Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  1. Matuchno złota , po jakiego czorta śpiewałam sobie melodię piosenki ....Już nie ma dzikich plaż ,  a mewy ósemki kręciły, kręciły... 

https://cdn.dribbble.com/users/2198140/screenshots/11433439/media/c36cfee382c71c555f8722b42e206c49.gif?vid=1

Nie mogę teraz przestać kręcić....  Help.....help.... help....

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  :cześć:

Witam milutko i cieplutko miłe Panie i Panów :). Zimno, -3 graduski dziś. Ale może za to będzie słonecznie :327_sunny:. Kawusią :kawa: się na razie grzeję co i Wam doradzam :oklaski:, smaczna kawa :kawa: z rana poprawia humor o 50%:p.

@Heidijak byłam mała, to zawsze słyszałam, ze ameby ósemki kreśliły :szydera:, następnym razem śpiewaj kołysankę z Misia Uszatka, będziesz mogła zasnąć szybciej:szydera:. Pierwsza :zwyciezca: dziś wam życzę Miłego dnia :cmok:

IMG-20190423-WA0001.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d

Doleciałam szczęśliwie ale trochę mi zeszło na zrobieniu tego testu na lotnisku. W sumie cała podróż 12 godzin O.o

Teraz czekam na wynik. Jutro mam sprawdzić na internecie. 

U mojego podopiecznego i jego kota prawie nic się nie zmieniło. Dziadek się tylko trochę przygarbił i ma chodzić z rolatorem ale nie jest z tego zbytnio zadowolony :haha:

O 10 na zakupy jadę a potem to już normalna praca. 

Miłego dnia wszystkim życzę. U mnie dzisiaj ładna słoneczna pogoda. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry  :cześć:

Witam milutko i cieplutko miłe Panie i Panów :). Zimno, -3 graduski dziś. Ale może za to będzie słonecznie :327_sunny:. Kawusią :kawa: się na razie grzeję co i Wam doradzam :oklaski:, smaczna kawa :kawa: z rana poprawia humor o 50%:p.

@Heidijak byłam mała, to zawsze słyszałam, ze ameby ósemki kreśliły :szydera:, następnym razem śpiewaj kołysankę z Misia Uszatka, będziesz mogła zasnąć szybciej:szydera:. Pierwsza :zwyciezca: dziś wam życzę Miłego dnia :cmok:

IMG-20190423-WA0001.jpg

Mogę dwa serduszka zwinąć ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry :d

Doleciałam szczęśliwie ale trochę mi zeszło na zrobieniu tego testu na lotnisku. W sumie cała podróż 12 godzin O.o

Teraz czekam na wynik. Jutro mam sprawdzić na internecie. 

U mojego podopiecznego i jego kota prawie nic się nie zmieniło. Dziadek się tylko trochę przygarbił i ma chodzić z rolatorem ale nie jest z tego zbytnio zadowolony :haha:

O 10 na zakupy jadę a potem to już normalna praca. 

Miłego dnia wszystkim życzę. U mnie dzisiaj ładna słoneczna pogoda. 

No witamy Prezeske

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Mi nic  nie urośnie oprócz trzosika. W duszy znowu zagrało :pianino:. Idę o 13tej na rozmowę z przemiłą kobietą. Rzecze mi, że mam u niej pobywać systematycznie :oklaski:. Co  ja tam nie będę robić ?Hands Waiting GIF by Lyla RibotDowiem  się wkrótce . Podobno synek 12 letni jest i się nudzi.  Zrobię z niego  kuchmistrza i przerobię na Polaka co ma złote ręce . Zdobędziemy razem puchar :zwyciezca:. Naturalnie  jeśli  nie okaże się  osłem:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Heidi napisał:

Hehe. Mi nic  nie urośnie oprócz trzosika. W duszy znowu zagrało :pianino:. Idę o 13tej na rozmowę z przemiłą kobietą. Rzecze mi, że mam u niej pobywać systematycznie :oklaski:. Co  ja tam nie będę robić ?Hands Waiting GIF by Lyla RibotDowiem  się wkrótce . Podobno synek 12 letni jest i się nudzi.  Zrobię z niego  kuchmistrza i przerobię na Polaka co ma złote ręce . Zdobędziemy razem puchar :zwyciezca:. Naturalnie  jeśli  nie okaże się  osłem:haha:

Na czym Ty jedziesz kobieto że tyle pary w sobie masz ? Możesz na priv naskrobać

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Funny napisał:

Na czym Ty jedziesz kobieto że tyle pary w sobie masz ? Możesz na priv naskrobać

Sprawca  mojego bytu na ziemi  był kolejarzem. Zboczenie po nim mam: para buch, koła w ruch:trele:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co  to?  Przeciąg tu był okienny czy jakieś  wrota od  stodoły zostały uchylone?  Kaj wy jesteście ?

Melduję,  że mam następną metę na Szmatę:pianino: , ale nie tylko:trele:. W tym domu jest sympatyczny  dzieciak. Wynegocjowałam nauki j.niemieckiego  dla mnie  w ramach jego zajęć dydaktycznych pod moim czujnym okiem:hura:. Może go sobie  wychowam na męża  w razie przypadku  jeśli obecny mnie z domu wygoni:p  .Jestem genialna:cześć3:.  Tyle pieczeni na raz nie miałam nigdy  dotąd.  Rozkręcam się jak baletnica na paryskim bruku:haha: . 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...