Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Funny napisał:

Pewnie ze starości ten gelender do doopy a czym zakończony? Pytam na serio bo u jednej seniorki stare schody były i gelender dlugi z drewna ,piękny ,stabilny zakończony dużą drewniana sową serio trzeba było uważać 

metalowy jest, na zakończeniu taki wysoki kanciasty słupek, też metalowy;), gelender do piekła :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ten post napisałam o godzinie 10.00  kiedy tu świciło pustkami.  Nie było dobrych wiatrów, więc nie poleciał :mur:. Wizytę miałam niezapowiedzianą, ale nie dałam się zaskoczyć:trele:, wszystko było jak w szajcarskim zegarku:hura:, włącznie z kuchem . (dzięki @beatrix+ :cmok::

Cześć dzieciaki.

Znowu jesteście na wagarach ? Roboty w domu pełno, a rąk żadnych do pomocy:|. Jedna po sklepach z cudzą córką laufuje, druga u fryzjera szyku sobie zadaje, trzecia buty z rąk komuś wydziera, czwarta nie tylko  z kotami się pieści, piąta w tortownicę  ledwo głowę mieści, szósty trubadurom w plastkowej skrzynce przyklaskuje. Ojciec do lasu poszedł szukać zgrabnej samotnej łani.

Błagam, trochę litości......O.o nad starą matką. Stopy już mam  całkiem płaskie od stania w oknie i czekania.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

 Ten post napisałam o godzinie 10.00  kiedy tu świciło pustkami.  Nie było dobrych wiatrów, więc nie poleciał :mur:. Wizytę miałam niezapowiedzianą, ale nie dałam się zaskoczyć:trele:, wszystko było jak w szajcarskim zegarku:hura:, włącznie z kuchem . (dzięki @beatrix+ :cmok::

Cześć dzieciaki.

Znowu jesteście na wagarach ? Roboty w domu pełno, a rąk żadnych do pomocy:|. Jedna po sklepach z cudzą córką laufuje, druga u fryzjera szyku sobie zadaje, trzecia buty z rąk komuś wydziera, czwarta nie tylko  z kotami się pieści, piąta w tortownicę  ledwo głowę mieści, szósty trubadurom w plastkowej skrzynce przyklaskuje. Ojciec do lasu poszedł szukać zgrabnej samotnej łani.

Błagam, trochę litości......O.o nad starą matką. Stopy już mam  całkiem płaskie od stania w oknie i czekania.

Aaaa jesteś i Ty

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

@Janeczka1963czy ja powinnam wypertraktowac w firmie dodatkowa kasę no bo ja od ściany śpię a lepiej by było żeby babka tam spala

dokładnie, miałabyś pewność, że nie spadnie z wyra:trele:

dodatkowa kasa obowiązkowo Ci się należy, za niedogodności związane z dzieleniem łóżka na pół:donos:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@Heidi cześć, no wreszcie znalazłaś odrobinę czasu dla nas :$, nic tylko geldy liczysz, a na forum to nie łaska wpaść:p

No przecież byłam od 10tej w myślach :d. Geldów dzisiaj niet, plany pokrzyżowała mi strasznie ta wizyta. Będzie dziura na liczydle>:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

No przecież byłam od 10tej w myślach :d. Geldów dzisiaj niet, plany pokrzyżowała mi strasznie ta wizyta. Będzie dziura na liczydle>:(

a telepatycznie byłaś na forum, no to Ci wybaczam :love:, dziura w budżecie się zrobiła, a to nie dobrze panie bobrze :o, dobrze że masz liczydło, bo na ten przykład elektroniczny kalkulator mógłby się zapalić od takiej dziury:)

ja też nie cierpię wizyt w domu, wolę ciszę i spokój, a nie tylko zarazki nanoszą do chałupy, a Ty potem biedna opiekunko zasuwaj, żeby bakcyli się pozbyćO.o

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam ogłoszenia obok i ... " Pani o klarownym umyśle, jednak ma częściowe problemy z komunikacją" .

Co to znaczy klarowny umysł, ale nie komunikuje się ? Czy mamy ciągle  w ogłoszeniach  czytać między wierszami ;)? Paskudnie....., agencje paskudne zagrania stosują . Niech no ja się z krową od @Funny umówię , to zrobimy co trzeba:  przystaniemy na chwilkę , porządnie nasra..y  na tą agencję  i pójdziemy dalej. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Heidi napisał:

czytam ogłoszenia obok i ... " Pani o klarownym umyśle, jednak ma częściowe problemy z komunikacją" .

Co to znaczy klarowny umysł, ale nie komunikuje się ? Czy mamy ciągle  w ogłoszeniach  czytać między wierszami ;)? Paskudnie....., agencje paskudne zagrania stosują . Niech no ja się z krową od @Funny umówię , to zrobimy co trzeba:  przystaniemy na chwilkę , porządnie nasra..y  na tą agencję  i pójdziemy dalej. 

Ja mam tu 3 krowy no to się z gowna nie wybrzebie do wiosny już Ty mieć nie musisz robić

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja:cześć2:@Janeczka1963 Kawa się przyda i to mocna, ale z mlekiem:haha:.

Obejrzałam  wiadomości z PL. Masakra wydarzeń . Mam nadzieję,  że przyjdzie nam i naszym potomkom jeszcze żyć w normalnych  czasach. Najważniejsze,  żeby  się nie bać , bo zalękniony umysł widzi same problemy,
natomiast spokojny umysł potrafi zauważyć możliwości
 – nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Jest tu na forum  wiele odważnych osób:oklaski:.  Gratulacje kochani i całusek w czółko od mamci:cmok:.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kochani :d

joanne woodward drinking GIFObiecałam to proszę się przygotować ale dopiero po pracy :)

Nie wiem czy dam radę być z Wami ale życzę wszystkim spokojnego dnia i miłych konwersacji na forum. 

@Heidi ma rację, człowiek jest tak skonstruowany, że wystarczy w nim zasiac ziarno niepewności a potem to już nakręca lawinę złych myśli. Życzę wszystkim zdrowia i dbajcie o siebie żeby się nie przeziebic :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

dokładnie, miałabyś pewność, że nie spadnie z wyra:trele:

dodatkowa kasa obowiązkowo Ci się należy, za niedogodności związane z dzieleniem łóżka na pół:donos:

Czekaj ...czekaj ... o czym Wy tutaj gaworzycie przed snem... na chwile Was zostawiłem a Wy już jakieś negocjacje? Domyślam się ze @Janeczka1963 ma większe dostwiadczenie ... 

O co z tym łóżkiem chodzi ... na pół @Funny....  czy Ty z Babką w jednym łóżku ....

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry kochani :d

joanne woodward drinking GIFObiecałam to proszę się przygotować ale dopiero po pracy :)

Nie wiem czy dam radę być z Wami ale życzę wszystkim spokojnego dnia i miłych konwersacji na forum. 

@Heidi ma rację, człowiek jest tak skonstruowany, że wystarczy w nim zasiac ziarno niepewności a potem to już nakręca lawinę złych myśli. Życzę wszystkim zdrowia i dbajcie o siebie żeby się nie przeziebic :cmok:

@Niezapominajka 67 Ale tak samo jest z tymi dobrymi ziarnami - należy o tym zawsze pamiętać

dzień dobry

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaś ta głupia  papryka  robi  mi rewolucję. Czyli wiadro  herbatki miętowej  muszę  zaaplikować sobie. 

Aaa! SZtelomierz  przedstawiłam. Miałam wracać w sobotę do domu,  ale syny poprosili żebym do końce roku została. A niech ta!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...