Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Heidi napisał:

A ze  mną jeździ polarowy kocyk:$ . Często podczas podróży  w busiarni służy  mi jako tipi,  który  pozwala odizolowac się od dziwnego towarzystwa  , czasem robi za wałek przytrzymując głowę w pozycji pionowej, więc tym samym głowa się nie kiwa na współpasażeraO.o , czasem jako szlafrok, czasem latem  jadę z nim na łąkę, gdzie PoP zamieniam na liczne owady fruwające wśród traw, czasem  chcę wyglądać jak śliczna  Indianka i też na tę okoliczność jest dobry :d,  tylko Indianina ciągle  brak:mur:(widocznie on ciągle poszukuje bawołów w polu:haha:)  .  Mój kocyk jest nieoceniony  wśród licznych  tobołków, które ze mną podróżują ." Wellpur" , to ładne imię dla potomka jednego z iindiańskich szczepów :szydera:. Nie mam pomysłu jakie  imię mógłby   nosić  mój  kocyk :mur:. Potrzebuję suflera.  Jakieś propozycje?  Ktoś,  coś:d?  

Tulasek może :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beatrix+ napisał:

@Funny Pomysł światły mam...

ZostawIajmy na sztelach ślad po sobie typu...wyryty napis na ścianie..byłam tu..beatrix. :pxd

Jeny pomyślałam  o czyms podobnym, ale nie o napisie tylko coś pod lózkiem w pudełku , liścik... cos z humorem albo cukierki :p

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Funny napisał:

ale tego priva obsługiwać nie potrafię O.owiesz że tu nowa jestem 

Uderz w te 3 kreseczki poziome w prawym górnym  rogu i wtedy wyskoczy Ci w prawym rogu Dzwoneczek czyli powiadomienia. Obok dzwoneczka jest kopertka. Kliknij w nią i potem pisz do mnie:)

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, waldiroom napisał:

@beatrix+ nie jestem pewnien czy Twoje dolegliwości spowodowała poduszka. Mnie od dwóch dni też napier... głowa ( a muszę dodać, że ból głowy to niezwykła rzadkość ) mój mądry zegarek pokazuje ciśnienie 983 hPa w miejscu gdzie jestem (130 m nad poziomem morza) sądzę, że przyczyna leży w tym właśnie.

Dodam jeszcze, że mam własną poduszke, z którą się nie rozstaje i jeździ ze mną do DE- malutka "Wellpur"  

@Heidi z tym praniem to masz słuszność. Nie ważne czy pióra czy nie - nieproszonych gości trzeba wypędzić i wygrzać ;) . I robie też tak jak Ty z pozostałą galanterią.

Jak dobrze ,ze nie tylko mnie glowa napiernicza, od razu mi lepiej bo myślałam ,że to kara jakas za grzechy sąsiada :pBo nie za moje przecież 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 12.10.2020 at 16:01, Heidi napisał:

Powiedz  mu, że jesteś każdego dnia  jego aniołem:d. Moja dzidzia chodzi 10 razy do toalety praktycznie  po nic.  Kiedy mnie pyta lub informuje że tam idzie,  ja jej  mówię,  że toaleta jest bezpłatna i może  tam iść ile razy chce.  Pewnego razu pyta się mnie , czy dziś toaleta  też  jest  bezpłatna :szydera:.  Tak na prawdę nigdy nie wiemy,  kiedy  i co dementycy rozumieją i zapamiętają.  Ja z nimi obchodzę  się tak jak z każdym normalnym/zdrowym  człowiekiem i traktuję ich jak adoptowaną rodzinę. Dbam o  nich i dogadzam w miarę moich umiejętności i możliwości. 

To że aniołem jestem to ja wiem ha,ha i anioły z sobą woże ,mam takiego małego z drewna i breloczek do kluczy i skrzydełko anielskie na łańcuszku ..a co :da się pochwaliłam :$

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Funny napisał:

Jeny pomyślałam  o czyms podobnym, ale nie o napisie tylko coś pod lózkiem w pudełku , liścik... cos z humorem albo cukierki :p

Fajny pomysł :zdrówko:

Kiedyś koleżanka mi opowiadała, że podjechała busem na stele, która miała być nowa a ona pierwsza opiekunka. Jak wysiadła to zobaczyła stojąca przed domem kobietę a obok niej bagaze. Oczywiście podeszła i zagadała do niej. Co ona tam robi??? Mniejsza z większym co od niej usłyszała ale oczywiście nie była tam ani pierwsza ani pewnie ostatnia a stela też już nie taka całkiem nowa. Potem koordynatorka pytała skąd ona wie, że tam już ktoś był (8 opiekunek w ciągu 2 miesięcy) ona nie chciała mówić, że się spotkały z tą poprzednia opiekunka  więc powiedziała, że znalazła list pod poduszka. Potem się śmiałyśmy, że pewnie po jej wyjeździe całe łóżko przetrzepali łącznie z pierzem w poduszce czy tam jakieś tajne wiadomości nie zostały przez nią zostawione:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Funny napisał:

Tulasek może :oklaski:

Ciebie też Witam kochana, no jakże mogłam popełnić taki niewybaczalny błąd:cmok:

Ja bym go nazwała przytulasek:tak2:, ładniej brzmi:d, powiem wam że też że sobą wożę małe co nie co, podusia i kocyk w kotełki, podusia też w kotełki oczywiście :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Dzisiiaj  dzień Nauczyciela. Pozdrawiam  wszystkie osoby zawodowo związane z edukacją, oraz wszystkich rodziców, rodzeństwo i bliskich, często przejmujących tę rolę,

Dzień dobry krasnoludki, i zapraszam na kawę.  Dziś do małej Werci jadę na 10.00. Mama dziecka chce bym została dłużej. Wczoraj dzień testowy przy babci i prababci był dosyć stresujący, ale okazało się że nawiązałyśmy  niewidzialną nić porozumienia i mała była grzeczna jak aniołek. Idę odkryć pupę materiałem i  zorganizować dopływ kofeiny do krwi.  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Funny napisał:

Ja to zawsze jak przyjeżdżam do De i wchodzę do pokoju to myślę ile tu już osób w tym wyrku chrapalo i czy była tu Niezapominajka :d

Ja czasami przyjeżdżam w dane miejsce i wiem, że tam spał ktos  z moich znajomych opiekunów. Nie tylko spał ale mieszkał przez jakiś czas, wychodził na papierosa, pił kawę na tarasie :d

PS 

Masz rację @Funny chyba z wiekiem człowiek robi się coraz bardziej sentymentalny. Może dlatego, że coraz więcej wspomnień i trochę więcej czasu na sentymenty :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...