @waldiroom :haha: ja wstałam za drugim pianiem a @Janeczka1963 za pierwszym 

:trele:

Tak łatwo sie mówi jak sie z kurami wstaje, ja nie miałem piania kur, tylko "walenie" garkami na dole...hmmm.

Wstawiam w niektóre słowa cudzysłów bo mnie ktoś może "zbanować" zaraz...:p

A tak - zawsze się wyłgam, że to tylko cytat..... he he 

Co do kawy, nie dorównuje tutaj wielu Paniom w zdolnościach... i kulinarnych też, ale kawę to robię dobrą. I śmiem twierdzić, że znalazłem swój ideał ( i nie jest to Lavazza ). Polecam spróbować 

 

mauro-special-espresso 1kg.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wenusia napisał:

Tak ta ja też poproszę, a słomkę przyniosę ze sobą :oklaski:

Musze coś użytecznego wymyślić,  skoro tyle słomek wokół będzie :oklaski: może zrobimy jedną krótszą, a poźniej ...tak później po kawie  będziemy losować.......:cmok:

 

.... kto zmywa naczynia :mur:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beatrix+ napisał:

Bo Czarownice wszystko wiedzą,  kochanie....nawet wiedzą jak zaczarować..:p

Znam już nawet taką  jedną czarownice - powiem, żeeee Czarownice  lubie. Wiele  jest na tym swiecie niezrozumiałego / niewyjaśnionego.. @Heidi nas onegdaj zabrała w podróż do zatoki z dwiema wieżami - tam wg legend zrzucono kilka do Adriatyku.... w obawie, że przejmą władzę nad klechami....

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, waldiroom napisał:

Musze coś użytecznego wymyślić,  skoro tyle słomek wokół będzie :oklaski: może zrobimy jedną krótszą, a poźniej ...tak później po kawie  będziemy losować.......:cmok:

 

.... kto zmywa naczynia :mur:

skoro częstujesz kawą :kawa: to naczynia biorę na siebie, do zmywarki wrzucę:trele:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, waldiroom napisał:

Tak łatwo sie mówi jak sie z kurami wstaje, ja nie miałem piania kur, tylko "walenie" garkami na dole...hmmm.

Wstawiam w niektóre słowa cudzysłów bo mnie ktoś może "zbanować" zaraz...:p

A tak - zawsze się wyłgam, że to tylko cytat..... he he 

Co do kawy, nie dorównuje tutaj wielu Paniom w zdolnościach... i kulinarnych też, ale kawę to robię dobrą. I śmiem twierdzić, że znalazłem swój ideał ( i nie jest to Lavazza ). Polecam spróbować 

 

mauro-special-espresso 1kg.jpg

Tak to pyszna kawa i niepowtarzalny smak :love: piłam ją tylko raz w kawiarni w Kelkheim :) Dobrze że o niej wspomniałeś @waldiroom , muszę ją zakupić, a Ty tymczasem parz ją nam codziennie... proszę :$

Jak śmie ktoś zakłócać Ci spokój "waleniem" garami, toć to w niczym nie przypomina piania koguta :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, waldiroom napisał:

Dlatego nie warto z nimi walczyć - bo jakiś urok rzucą czy inną cholerę.... albo się człowiek jak w syrenie zaraz...zagubi

Nie warto nie warto nawet powiem... wchodzić im w drogę bo jeszcze jakie parchy na nosie wyskoczą :szydera: lepiej je delikatnie smyrać za uszkiem :p

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, waldiroom napisał:

Musze coś użytecznego wymyślić,  skoro tyle słomek wokół będzie :oklaski: może zrobimy jedną krótszą, a poźniej ...tak później po kawie  będziemy losować.......:cmok:

 

.... kto zmywa naczynia :mur:

Hihi tylko jak przez tą krótszą będziemy pili i to przez maseczki hę? Ale pomysł mi się podoba, zawiało mi tu trochę romantyzmem :cmok:

Jak to kto zmywa? Przecież @Janeczka1963 już zgłosiła się na ochotnika :oklaski: nie będziemy przeca jej w tym wyręczać skoro taka chętna jezd' :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldiroom napisał:

To moje cudo... absolut. Zawsze czeka i zawsze bardzo się cieszy jak do niej wychodze, przychodzę itp... 

IMG-2419.jpg

Cudeńko :love: 

Miałam kiedyś wilczura Szarik się zwał, był ze mną od urodzenia przez 15 lat :serce:

A teraz mam takie cudności :d

 

2020-02-17-12-51-41.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

@Wenusia kein Problem, dawaj te gary też:szydera:, zmywarka nie moja, woda też nie leci na mój licznik:haha:

Zara zara poczekaj aż się uzbiera trochi :oklaski:

Na razie tylko tyle się uzbierało a do wieczora przybędzie jeszcze sztapel :haha:

 

Screenshot_2020-11-08-10-27-58-779_com.android.chrome.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...