Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Janeczka1963 napisał:

A ja gustuję w plecaczkach, zmieści wszystkie przydasie i ręce mam wolne :p

Dobranoc wam :spioch:

Kocie oczy 2.gif

Właśnie mnie olśniłaś - plecak. Ma ich tak wiele. A laptopa przywożę w torbie na laptopa, która przez resztę zmiany leży bezużyteczna. Przy czym brakuje mi plecaka na wypady w przerwie

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, elf napisał:

Ło mój Boże ale Was tutaj dużo wieczorem było. A ja The Voice oglądnełam.... Dobrej nocy życzę. 

Moja podopieczna też wczoraj oglądała telewizję do 24 albo i dłużej. Najpierw mecz a potem jakiś program muzyczny :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kochani. Miłej i spokojnej niedzieli Wam życzę. Odpoczywajcie. Róbcie tylko to co konieczne, jak i ja mam zamiar robić :d

Jak zwykle :kawa: się z Wami podzielę i serdecznie wszystkich zapraszam do wspólnego kawowego stoliczka na pogaduchy  :dTired Good Morning GIF

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój organizm buntuje się na długie leżenie w łóżku. po prostu nie umiem. Dzień dobry wszystkim. Trzeba zmywarkę rozładować bo już nowe rupiecie stoją w kuchni.. Więc kawa i obowiązki. Bo okazuje się że jak na zleceniu to ja wiele rzeczy nie muszę tak w domu jakoś wszystko.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elf napisał:

Mój organizm buntuje się na długie leżenie w łóżku. po prostu nie umiem. Dzień dobry wszystkim. Trzeba zmywarkę rozładować bo już nowe rupiecie stoją w kuchni.. Więc kawa i obowiązki. Bo okazuje się że jak na zleceniu to ja wiele rzeczy nie muszę tak w domu jakoś wszystko.

Jak jestem w domu też wcześniej wstaje bo mi szkoda dnia ale na zleceniach jak można dłużej pospać to czemu nie ,poza tym ja to nocna Markowa jestem i byłam .Tu i gdzie poprzednio byłam nam duże loże i materace b.wygodne :di co ważne lekkie kołdry nie śmierdzące stęchlizną

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

Jak jestem w domu też wcześniej wstaje bo mi szkoda dnia ale na zleceniach jak można dłużej pospać to czemu nie ,poza tym ja to nocna Markowa jestem i byłam .Tu i gdzie poprzednio byłam nam duże loże i materace b.wygodne :di co ważne lekkie kołdry nie śmierdzące stęchlizną

Ja w domu nawet jak zaplanuję sobie dłużej pospać to i tak wstaje o 6. Natomiast na zleceniach preferuje podopiecznych co dłużej śpią :d

W łóżku wylezac nie potrafię,jak się obudzę to  próbuje się odwrócić na drugi bok. Jak zasnę ponownie to śpię dalej ale jak nie mogę usnąć to wyskakuje jak z procy :d

Tutaj wszystko popralam łącznie z kołdrą więc mam czyściutkie i pachnące ale trafia się czasami, że stan kołdry i poduszek pozostawia wiele do życzeni O.o bo mocno są alte :szydera:

Na jednym adresie specjalnie dla opiekunki czyli akurat mi się trafiło bo byłam tam pierwsza została zakupiona nowa pościel :oklaski:

Teraz udaje się do kuchni obiad robić bo o 12 mam zamiar podać babci go do stołu. Potem fruuu i już mnie nie ma. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, elf napisał:

@beatrix+  faktycznie psia mać... U nas tydzień padało.  Jejku wszystko mokre od deszczu ale pewnie grzyby to będą. Ciekawa jestem co tam w lasku uroslo 

Wieki na grzybach nie byłam a lubię łazić nie znam się zbytnio więc mialam zawsze ludzi od kontroli :d Teraz jak przyjeżdżam to już grzyby obrane w zamrażarce czekają :p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beatrix+ napisał:

Dzień dobry  Samouwielbieńcom, Dystansowcom,  Przytykaczom i całej reszcie Opiekałek i Opiekaczom,  o Agentkach NIE wspomnę...

Idzie zima,  psiamać! Mimo to,  miłego dnia dla Was!

Idzie zima „psia Mac” 

dzien dobry - późno ...ale lepiej późno niż wcale

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

A ja gustuję w plecaczkach, zmieści wszystkie przydasie i ręce mam wolne :p

Dobranoc wam :spioch:

Kocie oczy 2.gif

No przecież że plecak to podstawa ,uwielbiam je mam kilka :dostatnio nawet małą torbę podróżną kupiłam, można ją przerobić w minutę wystarczy podpiąć dodatkowe uchwyty.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ja w domu nawet jak zaplanuję sobie dłużej pospać to i tak wstaje o 6. Natomiast na zleceniach preferuje podopiecznych co dłużej śpią :d

W łóżku wylezac nie potrafię,jak się obudzę to  próbuje się odwrócić na drugi bok. Jak zasnę ponownie to śpię dalej ale jak nie mogę usnąć to wyskakuje jak z procy :d

Tutaj wszystko popralam łącznie z kołdrą więc mam czyściutkie i pachnące ale trafia się czasami, że stan kołdry i poduszek pozostawia wiele do życzeni O.o bo mocno są alte :szydera:

Na jednym adresie specjalnie dla opiekunki czyli akurat mi się trafiło bo byłam tam pierwsza została zakupiona nowa pościel :oklaski:

Teraz udaje się do kuchni obiad robić bo o 12 mam zamiar podać babci go do stołu. Potem fruuu i już mnie nie ma. 

Bywają też inne powody niespania w domu :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kleopatra napisał:

Dzień dobry bardzo:d Mój PdP śpi do 12 więc ranek mam wolny.Pije kawkę i przeglądam wczorajsze wiadomości  i głos mi się na głowie zajerzyl że strachu. Wystarczy,  może coś przyjemnego

Miłego dnia:d

W dzisiejszych czasach nie ma wiadomości - nie dotarło to jeszcze do Ciebie??? Są tylko informacje na tematy sponsorowane i politycznie uzasadnione. I nie chodzi mi tylko o politykę - typu CDU CSU, czy PO PIS. Ale politykę we wszystkich przestrzeniach życia, zdrowia,szkolnictwa,kultury i sztuki - zaspokajania naszych potrzeb i uzależnienia od produktów, energii, leków, banków, podatków 

Ale się z tana rozkręcili . Ale chciałem powiedzieć ze tzw. wiadomości unikam jak ognia. Codzienność staje się wtedy piękniejsza

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Funny napisał:

Oo wyczołgał się kolega spod kolderki:p

Och noc ciężka była - pobudka o czwartej i trudności do szóstej ...

a jak śniadania czas przyszedł to cholera... budzik trzy razy przesuwałem - tzw drzemki

Edytowane przez waldiroom
Błąd gramatyczny
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko :d. za oknem w miarę ciepło 9 stopni, bez deszczu, a to najważniejsze żeby w czasie saceru na głowę nie padało :szydera:, nie lubię pod parasolem chodzić :p. Do przed południowej kawusi :kawa: się dołączam, o porannej zdążyłam zapomnieć ;).

@waldiroom @Funny ja bym bez plecaka była biedna, lubię chodzić swobodnie:d

@beatrix+ ostra zima idzie bo ktoś zbiera chrust już kilka lat :szydera:

Miłej mało pracowitej niedzieli wam życzę. 

Kot 45.gif

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Funny napisał:

Wieki na grzybach nie byłam a lubię łazić nie znam się zbytnio więc mialam zawsze ludzi od kontroli :d Teraz jak przyjeżdżam to już grzyby obrane w zamrażarce czekają :p

 

Godzinę temu, elf napisał:

@beatrix+  faktycznie psia mać... U nas tydzień padało.  Jejku wszystko mokre od deszczu ale pewnie grzyby to będą. Ciekawa jestem co tam w lasku uroslo 

Nie tylko w lasku - u mnie na podwórku w PL cała plantacja wyszła powyżej trawy -  takie niejadalne pewnie... ale co się w lesie teraz dzieje :trele:

jak wrócę za kilka dni to zabacze 

604E13CF-4626-4C19-8EDE-BCF7D87DF1DB.jpeg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...