Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. 

Witam w ten niedzielny poranek, niestety deszczowy bardzo. Dłużej mi się po spało z tego powodu. 

Na :kawa: z rana to ja zawsze chętna :)

@elf jaki z tego wniosek?

@geronimo wiem, że tak bardzo liczyłeś na kwarantannę po powrocie ale niestety już znieśli. Tak długo byłeś w pracy, że Polski możesz nie poznać ale nic się nie martw bo maseczki na spacer ubierać nie musisz. Miło, że się odezwałeś :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjojjojj ale tu gwarno  się zrobiło,  no to siup po jednej kawusi :kawa: na rozmnożenie szarych komórek bo mi pouciekaly  od tego stresu i czekania do 1.30 w nocy na zmienniczkę :sos:

Widzę że @geronimo już ze mną  śpiewa " ta ostatnia niedziela " ale ja już jutro nad ranem robię rząd i spadam stąd :cześć3:

@elf Hejka,  nie na szczęście nic się nie stało,  ale przygody miała :haha:

@Kleopatra  dokładnie tak, tylko sobie nazwę muszę zapisać,  bo w 6 tkę  jechać 20 godzin to porażka. 

@Niezapominajka 67 już się nie martw kochana, ważne że jest dla mnie zmiana :oklaski:

No to na tyle moich wypocin,  mam nadzieję że nie będę miała więcej niespodzianek, a i dobre to że zmienniczka papierochy  mi przywiozła :hura:

Spokojnego dnia życzę. 

IMG-20200531-WA0001.jpg

Edytowane przez ❤️Wenusia ❤️
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JaAnka napisał:

I ja dołączam do dzień dobry. W domu można dzisiaj zamarznąć i nic nie zrobisz bo kaloryfery zimne brrrrr. Słońca wszystkim i sobie życzę.

Dzisiaj córka mi powiedział, że jak jeszcze raz ktoś wyłączy na noc ogrzewanie to więcej w domu nie śpi, więc ogrzewanie hula w najlepsze. Przynajmniej będę wiedziała komu rachunek za gaz przedstawić :rozpacz:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, :oklaski::love: Blondi wróciła do pracy, hahahaha nie puszczam słów na wiatr, realizuje swoje plany. Jestem u wspaniałej babci 95 lat, bez demencji, warunki bardzo dobre, babcia zaniemogła ale mam nadzieję że postawie ją na nogi. Wstaje sama i chodzi przy rolatorze. Kumata naprawdę.. O co nie zapytam to szybko odpowiada co i gdzie. Zobaczymy jak będzie dalej. Trochę rodziny się kręci a oni wiadomo. Chcą babcię zrobić w sekundę fit:tak2:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ciągu dwóch dni załatwiłam pracę i od razu wyjazd i czym dojechać? Blablacar już ruszył to do dzieła. Wyszukalam sobie młodzika, ale musiałam do niego podjechać 130 km. A potem na koniec świata zawiózł mnie luksusowym autem na miejsce, Mało tego. Tak mu się spodobałam, że na koniec trasy komplementów usłyszałam full. Najbardziej podobało mi się, jak powiedział, że był w szoku jak mnie zobaczył, bo lata mam swoje a wyglądam jak dziewczynka  :szydera: na koniec podróży jeszcze całusa w policzek, najchętniej by mnie zabrał dalej. Hahahaha wariatkowo :hura:więc mu powiedziałam że już raz jechałam. Z facetem z Blablacar co się zakochał i dawał mi mieszkanie i ułożył. Mi na następne lata moje życie. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Blondi napisał:

Witam wszystkich, :oklaski::love: Blondi wróciła do pracy, hahahaha nie puszczam słów na wiatr, realizuje swoje plany. Jestem u wspaniałej babci 95 lat, bez demencji, warunki bardzo dobre, babcia zaniemogła ale mam nadzieję że postawie ją na nogi. Wstaje sama i chodzi przy rolatorze. Kumata naprawdę.. O co nie zapytam to szybko odpowiada co i gdzie. Zobaczymy jak będzie dalej. Trochę rodziny się kręci a oni wiadomo. Chcą babcię zrobić w sekundę fit:tak2:

Super. Więc witamy ponownie w opiekunowej gromadce :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjechałam i zobaczyłam stan babci i w domu schody do piwnicy gdzie babcia obok nich przechodzi to od razu światełko mi się zapaliło, że szybko potrzebna bramka, nie inaczej. A niech się zachwieje bo tak jest u niej teraz i co? I już dzisiaj córka montuje bramkę na schody, a mi kamień z serca spadnie, bo dla mnie schody dla takich staruszków to duże niebezpieczeństwo. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi praktyka przy wychowaniu dzieci w naszej pracy się bardzo przydaje. Niezabezpieczone schody to mnie zaraz też zapala się zielone światełko. Przy mobilnym podopiecznym to gorzej niż przy mały dziecku, trzeba mieć oczy w okolo głowy :)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Super. Więc witamy ponownie w opiekunowej gromadce :oklaski:

Ja tak z doskoku, a ile teraz pojeżdżę to sama nie wiem. Nie spodziewałam się, że zadzwonię i się przypomnę i od razu oferta i to super płatna. Spontan kocham

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Ja tak z doskoku, a ile teraz pojeżdżę to sama nie wiem. Nie spodziewałam się, że zadzwonię i się przypomnę i od razu oferta i to super płatna. Spontan kocham

Ta praca ma wielki plus, że zawsze jest zapotrzebowanie na pracowników :) więc nawet jak na jakiś czas zawiesisz działalnosc to w każdej chwili możesz odwiesić i przyjma Cię na pewno.

, W opiece nie ma bezrobocia ":hura:tak mawia mój kolega :love:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...