Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, waldiroom napisał:

Musisz / oj zaraz musisz / możesz oczywiście - bo tutaj  sami przyjaciele i nie ma „Must das Sein „ Więc wypadałoby w odpowiedzi do kogo pijesz.... upsss piszesz miało być

trudno to ogarnąć na początku - wiec jak pijesz... ( sic) ...piszesz do kogoś w odpowiedzi dodaj jego nick z przedrostkiem małpy

... przyznaj ze dobra rada

ach ... przykład : @waldiroom, @Funny, @Heidi @Niezapominajka 67, @elf, @Janeczka1963 @Kleopatra....I tak dalej dalej 

- nie ma za co buziak dla mnie 

No i tak to właśnie jest - pisze człowiek, zarzuca dotychczasowe zajęcia - ważne zajęcia / stara się na odchodne coś zostawić po sobie... wzywa do tablicy tak wiele aktywnych i interesujących postaci tego szacownego zgromadzenia ...

i nic .... No nie nic ale tylko 50 % frekwencja. 
a już szykowałem na kontrę tak wiele —-

dobranoc 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko.Pierwsza dziś jestem :zwyciezca::zwyciezca:. Pogoda się zepsuła, znowu leje :333_cloud_rain:. Kawusią :kawa: częstuję, zapraszam :tak2: i miłego dnia życzę :cmok:. Kto w drodze to szerokiej drogi i bezpiecznej podróży życzę :dobrze:

Kot 24.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Od 8 w pracy jestem. Dziecko śpi jak aniołek a kawkę sobie zrobiłam.  Poczytałam Was co tam wczoraj naskrobaliscie.... No powiem wam że ładnie, ładnie golabeczka do nas dołączyła. Dzis powtórzę sobie. Urządzenia pomocnicze w pracy opiekuna bo coś przecieki przyszły że będzie wejściowka z teorii na sobotnie zajęcia praktycznie. Nie miałam pojęcia że jest kilka rodzajów materacow przeciwodleżynowych z różnych materiałów wykonanych i i mających różne metody zapobiegania..... I te wszystkie kółka walki poduszki  granulaty, grubości .... Ja pitole...... Miłego dnia wam życzę krasnoludki 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dnia -zero pośpiechu, achów i ochów od każdego od każdego... samych pozytywnych uśmiechów - od  przystojnego/ lub ślicznej ( jeśli taka fanaberia się zdarzy) /  przypadkiem spotkanego/ej na spacerze tez 

 

Zabieram walizki, krawat i lecę

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, elf napisał:

@Funny  opłakujemy wyjazd szpakowatego do Polski A w piątek to będziemy świętować przyjazd @Heidi na sztelę.  Ja się uczę... Znaczy próbuje bo wszystko mnie rozprasza. 

Wiesz to jakiś taki dziwny dzień ja też jakaś rozproszona świetliście no to @Heidinam relacje na świeżo zda może za te wskazówki nic sobie nie policzya @waldiroom niech odpoczywa bo jak facet głodny i niewyspany to z nim nie pogadasz

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Funny napisał:

No nie mogę ...co tu tak cicho ,smutno ....opłakujemy kogoś Nie ma co dziś środa w piątek impra, mogę nawet mieć w tym dniu imieniny jak chcecie okazji:trele: 

 @Funny a będziesz wodzirejem czy znów licytacja jak przy 300-nej z @Niezapominajka 67?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Funny napisał:

Wiesz to jakiś taki dziwny dzień ja też jakaś rozproszona świetliście no to @Heidinam relacje na świeżo zda może za te wskazówki nic sobie nie policzya @waldiroom niech odpoczywa bo jak facet głodny i niewyspany to z nim nie pogadasz

@elf @Funny Już luz, 

- domek przywitałem, pieska poglaskalem rosołek czekał ze swojskim makaronem 

 

 

ps Elfiku - a skad wiesz ze szpaki mi włosy odbarwiły, czyżbym się gdzies wygadał

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, waldiroom napisał:

@elf @Funny Już luz, 

- domek przywitałem, pieska poglaskalem rosołek czekał ze swojskim makaronem 

 

 

ps Elfiku - a skad wiesz ze szpaki mi włosy odbarwiły, czyżbym się gdzies wygadał

Tak sama osobiście to czytalam, więc potwierdzam że się wyglądałeś i wszystkie wróbelki o tym cwierkaja:trele:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kleopatra napisał:

Tak sama osobiście to czytalam, więc potwierdzam że się wyglądałeś i wszystkie wróbelki o tym cwierkaja:trele:

No cóż .... mleko się rozlało jakoś trzeba z tym żyć ale słyszałem ze to „działa” na płeć piękną

wiec się  juz nie martwię

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...