Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, elf napisał:

@Funny też tak myślę w końcu muszą dbać o swoich klientów.  O nas chyba też chcą dbać. Chodź głowy pod topór za tę idee nie podłoże....

Jeszcze ten kat  pod wplywem będzie albo na jedno oko kulawy i nie trzaśnie jak trzeba

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funny napisał:

Ja myślę, że firmy są w temacie i wiedzą co wyjeżdżająca osoba powinna przy sobie mieć i że organizują wszystko.

 

Godzinę temu, elf napisał:

@Funny też tak myślę w końcu muszą dbać o swoich klientów.  O nas chyba też chcą dbać. Chodź głowy pod topór za tę idee nie podłoże....

Niestety dziewczyny muszę Was rozczarować bo dzisiaj pytałam w mojej firmie jak wygląda sprawa testów dla osób, które z czerwonej strefy wyjeżdżają. Co usłyszałam to nawet szkoda pisać O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochani. Jestem tylko podopieczna przedwczoraj trochę mi zaniemogła ale dzisiaj jest już prawie ok. Dzisiaj miałam przysługujące mi wolne i chociaż podopieczna nie poszła do przedszkola to ja miałam i tak wolne bo córka przy niej siedziała. Nawet obiad zrobiła dla mamy. 

Za tydzień wracam do domu a zmienniczki dalej dla mnie nie ma. Fajne zlecenie i nie ma chętnych O.o

Pozdrawiam Was i pamiętam o wszystkich. Czytanie muszę nadrobić ale wiem, że @Heidi, @Funnydalej rozrabiają jak pijany zająć  :oklaski:

@Janeczka1963ciągle udaje, że pracuje więc mogę powiedzieć, że moja krew :cmok:

@elfnadal z głową w chmurach bo wierzy, że firmy się naszym losem przejmują i o nas dbają :szydera:

Co reszta porabia muszę dopiero doczytać :love:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 21.10.2020 at 17:20, Janeczka1963 napisał:

I o to chodzi:)

 Szpak jest sexy dzieki @Janeczka1963 czy Jeż też??? Na jeża tez próbowałem @Niezapominajka 67 - nie polecam osobiście, chyba ze nie ma wyjścia ( zawód, brak włosów) 

dzisiaj wiele dziwnych rzeczy jest w modzie - brak włosów tez, ale ja chyba trochę staromodny jestem. 
poza tym : jeża nie uczeszesz i w „pewnych sytuacjach” może ranić

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Funny napisał:

@Niezapominajka 67

@Kleopatra

@beatrix+i cała reszta :czytaj:

@Janeczka1963 też....nie ma czasu na pisanie nie???Po co... atramentu szkoda 

Ja mam zły dzień...umarła koleżanka z forum ogrodniczego,  bardzo mnie lubiła , byla moją fanką i czytaczką...spotkaliśmy się parę razy na zlocie ogrodniczym...

Zawsze mnie zapraszała do siebie do Poznania...Ale qurwa nie zdążyłam...nie zdążyłam...

Rak. 62 lata.:płacz:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Funny widziałam dzisiaj lwa :d

W TK maxx jest taka cudna biżuteria i nawet lwy tam mają :dobrze:

Kurna to trzeba było chociaz fote strzelić, kupić tez mogłaś adres bym podała i przelewem kasa by poszła. TU NIE MAM TEGO SKLEPU O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Cześć kochani. Jestem tylko podopieczna przedwczoraj trochę mi zaniemogła ale dzisiaj jest już prawie ok. Dzisiaj miałam przysługujące mi wolne i chociaż podopieczna nie poszła do przedszkola to ja miałam i tak wolne bo córka przy niej siedziała. Nawet obiad zrobiła dla mamy. 

Za tydzień wracam do domu a zmienniczki dalej dla mnie nie ma. Fajne zlecenie i nie ma chętnych O.o

Pozdrawiam Was i pamiętam o wszystkich. Czytanie muszę nadrobić ale wiem, że @Heidi, @Funnydalej rozrabiają jak pijany zająć  :oklaski:

@Janeczka1963ciągle udaje, że pracuje więc mogę powiedzieć, że moja krew :cmok:

@elfnadal z głową w chmurach bo wierzy, że firmy się naszym losem przejmują i o nas dbają :szydera:

Co reszta porabia muszę dopiero doczytać :love:

Przepraszam bardzo ale ja nie rozrabiam ja się UDZIELAM :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funny

Nie mogę ciągle pisać bo mi tuszu w lapku braknie i jak a gdzie w którą dziurę wleje atrament:oklaski:, a jak dołem zacznie wyciekać, to dywan sobie ufajdamO.o

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Patrycja781 napisał:

@Niezapominajka 67 A co jeśli nie stać mnie na test z własnej kieszeni,ne wyjadę?

Z tego wynika że  oni są pewni że wszystkich nas stać a jak nie to coś pokombinujesz.....

Edytowane przez Funny
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...