Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Funny napisał:

Dobra sam zacząłeś czemu to Ci łóżko się rozleciało ?szczegóły

Co począć - stare było, a ile ludkow tu się przetoczyło ... musiałem trochę podreperować - i teraz już nie skrzypi jak stara „hmmm...”  

Calkiem serio - Niemcy niespecjalnie się postarali / łóżko nie było dobrze skręcone, a zmiennik nie ma takich talentów

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, waldiroom napisał:

Co począć - stare było, a ile ludkow tu się przetoczyło ... musiałem trochę podreperować - i teraz już nie skrzypi jak stara „hmmm...”  

Calkiem serio - Niemcy niespecjalnie się postarali / łóżko nie było dobrze skręcone, a zmiennik nie ma takich talentów

Albo zwyczajnie mu się nie chciało :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Albo zwyczajnie mu się nie chciało :szydera:

To bardziej prawdopodobne - mnie jakoś korci i usiedzieć nie mogę ( ulepszam świat w swoim otoczeniu ) skoro na wygnaniu już się jest ( za geldy co prawda lepsze niż w PL ) to nie musi być tak źle

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam słabego neta. Router na 2 piętrze a ja na parterze. Po niedzieli pogadam o tym z synem. Jutro jakaś imprezę rodzinna mają to im głowy nie będę zawracała. Trochę jednak mi przeszkadza brak możliwości spokojnego rozmawiania jak jestem u siebie w pokoju. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, waldiroom napisał:

Jest impreza ? @Wenusia czemu nie mam zaproszenia ? Ja jedyny rodzynek tutaj ... wezmę chipsy

Ok Rodzynku' to ja poproszę cebulkowe :tak2:

Przyniosę Pifffko ze soczkiem malinowym :hura: bo już mi mały wybór został... dziewczyny się rozszalały z tym szweccckim' stołem :p

:piwo:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaś mu opadło!  Bo zaś Henryczek krzyknął Wunderschön ! i klasnął w łapki jak babcia z Seksmisji na widok dżemiku truskawkowego zresztą. No to jak ma Nie opaść sernik,  no jak????

Zdjęcia poglądowe jutro,  bo stygnie. 

Sernik,  nie Henryczek,  rzecz jasna!

Oczywiście też fit sernik,  chociaż dodałam budyń,  bo wersja bez budyniu bardziej wodnista. Cukier trzcinowy,  zero ciasta,  zero tłuszczu. No i rozpuszczoną kuwertura na wierzch. Tydzień temu dałam gorzką,  ale była zbyt sztywna. 

Wiem,  wiem że już sam opis sprawia,  że liżecie dostępne ekrany...

W takim razie do jutra,  dobranoc!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ja kiełbasę podwawelska, podobno najlepsza jest do ... :wino::haha:

Kłamczucha!!!:mur: Mówiłaś,  że w DE  jesteś,  a ty pod Wawelem z kiełbasą w torbie:szok:? Wyszynk zamknęli , to do nas z kielichem w progi uderzasz? :ostrzegam:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast na tą imprezę przyjdę  z tubą:1000_loudspeaker:. Trzeba wam membranę w uszach sprawdzić:tak2:,  bo jak wołam na plac zabaw, to Was nie ma,  jak na chwilę plac opuszczę po  wiaderko idąc,  to się pojawiacie. Ja już mam swoją  teorię na ten temat, ale bez tuby nic nie zdradzę:papieros:.  Jedno  jest  pewne:   jak ryknę na Rodzynka Szpaka, to się łóżkiem nakryje. Śpioch jeden:przekleństwa:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Ja natomiast na tą imprezę przyjdę  z tubą:1000_loudspeaker:. Trzeba wam membranę w uszach sprawdzić:tak2:,  bo jak wołam na plac zabaw, to Was nie ma,  jak na chwilę plac opuszczę po  wiaderko idąc,  to się pojawiacie. Ja już mam swoją  teorię na ten temat, ale bez tuby nic nie zdradzę:papieros:.  Jedno  jest  pewne:   jak ryknę na Rodzynka Szpaka, to się łóżkiem nakryje. Śpioch jeden:przekleństwa:

Wodzireja nam brak:tak2:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Heidi napisał:

Ja natomiast na tą imprezę przyjdę  z tubą:1000_loudspeaker:. Trzeba wam membranę w uszach sprawdzić:tak2:,  bo jak wołam na plac zabaw, to Was nie ma,  jak na chwilę plac opuszczę po  wiaderko idąc,  to się pojawiacie. Ja już mam swoją  teorię na ten temat, ale bez tuby nic nie zdradzę:papieros:.  Jedno  jest  pewne:   jak ryknę na Rodzynka Szpaka, to się łóżkiem nakryje. Śpioch jeden:przekleństwa:

Ano śpioch, zreperował wyrko to musi je wypróbować :haha:

A było po to wiwiadro iść, na co ono Ci było hę? Toć tu tyle na przynosili glazów' że było w czym wybierać, a ty od razu z wiadrem :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beatrix+ napisał:

Zaś mu opadło!  Bo zaś Henryczek krzyknął Wunderschön ! i klasnął w łapki jak babcia z Seksmisji na widok dżemiku truskawkowego zresztą. No to jak ma Nie opaść sernik,  no jak????

Zdjęcia poglądowe jutro,  bo stygnie. 

Sernik,  nie Henryczek,  rzecz jasna!

Oczywiście też fit sernik,  chociaż dodałam budyń,  bo wersja bez budyniu bardziej wodnista. Cukier trzcinowy,  zero ciasta,  zero tłuszczu. No i rozpuszczoną kuwertura na wierzch. Tydzień temu dałam gorzką,  ale była zbyt sztywna. 

Wiem,  wiem że już sam opis sprawia,  że liżecie dostępne ekrany...

W takim razie do jutra,  dobranoc!

Smaka narobiła i se poszła :lanie:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Mam słabego neta. Router na 2 piętrze a ja na parterze. Po niedzieli pogadam o tym z synem. Jutro jakaś imprezę rodzinna mają to im głowy nie będę zawracała. Trochę jednak mi przeszkadza brak możliwości spokojnego rozmawiania jak jestem u siebie w pokoju. 

Patrz - sklonowany się moje ostatnie przeboje z internetem / przyjechałem tu i drugiego dnia padł router... chyba z przeciążenia : „opiekunkaradzi.pl”

Mimo ze moj był w piwnicy a ja na strychu, wiec Wasze szaleństwa na forum nie mogły mu zaszkodzić

 już mam nowy router - ale cały roaming zużyłem by być na bierząco tutaj

now lepszy choć dalej w piwnicy jakoś daje radę. Tobie tez życzę lepszego neta... bo wiesz - Prezes musi być w gotowości

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wenusia napisał:

Wszyscy poszli spać, albo jaki serial DEerowski oglądać :szok:

No to i ja idę coś se do poduszki poszukać :cool:

Spokojnej nocki życzę wszystkim i każdemu z osobna :cześć:

 

IMG-20200705-WA0032.jpg

A Ta znów ucieka w poduchy - ja ledwie się rozkręcam a @Wenusia spać idzie...

a co z imprezą ???

Edytowane przez waldiroom
Blad
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...