Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, elf napisał:

To ja z polskiego podwórka was pozdrawiam. Nadal pełnię wartę u małej Weroniki. Już któryś raz z koleji mama maleństwa przedłuża mi kontrakt, nawet pytała czy pojadę z nią do Warszawy . Ale ja tam boję się stolicy i walczących kobiet. 

Planuję na grudzień wyjechać do pracy bo wtedy mam szansę dorobić Euraskow dla córki.  Zaraz poszukam gdzie jesteście to przyczepę się do którejś. Najszybciej to do Heidi polecę bo i córka tam jest. 

Kolo Bielefeldu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

@Funny  jaki dzień tygodnia,  taki  charakterek:szydera:

 

Urodzeni we wtorek
 

Plusy: Osoba urodzona pod patronatem wojowniczego Marsa nie może być potulną owieczką. Jeśli zatem ujrzałaś/eś ten najpiękniejszy ze światów właśnie we wtorek, idziesz przez życie przebojem, rozpiera Cię energia, jesteś skłonna/y do działań spontanicznych, a nawet brawurowych. Potrafisz jednak trzeźwo ocenić szanse wygranej i nie walczysz na straconych pozycjach. Jesteś osobowością silną i barwną. Lubisz jasne sytuacje, rozterki nie zakłócają Twego snu

 

Minusy: Pewność siebie czasami przeradza się w arogancję i bezwzględność. Nadmiar ambicji może zaś sprawić, że przekroczysz granice rozsądku i ściągniesz na swoją głowę kłopoty, a nawet niebezpieczeństwo. Bywasz zbyt gwałtowna/y w reakcjach i zbyt gorliwa/y w obronie swoich poglądów. Niekiedy osądzasz ludzi i sytuacje po pozorach. Niektórzy mogą mówić o Tobie: "słomiany ogień".

W relacjach partnerskich: Twój partner powinien być równie energiczny i zaradny jak Ty, inaczej wiecznie będzie zostawał w tyle, a to - prędzej, czy później - zacznie Cię irytować. Aby uniknąć walki o władzę, podzielcie się zawczasu kompetencjami.

  

 

 

I..... jedziemy dalej: 

Urodzeni w środę
 

Plusy: Władca Twojego dnia urodzin, Merkury, to symbol życiowej mądrości. Obdarza Cię inteligencją i talentami towarzyskimi. Jesteś osobą wszechstronną, żądną wiedzy i ciekawą świata. Długie dyskusje są Twoim żywiołem. Jesteś groźnym przeciwnikiem w sporach, ale kiedy trzeba potrafisz osiągnąć zadowalający wszystkich kompromis. Masz niezłą intuicję i umiejętność przystosowywania się do okoliczności. Zręcznie unikasz życiowych pułapek i kłopotów powszedniej egzystencji. 

 

Minusy: Czasem przeceniasz swoje możliwości i porzucasz przedsięwzięcie w pół drogi. Osoby urodzone w środę bywają też nerwowe, powierzchowne, męcząco gadatliwe i skłonne do działań na pograniczu prawa. W relacjach partnerskich: W Twoim związku najważniejsze jest porozumienie intelektualne i podobne poczucie humoru. Związki oparte wyłącznie na fascynacji seksualnej bardzo szybko Cię nużą.
 

Urodzeni w czwartek


Plusy: Jowisz, który rządzi tym dniem, obdarza swoje dzieci wewnętrzną siłą, spokojem, lojalnością, życiową mądrością i energią. Jesteś łagodną, dobroduszną osobą, otwartą na świat, ludzi i ich problemy. Nie przechodzisz obojętnie obok czyjegoś nieszczęścia, a Twój optymizm i odwaga pozwalają Ci na skuteczną pomoc nawet w pozornie beznadziejnych sprawach. Lubisz czuć się wolna/y i niezależna/y, ale obowiązki wypełniasz z pełną odpowiedzialnością. Ludzie wiedzą, że można na Tobie polegać. Zazwyczaj osiągasz życiowe powodzenie. 



Minusy: Uważaj, aby Twoja pewność siebie nie przerodziła się w poczucie nieomylności i protekcjonalną postawę, która zrażałaby do Ciebie otoczenie. Jowiszowe wady to także skłonność do przesady, łakomstwo, rozrzutność, wygodnictwo, a czasem też gadulstwo.

W relacjach partnerskich: W związkach jesteś zazwyczaj lojalna/y i tolerancyjna/y. Obdarzasz partnera wolnością i zaufaniem. W zamian oczekujesz porozumienia dusz i intelektów. Najsilniej połączy Was wspólna pasja lub cel.

 

 

 

Urodzeni w piątek 

Plusy: Urodzeni w piątek podlegają wpływom Wenus, która obdarza poczuciem piękna, talentem artystycznym, romantycznym usposobieniem i seksapilem. Masz łatwość w wyrażaniu uczuć. Miłość jest dla Ciebie sprawą najważniejszą na świecie. Brutalność i gwałtowność budzą w Tobie niesmak. Jesteś mistrzem kompromisu, ale też pewnych idei jesteś gotowa/gotów bronić za wszelką cenę. Umiesz konsekwentnie dążyć do celu, nikogo przy tym nie raniąc ani do siebie nie zrażając. 
Minusy: Negatywne cechy, jakie może zesłać Wenus, to powierzchowność i próżność. Chętnie zrzucasz na innych troskę o codzienne sprawy, podczas gdy sam/a szukasz przyjemności. Bywa też, że zbyt łatwo ulegasz wpływom, że robisz coś z wyrachowania, wyłącznie w trosce o swoje interesy. 

W relacjach partnerskich: Łatwo Cię podbić romantycznym gestem, czułym wyznaniem. Wybaczysz partnerowi drobne wady, pod warunkiem, że otoczy Cię miłością.

 

 

 

Urodzeni w sobotę


Plusy: Saturn - władca osób urodzonych w sobotę - to planetarny realista. Z pewnością nie bujasz w obłokach. Cechuje Cię odpowiedzialność, pracowitość, rozsądek, cierpliwość i systematyczność. Nie spóźniasz się ani do pracy, ani na randki. Uważnie obserwujesz świat i umiesz wyciągać logiczne wnioski. Uczysz się na błędach - swoich i cudzych. Do celu dążysz z uporem i ambicją. Twoje atuty to konsekwencja i wytrwałość. Sukces zawdzięczasz ciężkiej pracy. Nie ryzykujesz, wolisz unikać eksperymentów i zmian. Ludzie cenią Cię za uczciwość i wierność zasadom. 



Minusy: Ciemna strona Saturna to pesymizm i oschłość. Osoby urodzone w sobotę bywają oziębłe, podejrzliwe, nawet złośliwe. Miewają problemy z okazywaniem uczuć. Nieufność utrudnia im nawiązywanie znajomości, a nadmierna ambicja może prowadzić do lekceważenia innych. 
W relacjach partnerskich: U partnera najbardziej interesuje Cię solidność i odpowiedzialność. Raz zdradzony, nie dajesz nikomu drugiej szansy. Ale jeśli już komuś zaufasz, trwasz przy tej osobie na dobre i na złe.  

Czy wszyscy są  już  zadowoleni ?  
 

 

 

Tak jestem zadowolona chociaż chora ambicja mnie nie zżera i arogancka jestem jak mnie wpieni ktoś konkretnie  ,reszta ...tak to ja ,biedny partner...a poza tym ludzie bójta się żartuje ☺️

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wenusia napisał:

No i byłam ma spacerku po Wsi, słoneczko pięknie mi towarzyszyło ale i wiaterkiem  powiewało więc czym prędzej do domku na :kawa: pośpieszyłam  :haha:

 

IMG_20201103_140311.jpg

Ja też byłam na spacerku i wróciłam z geldami czas :625_clock: odmierzając skrzętnie:hura:. Nos mi nie zmarzł  , łapki w ciągłym ruchu gorące , trochę  świat z wysoka poogladałam , bo postałam na drabinie wymachując kijkem z elektrostsryczną końcówką łapiąc niewidzialny kurz w powietrzu :haha:. Gimnastyka pełna. Po  jaki gwint ludzie chodzą  na fitness do zapoconych sal i jeszcze za to płacą ?  Ich versteche nicht:szok:

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Heidi napisał:

Ja też byłam na spacerku i wróciłam z geldami czas :625_clock: odmierzając skrzętnie:hura:. Nos mi nie zmarzł  , łapki w ciągłym ruchu gorące , trochę  świat z wysoka poogladałam , bo postałam na drabinie wymachując kijkem z elektrostsryczną końcówką łapiąc niewidzialny kurz w powietrzu :haha:. Gimnastyka pełna. Po  jaki gwint ludzie chodzą  na fitness do zapoconych sal i jeszcze za to płacą ?  Ich versteche nicht:szok:

 

Ja nie wymachuje takimi dziwadłami bo bym jeszcze krzywdę komu zrobiła, za to muchozol jest ostatnio moją ulubioną zabawką :szydera: 

...a na drabiny nie wchodzę bo mam lęk wysokości no chyba że przy drabince stałby jaki Rycerz na siwym Rumaku :haha:

.. Jaki fitness się pytam, uwierz mi to zapewne tylko pokazówka, a jak do domu przychodzą to wszystkie maści z szuflad wyciągają nawet końską... choć ta jest dobra, tak słyszałam :papieros:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwony ewangelickie w kościele biją dziś melodię: będzie  dobry dziś dzień dla opiekunów i ich PoP.  

Ktoś  całkiem  ponad chmurami myśli o nas i kocha za oddanie w swojej pracy. Dobrym ludziom życzę: szczęść Boże :cześć2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Funny napisał:

Kolo Bielefeldu

Masz w przyszłości  wolny dzień od  pracy,  to dawaj do mnie na kucha.  Nasza odległość to  tylko 6 godzin jazdy  rowerem.  Kiedy dojedziesz do celu,   pozwolę mojemu Jasiowi okryć twoje spocone ciało po tej podróży jak po gonitwie wielkiej partubickiej . Wiesz @Funny ja natomiast  żałuję  , że nie jestem  kangurem.  Już byś mnie  miała na karku  z ukrytą  butelką mleka w kieszeni dla mnie i butelką szampana dla Ciebie. Może  i reszta naszej gromady by się  zjechała?  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko :). Pogoda słoneczna :327_sunny:, chociaż chłodnawa :345_cloud_tornado:, wiatrem pizzga trochę. no nic to, byle do obiadu, potem zleci. Kawusią :kawa: częstuję no, zapraszam do stolika :dyskusja:. Podobno co niektóre są w drodze, to życzę szczęśliwej podróży:love:. Wszystkim miłego dnia:cmok:

@Heidispecjalnie dla Ciebie z mlekiem :)

pobrane (4).jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry bardzo:d

Tak sobie pomyślałam że ewentualne mogę pojechac

na jakieś zlecenie.Szukam i szukam coś za bardzo wybredna się zrobilam.Ewentualnie jest jeszcze opcja że nie wiem czego szukam @Heidi chce na siłę mnie na roboty do De wysłać.Narazie jej torcikiem jestem zainteresowana:trele:

Miłego dnia wszystkim:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Kleopatra napisał:

Dzień Dobry bardzo:d

Tak sobie pomyślałam że ewentualne mogę pojechac

na jakieś zlecenie.Szukam i szukam coś za bardzo wybredna się zrobilam.Ewentualnie jest jeszcze opcja że nie wiem czego szukam @Heidi chce na siłę mnie na roboty do De wysłać.Narazie jej torcikiem jestem zainteresowana:trele:

Miłego dnia wszystkim:d

Ty już  dobrze  wiesz,  że  dachy w DE  też trzeba smarować.  Ktoś  to musi  zrobić . Może  TY,  skoro   w opiece  już dla  Ciebie  roboty nie ma:szydera:

Dalej panienko: wyginaj  śmiało ciało 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...